MŚ 2006 w siatkówcę

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez dex Pn gru 04, 2006 10:03  

gregoff napisał(a):Za dwa late IO. Brazylijczycy będą starsi może też w końcu odrobinę wolniejsi i słabsi (wiem, wiem łudzę się, ale przecież każdy kiedyś musi przegrać)

na to bym również liczyl , my mamy młody skład a brazylijczycy nie .

naprewdę szkoda 2-go setu , cały czas prowadziliśmy , jakby to nasi siatkarze wygrali to by się wszystko mogło inaczej potoczyć , no ale to takie gdybanie i tak się cieszę z 2-go miejsca i z srebnego medalu .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez maciek Pn gru 04, 2006 15:56  

Nadszedł czas na podsumowanie najlepszych dla nas Mistrzostw Świata w siatkówce od 1974 roku.
Po 32 latach od zdobycia złota w Meksyku udało się polskim siatkarzom wywalczyć srebro. Stało się to dzięki połączeniu talentów,umiejętności siatkarzy z doświadczeniem trenera Lozano, który doprowadził naszą reprezentację do finału.
W pierwszej fazie MŚ zmierzyliśmy się z: Japonią, Argentyną, Portoryko, Chinami i Egiptem. Wygraliśmy grupę A bez żadnych problemów, wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc żadnego seta.
W drugiej fazie graliśmy z: Rosją, Serbią, Tunezją i Kanadą. W niej pokonaliśmy każdego z naszych przeciwników tracą tylko dwa sety w meczu z Rosją. To właśnie mecz z Rosją był dla nas najtrudniejszy, wygrana dawała nam awans, a Rosjan skazywała na grę o miejsca 5-12. Mecz nie był łatwy, przegraliśmy dwa pierwsze sety ale podnieśliśmy się i wygraliśmy 3:2, tego meczu myślę że nie zapomni nikt, był to wspaniały mecz, mimo iż w I i II secie nie istnieliśmy zdołaliśmy wygrać.
W półfinale zmierzyliśmy się z Bułgarią. Mecz nie był łatwy, obie drużyny były zdekoncentrowane i popełniały mnóstwo błędów, jednak to Polacy wygrali i zmierzyli się w finale z Brazylią, który niestety przegraliśmy.
Po tych mistrzostwach nikt nie może być niezadowolony, Polacy zrobili wielką rzecz zdobywając srebro, nie ważne że nie jest to złoto, bo przegraliśmy je z znakomitą drużyną. Dla mnie i pewnie dla dużej rzeszy Polaków oni są bohaterami i Mistrzami Świata.
To tyle o Polakach, a teraz coś o organizacji, fatalnej organizacji. Były to chyba najgorzej zorganizowane MŚ. Widzów na meczach prawie nie było, gdyby nie polscy kibice to hale byłyby prawie puste. Największe skandale, bo nie można inaczej tego nazwać było czekanie 11 zespołów na pokoje w hotelu w Tokio, oczywiście w tym gronie nie było zespołu gospodarzy. Drugim skandalem było opóźnienie meczu finałowego o 50 min!!! Dlaczego? A dlatego, że siatkarze Japonii musieli grać mecz z Rosją w czasie przerwy między meczem o 3 miejsce a o Mistrzostwo.
DZIĘKUJĘ POLSKIM SIATKARZOM I TRENEROWI LOZANO ZA TAK WSPANIAŁE MISTRZOSTWA I SREBRNY MEDAL DLA POLSKI ;)
Obrazek
Piękny gest siatkarzy i trenera w stosunku do świetnego polskiego siatkarza ś.p.Arka Gołasia [*]
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez tomask75 Pn gru 04, 2006 16:51  

Nie mialem okazji ogladac mistrzostw..... szkoda. Czytalem wlasciwie Wasze opinie! Ale jestem w 100% usatysfakcjonowany. To wielki dzien!
ATRÁPAME SI PUEDES!
Avatar użytkownika
tomask75
 
Dołączył(a): Cz lip 27, 2006 20:20
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez SPIDER Pn gru 04, 2006 17:37  

W napisał(a):Chyba najwięcej szkody w dzisiejszym meczu wyrządziły wczoraj nasze cudowne media

Owszem W, ale tak u nas było, jest i będzie. Media w Polsce zbyt dużo wymagają. Nie wiedzą nawet, jak przez takie coś oddziałują na psychikę tych sportowców. Nie da się tego zmienić. Tak usadzili Małysza, Kubicy to nie rusza(ło) a siatkarze nie wiem jak się do tego odnosili.

Polska miala szanse w tym meczu. Ja za sukces uznałbym wygranie chociaż jednego seta. Brazylia żądziła na boisku. Grali, co chcieli. Jest v-ce MŚ, więc jest wspaniale.
8)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Iza Pn gru 04, 2006 18:34  

gregoff napisał(a):2. Super pomysł z tymi koszulkami o numerze 16 :!:

Właśnie, zapomniałam o tym. Piękny gest ze strony naszej reprezentacji. Te ich wejście na podium w tych koszulkach i to, co powiedział komentator, że wsród siatkarzy, którzy wywalczyli ten srebrny medal należy wymienić też Arka Gołasia.... łzy same cisnęły się do oczu :-? Medal tez zadedykowali Arkowi, zasłużył na niego...
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez gregoff Wt gru 05, 2006 2:39  

Ale dziś było piękne powitanie na Okęciu :) Ale oczywiście spiker się walnął i jak wymieniał zawodników zapomniał wymienić Łukasza Żygadło...

Rozrywali ich niesamowicie:) Ale chyba mimo zmęczenia byli szczęśliwi nasi chłopacy :) A jutro na zamkowym ma być o 17.00 kolejne spotkanie :-D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kid Wt gru 05, 2006 17:48  

Kadziewicz w dalszym ciągu miał taką dziwną minę. Myślał chyba poważnie o złocie.Trudno taki jest sport, raz się wygrywa a kiedy indziej przegrywa. Niedługo się zrewanżujemy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kid
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Wt gru 05, 2006 18:25  

Fantastyczne powitanie, na które zasłużyli :!: :brawo:

Grazie, grazie, grazie.

Arek Gołaś [*]
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez herman1491 Wt gru 05, 2006 20:15  

Ale ich powitali !! Śniadanie u prezydenta :D To jest coś . Licze na kolejne sukcesy .
herman1491
 

Postprzez dex Wt gru 05, 2006 21:20  

herman1491 napisał(a):Licze na kolejne sukcesy

ja równiż , jednak opłacało się zatrudniać trenera zza granicy , on rozwinoł chłopakom skrzydła .

na ME już nie będzie Brazylijczyków :D
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Kid Wt gru 05, 2006 21:51  

Oni to mają dobrze. Dziś premier, jutro Gronkiewicz-Waltz. Codzienie u kogo innego na śniadaniu. :lol:

Tylko czemu przed mistrzostwami nikt ich nie zapraszał. Myślę, że zawodnicy woleliby spędzić poranek razem z rodzinami. Są zmęczeni i ludzie powinni dać się im spokój, zwłaszcza politycy. Wyjątkiem powinny być spotkania z kibicami i rozdawanie autografów. Dlaczego dygnitarze niemający pojęcia o tym sporcie mają pierwszeństwo przed kibicami ???
Obrazek
Avatar użytkownika
Kid
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maciek Wt gru 05, 2006 22:02  

Tylko czemu przed mistrzostwami nikt ich nie zapraszał. Myślę, że zawodnicy woleliby spędzić poranek razem z rodzinami. Są zmęczeni i ludzie powinni dać się im spokój, zwłaszcza politycy. Wyjątkiem powinny być spotkania z kibicami i rozdawanie autografów. Dlaczego dygnitarze niemający pojęcia o tym sporcie mają pierwszeństwo przed kibicami ???
Absolutnie zgadzam się z pierwszą częścią, ale co do spotkań z kibicami nie. Oni nie są zmęczeni tylko wykończeni i powinni mieć jeden dzień wolny, żeby się wyspać i pobyć z rodzinami. Dopiero potem nadchodzi czas na spotkania z kibicami i innymi osobami.
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez Kid Wt gru 05, 2006 22:12  

maciek napisał(a):Oni nie są zmęczeni tylko wykończeni i powinni mieć jeden dzień wolny, żeby się wyspać i pobyć z rodzinami. Dopiero potem nadchodzi czas na spotkania z kibicami i innymi osobami.


W sumie to się z tobą zgadzam, ale gdyby nie pojawili się w przeciągu kilku dni to "siatkówkomaniacy" byliby zawiedzeni i byłyby narzekania, że siatkarze są niedostępni dal mediów i kibiców.

ps. Kiedyś pokazali w TV jakiegoś dresiarza, który przyszedł do sklepu by kupić piłkę jaką grają siatkarze. Zacząłem się zastanawiać po co?? Nie sądzę żeby zaczął grać, ale jak chce marnować pieniądze to jego sprawa.
Ogólnie to bardzo mnie denerwują wszystkie kacje typu "małyszomania" , "kubicomania" itp.

Jak ktoś wygrywa to WSZYSCY mu kibicują, a gdy zaczyna przegrywać (np Małysz w ostatnich dwóch sezonach) to wszyscy się od niego odwracają. Pozostają tylko prawdziwi KIBICE.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kid
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Śr gru 06, 2006 1:32  

Kid napisał(a):Myślę, że zawodnicy woleliby spędzić poranek razem z rodzinami. Są zmęczeni i ludzie powinni dać się im spokój, zwłaszcza politycy. Wyjątkiem powinny być spotkania z kibicami i rozdawanie autografów

A do tego oddniósl sie Piotr Gacek zdaniem w stylu (nie bede cytował żeby nie przekrecić) - całe mistrzostwa kibice byli z nami więc w pełni nalezy się im abysmy teraz byli dla nich. Choc co do polityków owszem - zawsze jest sie wygodnie politycznie podpiąc pod czyjs sukces
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez chmiel Śr gru 06, 2006 19:27  

Kid napisał(a):Tylko czemu przed mistrzostwami nikt ich nie zapraszał.

Przed MŚ to oni mieli myśleć tylko o mundialu i trenować, a nie chodzić na śniadania :!: Lozano pewnie by nawet na to nie pozwolił.

slipstream napisał(a):Choc co do polityków owszem - zawsze jest sie wygodnie politycznie podpiąc pod czyjs sukces

Prosto i bez większego wysiłku... Aż żal mi siatkarzy. Jak Gacek powiedział i inni - wyjść do takich kibiców to przyjemność, ale jeść śniadania z politykami - chyba już nie. Ale to już normalna kolej rzeczy.

Kid napisał(a):Jak ktoś wygrywa to WSZYSCY mu kibicują, a gdy zaczyna przegrywać (np Małysz w ostatnich dwóch sezonach) to wszyscy się od niego odwracają. Pozostają tylko prawdziwi KIBICE.

Zamiast tego "wszyscy" powinno być chyba "większość" albo coś w tym stylu. Ale ogólnie zgadzam się w zupełności :dobrze:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron