Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Saruto Wt wrz 22, 2015 19:47  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Ja większość spotkań widziałem :) Jutrzejsze sobie chyba nagram, bo inaczej w pracy umrę.
Jak na razie idzie im świetnie, szkoda tego straconego punktu z Iranem. Wtedy chyba byłoby już po zabawie?
Włosi grają świetnie, więc zapowiada się maga ciekawe spotkanie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez hideto Wt wrz 22, 2015 19:48  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

W przypadku kwalifikacji tak, w przypadku zwycięstwa nie. Przegrywając za 3 punkty z Włochami, USA wyprzedziłaby nas stosunkami setów i punktów.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slipstream Wt wrz 22, 2015 20:03  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

A przyznam ze trochę mnie to irytuje jak w kontekście polskich drużyn zawsze się kalkuluje i wymyśla co by było gdyby i co się musi stać aby. Ano nic się musi stać. Po raz pierwszy chyba polscy siatkarze znajdują się w sytuacji kiedy nie muszą liczyć na to co zrobią inni, tylko po prostu zagrać swoje. Jakkolwiek te pierwsze sety przysparzają nieco nerwów, ale lepszy taki diesel niż benzyna która spali tyle, że zabraknie do końca.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Saruto Wt wrz 22, 2015 20:05  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Dzięki za info. Miejmy nadzieję, że nie będzie potrzeby liczenia punktów i setów.
Reprezentacje obecnie mamy na świetnym poziomie, więc może będzie ładny medal na IO.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez hideto Wt wrz 22, 2015 20:07  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

slipstream napisał(a):A przyznam ze trochę mnie to irytuje jak w kontekście polskich drużyn zawsze się kalkuluje i wymyśla co by było gdyby i co się musi stać aby. Ano nic się musi stać. Po raz pierwszy chyba polscy siatkarze znajdują się w sytuacji kiedy nie muszą liczyć na to co zrobią inni, tylko po prostu zagrać swoje. Jakkolwiek te pierwsze sety przysparzają nieco nerwów, ale lepszy taki diesel niż benzyna która spali tyle, że zabraknie do końca.

Jak to po raz pierwszy ? To się dzieje regularnie.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slipstream Wt wrz 22, 2015 20:22  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Jak to po raz pierwszy ? To się dzieje regularnie.

Pierwszy raz jak mamy taką drużynę jak Antigi, a nie pierwszy raz że na tym turnieju.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez maciotacio Śr wrz 23, 2015 6:09  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

:( :( :(
Aż nie chce sobie wyobrażać co czują chłopaki. Niezwykle zacięty turniej. Ponad miesiąc wyrzeczeń i katorżniczej pracy, wygranie 10 spotkań z rzędu i przegranie tego ostatniego seta gwarantującego awas do IO. Sport bywa cholernie okrutny. Kto by pomyślał przed turniejem o takim scenariuszu. 4 lata temu awansowaliśmy z drugiego miejsca z 8 zwycięstwami i 3 porażkami...
W Argentynę nie wierzę
Avatar użytkownika
maciotacio
 
Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 12:20

Postprzez Saruto Śr wrz 23, 2015 17:20  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Smutny koniec turnieju. Szkoda, szkoda, szkoda.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mexi N wrz 27, 2015 10:42  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Ech, mnie to dziwi, że mistrz świata musi się kwalifikować do Igrzysk...
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Kamikadze2000 Pn paź 12, 2015 20:29  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

FIVB ma swój świat i swoje klocki. Teraz ME i miejmy nadzieje, że nasi osłodzą sobie sezon medalami, najlepiej złotymi. :) Grupa była łatwa, ale teraz czeka ich niełatwa podróż przez niefrasobliwość organizatorów (i naszego związku). Ale nasi są na fali wschodzącej i porażka w PŚ (absurd, że brąz w tym turnieju to defacto porażka) oraz LŚ miejmy nadzieje tylko ich wzmocniła i odegrają sie zarówno zarówno Francji, jak i Włochom. Byłoby miło jechać do Rio jako mistrzowie świata i Europy. Jak trójkolorowi w szczypiorniaku. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Saruto Śr paź 14, 2015 21:00  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

I po ME :/ Szkoda, bo rywal był wyraźnie słabszy. Sporo błędów Polaków.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamikadze2000 Cz paź 15, 2015 7:49  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Jak to stwierdził Mika - "buraczany sezon". Ale lepiej teraz, niż później. Mam nadzieje, że w przyszłym roku wrócą na prawowite miejsce.

Co ciekawe póki co mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata poza turniejem olimpijskim.
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez katinka Cz paź 15, 2015 8:28  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Mam nadzieje, że w przyszłym roku wrócą na prawowite miejsce.

A jakie jest to prawowite niby?

Wczoraj grali jak sieroty i nie tylko wczoraj... Słabo, nie ma nawet kogo dobrze ocenić, jedynie Michał sprawdził się jako kapitan drużyny :dobrze: No ale jeden zawodnik nie wygra meczu, nawet nie wiem jakby był dobry i waleczny... Szkoda tylko Antigi. Ehh czasami tęsknię za tamtą wcześniejszą drużyną, gdy razem z tatą zaczynałam dopiero oglądać siatę, za tymi chłopakami, którzy może nie mieli takich sukcesów jak teraz, ale potrafili walczyć do końca i sprawić, że czasami człowiek nie mógł spać z emocji... Teraz moto to sprawia :)
"It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not"
#44 #93 #46 #91 #65 #77 #5 - MotoGP WSBK Moto2 Moto3<3 Żegnaj Jules#17 ♡
Avatar użytkownika
katinka
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2011 9:31
Lokalizacja: tam gdzie czuję zapach morza...

Postprzez slipstream Cz paź 15, 2015 9:07  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

No tak, bo grają do samego końca 5 setów bez sukcesów to są emocje że spać nie można, a jak teraz zagrali do samego końca 5 setów ze Słowenią, czy na turnieju w Japoni każdy mecz walcząc - a jakże - do końca, ale z tytułem MŚ to wcale nie jest walka do końca o zwycięstwo... Już lepiej jakby oddali wszystko w 3 setach co nie?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kamikadze2000 Cz paź 15, 2015 18:57  Re: Siatkówka w Polsce i nie tylko...

katinka napisał(a):
Mam nadzieje, że w przyszłym roku wrócą na prawowite miejsce.

A jakie jest to prawowite niby?

Wczoraj grali jak sieroty i nie tylko wczoraj... Słabo, nie ma nawet kogo dobrze ocenić, jedynie Michał sprawdził się jako kapitan drużyny :dobrze: No ale jeden zawodnik nie wygra meczu, nawet nie wiem jakby był dobry i waleczny... Szkoda tylko Antigi. Ehh czasami tęsknię za tamtą wcześniejszą drużyną, gdy razem z tatą zaczynałam dopiero oglądać siatę, za tymi chłopakami, którzy może nie mieli takich sukcesów jak teraz, ale potrafili walczyć do końca i sprawić, że czasami człowiek nie mógł spać z emocji... Teraz moto to sprawia :)


Są mistrzami świata, wiec skąd to pytanie? Poza tym jak możesz stwierdzić, że ta drużyna nie jest waleczna? Po dwóch przegranych setach odrobili straty i przegrali ostatecznie na przewagi 14:16. Nie było wiec walki? Obejrzyj mecz, bo chyba tego nie zrobiłaś.

-- Cz paź 15, 2015 12:58 --

Na ironie @katinko ten sezon był w wykonaniu naszych ciągiem walki w każdym meczu, lecz ostatecznie nie wygrali żadnego turnieju. Podobnie do starej gwardii, czyż nie? ;)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron