Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Miki1910 Cz wrz 07, 2006 20:30  Siatkówka w Polsce i nie tylko...

Następcą w roli selekcjonera reprezentacji Polski siatkarek, Andrzeja Niemczyka, został jego dotychczasowy asystent, Ireneusz Kłos. Co o tym sądzicie? Czy złotka będą odnosić sukcesy pod jego wodzą?? Ja myślę, że tak, ponieważ Niemczyk nic nie robił. Siatkarki swoją dobrą grą wywalczyły ME, a potem je obroniły. Zapraszam do wyrażania swoich opinii.

[mod="gregoff"]Zmieniłem temat na trochę bardziej ogólny, Dziękuje za uwagę.[/mod]
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez gregoff Cz wrz 07, 2006 21:16  

Uważam, że to na pewno nie jest zmiana na lepsze. O wiele lepszym wyjściem było by zatrudnienie Włocha (trener Desparu Perugia), ale nie pamiętam jak się nazywa. On by wniósł złotka na jeszcze wyższy poziom.

Szkoda Niemczyka, pogubił się chłopina. Za jego poprzednie sukcesy należą mu się wielkie brawa i gratulację, ale w tym roku przesadził i musiał odejść. Szkoda bo teraz możemy długo czekać na kolejną taką drużynę :-(
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Adriannn Cz wrz 07, 2006 21:19  

Te baby to wielkie mi złotka 8) Przegrywają mecz za meczem,w Europie może są dobre ale na świecie to są cienkie!
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez gregoff Cz wrz 07, 2006 21:33  

Z całym szacunkiem ale Włoszki są mistrzyniami świata a w zeszłym roku ograły je bez problemów. Poza tym kto inny wygrał dla Polski jakieś ME w ostatnim czasie (mówię o konkurencjach zespołowych)...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez klio Pt wrz 08, 2006 8:11  

Może i Włoch byłby dobrym rozwiązaniem ale nie w sytuacji gdy prowadzi włoską drużyne jednocześnie. Taki podział uwagi raczej by naszym nie służył. Skończyłoby się na pretensjach, że niewystarczająco się angażuje.
Myślę, że Kłos będzie tymczasowo po MŚ i tak sie pewnie zmieni.
klio
 
Dołączył(a): Pt sie 11, 2006 7:25

Postprzez gregoff Pt wrz 08, 2006 11:37  

ALe tylko prowadził miał do końca kontraktu czyli jeden rok, więc według mnie to nie był by aż tak duży konflikt interesów.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez dex Pt wrz 08, 2006 14:18  

Miki1910 napisał(a):ponieważ Niemczyk nic nie robił.

no teraz nic , ale wcześniejsze sukcesy ?? to pokazał że jest dobry ,według mnie za długo był z nimi , potem sie już coś wypala , potrzebny jest nowy duch , spojrzenie na druzyne , ale chwała niemczykowi za to co osiągnoł , przynajmniej było troche o nas głośno .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez SPIDER Pt wrz 08, 2006 16:10  

W tym sezonie Złotka przechodzą kryzys. Zawodniczki sięzbuntowały, czego efektem była dymisja Niemczyka.

Na pewno nowy trener będzie miał o wiele trudniej, bo będzie się starał powtórzyć osiągnięcia Pana Andrzeja.
8)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez gregoff Pt wrz 08, 2006 19:25  

ALe kto nie pamięta to w rok po zdobyciu ME Złotka też nic nie wygrywały ciekawego a to tylko dlatego, że Niemczyk zmienial styl grania drużyny i to się udało własnie na ME tutaj jednak coś mu nie wyszło i podał się do dymisji. ja mam ciągle nadzieję, że poukłada swoje sprawy i poprowadzi złotka do kolejnych sukcesów. Poza tym niedługo MŚ Siatkarzy i Siatkarek co sądzicie o naszych szansach. Według mnie medal u Siatkarzy to byłby ogromny sukces a Złotka to miejsce w pierwszej 6.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Iza Pt wrz 08, 2006 19:41  

gregoff napisał(a):Poza tym niedługo MŚ Siatkarzy i Siatkarek co sądzicie o naszych szansach.

Nie za bardzo interesuję się siatką kobiet, za to kibicuję naszym siatkarzą i mam nadzieję, że pójdzie im jak najlepiej. Jednak na medal chyba nie liczę, po tym jak wymęczyli jedną wygraną z Serbami w LM, a Serbowie nic nie pokazali po wyjściu z grupy :( Nie mamy narazie reprezentacji gotowej do odnoszenia sukcesów, cały czas liczymy na potknięcia się innych lub dzikie karty, zamiast samemu coś wywalczyć :? Ja chyba ucieszę się najbardziej jak nasi znajdą się w tej pierwszej szóstce
:-)
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Miki1910 N wrz 17, 2006 15:09  

Nareszcie jakaś dobra wiadomość siatkarska: Polska otrzymała przyrzeczenie organizacji finałowego turnieju Ligi Światowej siatkarzy w 2008 roku.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez gregoff N wrz 17, 2006 15:48  

ale na razie to tylko przyrzeczenie... wolałbym coś bardziej konkretnego.

Poza tym mamy dość łatwą grupę w LS 2007. Jest co prawda Bułgaria i Argentyna ale te dwa zespoły są spokojnie w naszym zasięgu.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Miki1910 N wrz 17, 2006 16:44  

Chiny dwa razy po 3:0, z Argentyna po 3:1. Gortzej z Bułgarią.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez maciek N wrz 17, 2006 16:59  

mi sie wydaje ze wieksze problemy mozemy miec z argentyna niz z bulgaria
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez Miki1910 N wrz 17, 2006 17:06  

Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. Wczoraj obchodziliśmy 1. rocznicę śmierci Arka Gołasia. Wszystkie stacje telewizyjne czy radiowe nie zapomniały o tym ważnym dla środowiska siatkarskiego wydarzeniu za co im chwała.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości