Najlepsza Jedenastka

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Gwiazda Polskiej Reprezentacji

Euzebiusz Smolarek (Burussia Dortmund)
20
53%
Maciej Żurawski (Celtic Glasgow)
4
11%
Ireneusz Jeleń (Auxerre)
6
16%
Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków)
1
3%
Tomasz Kuszczak (Manchester United)
0
Brak głosów
Paweł Golański (Korona Kielce)
3
8%
Inny zawodnik
4
11%
 
Liczba głosów : 38

Postprzez chmiel Pn paź 23, 2006 15:55  

herman1491 napisał(a):Ciekawe jak zaprezentuje sie Jeleń w dzisiajszym (trwającym juz) meczu z PSG

Nie zagrał i nawet nie można mieć było na to nadziei. Jeleń ma kontuzję, dość poważną i nie wiadomo, kiedy wróci do gry, ale jak narazie nic o tym nie wspominają :shock:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez herman1491 Pn paź 23, 2006 16:00  

Smolarek strzelił bramke na 1:1 siebie z Bochum ... może jakiś transferek do Chelsea ,Realu czy Barsy :grin: ?

chmiel napisał(a):Nie zagrał i nawet nie można mieć było na to nadziei. Jeleń ma kontuzję

Dlatego Auxerre tylko zremisował 8)
herman1491
 

Postprzez McLaren Pn paź 23, 2006 16:01  

herman1491 napisał(a):Smolarek strzelił bramke na 1:1 siebie z Bochum ... może jakiś transferek do Chelsea ,Realu czy Barsy Szczęście ?


Kiedyś nawet fakt, czy inne dziadostwo podało info, że Mourinho jest poważnie zainteresowany osobą naszego Ebiego. Było to bodajże tej zimy, albo rok temu w lecie. Dowcipne informacje. :) Może za rok stanie się to faktem? Ewentualnie za dwa, wtedy już nie będzie mi tak do śmiechu po takich informacjach. Warunek jeden - świetna gra i worek goli. :P

herman1491 napisał(a):Dlatego Auxerre tylko zremisował Cool


Tylko? Uważam, że PSG ma dużo większy potencjał kadrowy. Jak dla mnie to świetna drużyna, ale niepoukładana przez trenera. Wiecznie przychodzą dobrzy gracze, są fenomenalni kibice, ładny stadion (Parc de Princes, który wreszcie prawdopodobnie zwiedzę w listopadzie) i fenomenalne miasto do futbolu. Aż im się nie chce grać w takich warunkach.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez herman1491 Pn paź 23, 2006 16:08  

McLaren napisał(a):Warunek jeden - świetna gra i worek goli.


Gra juz jest ... może król strzeclów sie szykuje :-D


McLaren napisał(a):Tylko? Uważam, że PSG ma dużo większy potencjał kadrowy.

Troszeczke sobie zartowałem z tym remisem ale liczyłem na wiecej ...
herman1491
 

Postprzez herman1491 So paź 28, 2006 16:59  

Nadal pod znakiem zapytania stoi występ Jelenia w meczu z Belgią. Trzymam kciuki za jego zdrowie :lol:
herman1491
 

Postprzez laszlo Wt lis 07, 2006 17:12  

Oddałem głos na Smolarka . Gra w jednych z najsilniejszych lig ,i to z jakim powodzeniem . Ostatnio troche grał słabiej :sad: . Pamiętam jest strzelił dwie bramki dla Borussi i Borussia wygrała :D . Gdyby Kuszczak grał w podstawowym w ManU to oddał bym głos na niego beż najmniejszego wachania.
laszlo
 

Postprzez herman1491 Wt lis 07, 2006 20:32  

Ja teraz też na Smolarka oddałem głos. Jest najlepszy nie ma co :)
herman1491
 

Postprzez Jacobser Cz lis 09, 2006 22:03  

Już niebawem kolejne nerwy, w środę mecz przeciwko Belgom, więc polskie piłkarzyki nabawiają się kontuzji. Czytałem, że już 5 z podstawowego składu liże rany, więc jak tak dalej pójdzie, to w środę wystąpi rezerwowy skład. I jak tu wybierać najlepszego piłkarza ??? Przecież takiego wogóle nie ma, po co ta ankieta, huj z naszą reprezentacją.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez herman1491 Cz lis 09, 2006 22:06  

Jacobser napisał(a):huj


Hmmm ... bez bluźnierstw by sie ubyło równiez :?
Dwóch zawodników z ankiety ma kontuzje.

PS A niepowinienej napisac przez "ch" :?:
herman1491
 

Postprzez laszlo Cz lis 09, 2006 22:10  

Jacobser napisał(a):Przecież takiego wogóle nie ma, po co ta ankieta, huj z naszą reprezentacją.


No facet . Przeginasz :D Mamy dobrych zawodników :!:
Uważaj troche na słowa . Moderator może dać mu (jak czytałem w innym temacie) WYKRZYKNIKA ! :D
laszlo
 

Postprzez FANF1 Cz lis 09, 2006 22:42  

Jacobser napisał(a):huj z naszą reprezentacją

to taki zawodnik gra w reprezentacji Polski :zdziwiony: :haha:
no nie co to za wieczór bluźnierstw, najpierw deZZember teraz Jacobser co się porobiło :lol:
Tak na marginesie zagłosowałem na Smolarka, pewnie dlatego, że to było po meczu z Portugalią i byłem jeszcze zafascynowany :-)

Ek[mod="W"]hm... Raz, że niecenzuralny wyraz, a dwa, że błędnie napisany.
Bardzo proszę tego więcej nie robić - winą za dzisiejszą nadpobudliwość forumowiczów obarczam wpływ Księżyca i liczę, że nie będzie już tak na Was wpływać.[/mod]
FANF1
 

Postprzez McLaren Pt lis 10, 2006 16:39  

Z Belgią nie powinno być źle, upatruje, że klopsa/klotza/czy jak kto woli, nie będzie. Takim klotzem byłaby porażka, a to już skończyłoby kilku piłkarzy i znów wszyscy w co drugiej gazecie zwalnialiby Leo. Ten mecz trzeba wygrać, Belgia to już nie ta... Belgia sprzed lat. Już nie grają na każdej wielkiej imprezie, przeżywają kryzys. Oby od meczu z Polską nie zaczęli wydobywać się z dołka. :shock:

[mod="Mariusz"]Temat zamknięty z dniem 10 X 2007.[/mod]
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron