Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Miki1910 Pn wrz 18, 2006 16:32  

Oto kadra siatkarek na MŚ: Anna Podolec, Izabela Bełcik, Katarzyna Skorupa, Kamila Frątczak, Mariola Zenik, Paulina Maj, Agata Mróz, Aleksandra Przybysz, Marta Pluta, Katarzyna Skowrońska–Dolata, Sylwia Pycia, Joanna Mirek, Milena Rosner, Natalia Bamber, Maria Liktoras, Małgorzata Glinka–Mogentale, Dorota Ściurka, Anna Barańska, Izabela Żebrowska.

Cieszy obecność Gosi Glinki. :grin:
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez maciek Pn wrz 18, 2006 16:45  

Miki1910 napisał(a):Cieszy obecność Gosi Glinki.

oj cieszy nie tylko z powodu jej gry :D
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez PiotrGT Pn wrz 18, 2006 17:29  

Cieszy mnie, że w tych nominacjach jest Izabela Żebrowska i Marta Pluta - są to dwie naprawdę klasowe zawodniczki z LSK
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez SPIDER Pn wrz 18, 2006 19:34  

Miki1910 napisał(a):Cieszy obecność Gosi Glinki.

Cieszyć będzie, jeśli Małgorzata Glinka wyrazi zgodę na udział. To że jest na liście nie oznacza, że musi grać!
:shock:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Miki1910 Śr wrz 20, 2006 16:22  

SPIDER napisał(a):Cieszyć będzie, jeśli Małgorzata Glinka wyrazi zgodę na udział. To że jest na liście nie oznacza, że musi grać!


I niestety chyba nie zagra już w tym roku w kadzrze.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez chmiel Śr wrz 20, 2006 17:39  

W LŚ w następnym roku mamy łatwą grupę w porównaniu do tegorocznej. Myślę, że mamy wielkie szanse na awans. Bułgaria w finale LŚ w tym roku na początku zrobiła trochę zamieszania, ale w najważniejszych meczach dwa razy przegrali po 3:0. Są w Naszym zasięgu. A finał LŚ w 2008 najprawdopodobniej w Polsce :-D
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez maciek Wt wrz 26, 2006 17:24  

Polki przegrały z Holenderkami w meczu grupy 1. kwalifikacyjnego turnieju siatkarek do przyszłorocznej Grand Prix. Wkurzyć się można bo prowadziły już 2:0 :x
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez gregoff Wt wrz 26, 2006 21:36  

Ja tam już przyzwyczajony. Polacy (w tym pryzpadku Polki) to lubią robić sobie na złość :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez W Wt wrz 26, 2006 22:36  

Gdybym był Niemczykiem (kiedy był trenerem), to dawno wylądowałbym w kaftania w miejscu, gdzie drzwi otwierają się tylko z jednej strony. Psychika naszych siatkarek to wielkie zero. Potrafią grać, ale nie umieją się do gry zmobilizować. To samo dotyczy męskiej reprezentacji.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez gregoff Śr wrz 27, 2006 12:35  

O przepraszam, ale jednak dwa razy pod jego wodzą wygrały ME. Więc jeśli chcą to potrafią w przeciwieństwie do męzczyzn. Tego meczu z Serbią w zesżłym roku to nigdy im nie zapomnę...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez maciek Śr wrz 27, 2006 14:28  

gregoff napisał(a):Tego meczu z Serbią w zesżłym roku to nigdy im nie zapomnę...

Tego się nie da zapomnieć

gregoff napisał(a):O przepraszam, ale jednak dwa razy pod jego wodzą wygrały ME. Więc jeśli chcą to potrafią w przeciwieństwie do męzczyzn.

Ale męska kadra gra na stałym poziomie a siatkarki sam widzisz potrafią wygrać ME, a zaraz przegrywają z najgorszymi
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez chmiel Śr wrz 27, 2006 16:43  

gregoff napisał(a):Tego meczu z Serbią w zesżłym roku to nigdy im nie zapomnę...

2:0 w setach i 22:17 w trzecim... Trudno będzie zapomnieć. Miljković nieźle wtedy dał Naszym popalić.

gregoff napisał(a):Więc jeśli chcą to potrafią w przeciwieństwie do męzczyzn.

Mężczyźni jak chcą to też potrafią. Nie mam co do tego wątpliwości. Chyba, że masz na myśli tylko zdobyte tutuły. Nasi siatkarze potrafią grać na wysokim poziomie, z tytułami gorzej. Ja czekam do MŚ. Coś czuje, że mężczyźni osiągną więcej od kobiet... Ale liczę na dobre występy obu Naszych reprezentacji :!:


W napisał(a):Psychika naszych siatkarek to wielkie zero. Potrafią grać, ale nie umieją się do gry zmobilizować. To samo dotyczy męskiej reprezentacji.

Psycha to niestety słaby punkt Naszych zawodników i zawodniczek. Mają skłonności do przegrywania "wygranych" meczów i seryjnego tracenia punktów. A grać potrafią.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez gregoff Śr wrz 27, 2006 20:14  

Ale przynajmniej mają dwa tytuły. A Polscy siatkarze z nikim ważnym nie potrafią wygrać... A jak już to w meczach o pietruszkę a nie w ważnych spotkaniach o punkty.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez ICEman Śr wrz 27, 2006 21:54  

Polska siatkówka ostatnio przypomina dno szamba, szkoda postów ludzie
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez gregoff Śr wrz 27, 2006 22:10  

E no bez przesady. Polacy przecież byli o krok od awansu do finałowego turnieju LŚ. Obie reprezentacje zagrają na MŚ i szczególnie Polacy mogą walczyć o medal. Więc nie jest tak żle. Wymieńcie inną dyscyplinę gdzie możemy się poszczycić takimi sukcesami.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości