Lekkoatletyka

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Velik N wrz 04, 2011 8:53  Re: Lekkoatletyka

Delikatnie ujmując, chciałbym z tego miejsca wyrazić dezaprobatę dla poczynań naszej kochanej TVP, która postanowiła nie pokazywać w otwartych kanałach weekendowych, finałowych dni MŚ. Chciałbym również podziękować niemieckiemu Eurosportowi, ARD, ZDF oraz włoskiemu Rai Sport, które to wzięły na swój bark pełnienie w Polsce misji jeśli chodzi o transmisje z MŚ (i nie tylko). Rozumiem jeszcze jeśli taka sytuacja zdarzyła by się na tygodniu, ale jeśli ktoś pracuje cały tydzień i chce w weekend obejrzeć sobie trochę sportu w TV to TVP robi piękny ukłon w stronę takich osób. Szkoda tylko, że ukłon tyłem... Niestety ale nie każdy posiada TVP Sport i TVP HD, i nie każdy ma zamiar opłacać abonament CP, C+, czy n, żeby oglądać kodowane kanały Telewizji Publicznej <- (coż za paradoks). Ale ważne przecież, że wczoraj poszło w prime time'ie The Voice of Poland i ludzie zostali nakarmieni papką, a i kasy z reklam wpadło, więc będzie można poopłacać kontrakty telewizyjnym super gwiazdom.
Z góry przepraszam za swoje żale, ale po prostu ręce opadają...
Obrazek
Avatar użytkownika
Velik
 
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 20:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez slipstream N wrz 04, 2011 9:08  Re: Lekkoatletyka

Z góry przepraszam za swoje żale, ale po prostu ręce opadają...

Tym bardziej że same MŚ z żadnym Prime Time nie kolidują, bo na żywo leci wszystko do południa. No ale Kawa czy Herbata, Pytanie na śniadanie czy co tam leci ważniejsze...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Angulo N wrz 04, 2011 10:17  Re: Lekkoatletyka

Niestety takie sytuacje będa się zdarzać dopóki TVP Sport nie stanie się otwartym kanałem. Czesi nie mają problemów z pogodzeniem sportu i ramówki, bo mają otwarty kanał sportowy CT4.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez kidmaciek N wrz 04, 2011 11:09  Re: Lekkoatletyka

A dlaczego niemiecki Eurosport? Przecież jest polski, który też cały czas transmituje MŚ. Widzisz, ty nie masz TVP Sport i TVP HD, a ja nie mam ARD, ZDF i Rai Sport. :)
kidmaciek
 
Dołączył(a): Śr paź 17, 2007 16:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez slipstream N wrz 04, 2011 11:11  Re: Lekkoatletyka

Tak tak, czesi nie mają problemu, a nasi mają. Jak się pokrętnie TVP tłumaczyło z tego że TVP Sport nie jest ogólnodostępne to fakt, że "pewne licencje" pozwalają im jedynie na transmisję wydarzeń na terenie polski, a jak będą kanałem ogólnodostępnym to Czesi, Niemcy czy inni sąsiedzi będą mogli oglądać co będzie złamaniem prawa. Była nadzieja że jak wejdzie naziemna telewizja cyfrowa to może coś się zmieni, ale pozostanie po staremu bo jak powyższe. Zastanawiające przy tym że jak jednak w Niemczech, Hiszpanii czy gdziekolwiek ktoś sobie kupi pakiet Cyfry+ czy innej platformy z TVP Sport i ogląda go na terytorium innego państwa problemu nie ma...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Velik N wrz 04, 2011 13:47  Re: Lekkoatletyka

kidmaciek napisał(a):A dlaczego niemiecki Eurosport? Przecież jest polski, który też cały czas transmituje MŚ. Widzisz, ty nie masz TVP Sport i TVP HD, a ja nie mam ARD, ZDF i Rai Sport. :)
Zauważ tylko, że niemiecki Eurosport jest kanałem niekodowanym i ogólnodostępnym (podobnie jak ARD, ZDF i Rai Sport) w przeciwieństwie do polskiego Eurosportu (oraz TVP Sport i TVP HD). Kończąc temat TVP itp. bo można by o tym pisać w nieskończoność, 4. miejsce polskiej sztafety 4x100m :) Miła niespodzianka, chociaż mogło być jeszcze lepiej gdyby nie tylko 0,01s straty do 3. miejsca. Do tego nowy rekord świata jamajskiej sztafety. Można powiedzieć, że mieliśmy pozytywne zakończenie mistrzostw, chociaż w ogólnym rozrachunku niezbyt dla Polaków udanych. Pozostaje teraz czekać na Londyn 2012 :) .
Obrazek
Avatar użytkownika
Velik
 
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 20:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez l00kers N wrz 04, 2011 14:38  Re: Lekkoatletyka

A oto miss tegorocznych mistrzostw :grin:
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Angulo N wrz 04, 2011 17:58  Re: Lekkoatletyka

Ooo, nie tylko tych mistrzostw, bo na ME też już była. :-D Ale na prawdę jest ładna. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez cravenciak N wrz 04, 2011 18:25  Re: Lekkoatletyka

Zjawiskowa bym powiedział, też ją na ME wypatrzyłem :P
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Saruto N wrz 04, 2011 22:43  Re: Lekkoatletyka

Ładna? chyba tylko ładną ma twarz ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MITSUBISHI_WRC N wrz 04, 2011 23:08  Re: Lekkoatletyka

Bez makijażu:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamikadze2000 N lip 17, 2016 8:01  Re: Lekkoatletyka

Odświeżam temat lekkoatletyki, królowej sportu. I na forum popularność słaba, zgodnie z tym, co mówią m.in. Kszczot i Lewandowski. Trzeba jednak przyznać, że ostatnie akcje związane z dopingiem (np. meldonium, Rosjanami) nie pomógł jej. Bez echa przeszły praktycznie znakomite ME w Amsterdamie, w których wygraliśmy klasyfikację medalową. Lekka najprawdopodobniej będzie najbardziej medalodajną dyscypliną na IO w Rio. Osobiście bardziej cenię sukcesy lekkoatletów od piłkarzy. Ale szanuje każde osiągnięcia. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez slipstream N lip 17, 2016 8:52  Re: Lekkoatletyka

Z całym szacunkiem gdzie ranga ME w lekkiejatletyce do ME w piłce. Oczywiście po tej całej akcji z Kszczotem i Lewandowskim przypomniał się rok 2008 i ból dupska olimpijczyków że wygrał Kubica także ten... Tak, pamiętliwy jestem. Od tamtego czasu polscy lekkoatleci są u mnie na cenzurowanym, zwłaszcza ze tak ochoczo o Kubicy jak to niesprawiedliwie wygrał wypowiadało się kilku wciąż czołowych lekkoatletów. Bo uważam że brak szacunku dla sportowców z innych dyscyplin (a nie rywali z własnych boisk czy bieżni) to taka najpodlejsza cecha sportowca. Nie wątpię że wielu sportowców pewnie w zaciszu domowym sobie pod nosem także podśpiewuje że jakaś dyscyplina to żaden sport, ale publiczne wylewanie tego typu żali jest zwyczajnie żałosne.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez marrak N lip 17, 2016 9:03  Re: Lekkoatletyka

W peł○ni się zgadzam, też mi się to nie podoba. Ostatnio też byłem zniesmaczony wypowiedziami lekkoatletów o poparciu wyrzucenie Rosjan z Rio. Dziwne myślenie - może nie wyrzucą wszystkich oprócz Polaków. Nie będzie się trzeba martwić o medale.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Angulo N lip 17, 2016 11:49  Re: Lekkoatletyka

No właśnie, bo tak się juz utarło, że "piłkarze nic nie grają, a wszyscy o nich trąbią, a siatkarze mają sukcesy i nikt ich nie ogląda". Akurat siatkarze w odróżnieniu do lekkoatletów nie wylewają publicznie żali z tego powodu i chwała im za to, bo żałosnym jest porównywanie dyscyplin sportu, a już zupełną żenadą porównywanie wysiłku włożonego w treningi... W ten sposób można dojść do wniosku, że magazynier w Biedronce włożył najwięcej wysiłku w swoją pracę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron