Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Alassane Bamba N sty 07, 2007 21:54  

AZS Olsztyn i Jastrzębski Węgiel wygrały swoje turnieje eliminacyjne Pucharu CEV, co oznacza, że w 1/8 tych rozgrywek zagrają... ze sobą :P Co ciekawe, 17 stycznia miał się odbyć mecz Jastrzębia z AZS-em, przełożony z tego weekendu właśnie ze względu na start obu klubów w rozgrywkach międzynarodowych. Jednak mecz ten trzeba będzie przełożyć na jeszcze inny termin, bo 17.01 odbędzie się mecz... Jastrzębie - AZS, z tym, że w Pucharze CEV :lol: Dodam, że rewanż 24.01, a więc można się spodziewać, że mecz ligowy zostanie rozegrany najprędzej 31.01 :-D
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez chmiel Pn sty 08, 2007 21:30  

Ciężko będzie Olsztynowi wygrać potyczkę z Jastrzębiem. Jastrzębie jest w tym sezonie bardzo silne. Kadrę mają porównywalną z PZU. Zapowiadają się kolejne ciekawe mecze pomiędzy drużynami z czołowej czwórki polskiej ligi :) A w niedalekiej przyszłości Olsztyn zagra z Częstochową. Zapowiada się arcyciekawy sezon :!: :-D
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Mnich Wt sty 09, 2007 15:25  

chmiel napisał(a):Ciężko będzie Olsztynowi

Nie podzielam Twojego zdania według mnie dla AZSu to będzie spacerek :P
Olsztyn w tym roku wygra z każdym i zostanie mistrzem tak będzie:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez chmiel Wt sty 09, 2007 16:13  

Mnich napisał(a):Nie podzielam Twojego zdania według mnie dla AZSu to będzie spacerek :P

Tak jak ze Skrą w lidze, tak :?: ;) Jastrzębie jest bardzo silną drużyną. Szczególnie na wyjeździe może być ciężko ich pokonać. Myślę, że ten dwumecz na pewno nie będzie spacerkiem. Spójrz na ich skład i wyniki w tym sezonie. Przegrali oni na wyjeździe ze Skrą 3:2, ale po zaciętym boju, a Szymański, Kadziewicz, Pliński, Murek to nie są anonimowi gracze. Olsztyn wygra, ale nie po łatwym boju :-P
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Mnich Wt sty 09, 2007 22:40  

Ale na pewno nie będą się tak męczyć jak Jastrzębski ze SKRĄ w dodatku jeszcze przegrali:PWedług mnie tam są tylko nazwiska.Coś jak w futbolu Real Madryt.Szymański super gra, Kadziewicz i Pliński po mistrzostwach mają zniżke formy , Murek niczym szczególnym się nie wyróżnia a przyjęcie Ruska to do najlepszych też się nie zalicza.A popatrz na statystyki na www.pls.pl i popatrz wszyscy z Olsztyna są w czółówce w praktycznie wszystkich elementach siatkarskich. :-D
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez chmiel Śr sty 10, 2007 17:17  

Mnich napisał(a):A popatrz na statystyki na www.pls.pl i popatrz wszyscy z Olsztyna są w czółówce w praktycznie wszystkich elementach siatkarskich.

No wiesz, statystyki nie grają i nie oddają wszystkiego.

Mnich napisał(a):Według mnie tam są tylko nazwiska.

:o Trzeba przyznać, bardzo odważne stwierdzenie. Szymański na MŚ nie grał strasznie dużo i nadal jest w świetnej dyzpozycji.. Pliński i Kadziewicz - wiadomo, reprezentanci Polski, świetnie spisujący się na MŚ. Teraz mają lekką obniżkę formy, ale nadal grają na dobrym poziomie. Murek to bardzo dobry siatkarz i na pewno nie zapomniał, jak się gra w siatkę. Zresztą w meczach, które ja widziałem pokazywał się z dobrej strony. A Rusek to sama czołówka libero w PLS-sie. Zresztą w statystykach prezentuje się bardzo dobrze. Siezieniewski gra bardzo solidnie. W meczu z Bełchatowem był jednym z lepszych graczy Jastrzębia. Jedynie na rozegraniu jest mały problem. Ivanov i Bednaruk nie pokazują się z jakiejś wyśmienitej strony.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Mnich Śr sty 10, 2007 22:12  

Ee tam Olsztyn jest najlepszy i tyle.Kto oglądał dzisiaj piękną porażkę SKRY z Maceratą?
3:0 trochę dostali łomot krótko mówiąc:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez chmiel Cz sty 11, 2007 20:53  

Mnich napisał(a):Ee tam Olsztyn jest najlepszy i tyle.

Również tak uważam (;)), ale to nie znaczy od razu, że będą wszystkich niemiłosiernie lali bez żadnych problemów.

Skra przegrała z Maceratą, bo po prostu zagrała słabo, a dodatkowo miała problemy kadrowe. Brak Wlazłego to jednak wielki ubytek. Zastąpił go Maciejewicz, który źle nie grał, ale to jednak nie Mariusz. Bełchatowianie słabo grali na zagrywce i w ataku, a wręcz fatalnie w przyjęciu i to było główną przyczyną porażki. Dobrowolski nie mógł zaskoczyć bloku Włochów i atakującym było trudniej kończyć piłki. Szkoda tej porażki, ale i tak nie jest źle, bo raz mistrzów Włoch pokonali. Teraz czas na dwa słabsze zespoły i jeden silniejszy z Belgii. Awans jest blisko.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez T-Mac(piochu) Pt sty 12, 2007 7:33  

Olsztyn jest najlepszy no ale wiadome ze z skrą czy z częstochową bedzie miał problemy
T-Mac(piochu)
 

Postprzez Mnich Pt sty 12, 2007 21:21  

T-Mac(piochu) napisał(a):ze z skrą

Już grali znawco siatkówki 3:1 tak dla przypomnienie:)a wg mnie to beda mieli wieksze klopoty z Jastrzebskim niż Częstochową.
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Alassane Bamba Pt sty 12, 2007 21:29  

Jaszczembie nie ma rozegrania, a bez rozegrania nie ma środka. Dlatego też w tym sezonie najlepszy środek w lidze będzie miał Olsztyn. Dwóch bardzo dobrych środkowych (obecnie nr 3 i 4 w Polsce) w połączeniu z najlepszym rozgrywającym świata powinno spisywać się znacznie lepiej niż dwóch najlepszych środkowych w Polsce (chociaż od olsztyniaków odstają niewiele) z drewnianym sypaczem :-D
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez chmiel Pt sty 12, 2007 23:40  

Alassane Bamba napisał(a):Jaszczembie nie ma rozegrania, a bez rozegrania nie ma środka.

Ma rozegranie. Tyle, że po prostu dobre, a nie tak jak np. Olsztyn wspaniałe. Ale mimo tego Bednaruk albo Ivanov to nie są jakieś laiki, które nie potrafią piłki na krótką wystawić. Jeżeli będą mieli przyjęcie (a to jest głównym czynnikiem, który decyduje o szybkości i płynności akcji; bez niego środka nie ma), to najlepsi w tej chwili środkowi w Polsce będą mogli rozwinąć skrzydła.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Mnich So sty 13, 2007 1:03  

Alassane Bamba napisał(a):Jaszczembie

Jaszczebmie??!!
Skontaktuj się ze Świętym Mikołajem, aby w następnym roku dostarczył Ci pod choinkę Słownik Ortograficzny :) "Jaszczembie" :D
W dodatku upokarzające jest to że pochodzisz z takiego pięknego miasta jak Olsztyn a walisz takie byki ortograficzne :( to smutne:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Alassane Bamba So sty 13, 2007 10:20  

To była taka celowo zmiana ortografii :razz: Nie wiem na ile jesteś wtajemniczony w środowisko olsztyńskich kibiców siatkówki, ale na Jastrzębski Węgiel SSA czasami woła się również Wungle czy Ptoki :grin: A na ortografii to ja się znam naprawdę przyzwoicie :)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez Mnich So sty 13, 2007 11:07  

Aha to zwracam honor :) Dziś Olsztyn gra z Jadarem Radom jaki obstawiacie wynik:):D:D Mam nawet bilet się pochwale a co :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron