Puchar Ekstraklasy

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Utworzenie pucharu ekstraklasy to dobra decyzja?

Tak
21
84%
Nie
3
12%
Nie mam zdania
1
4%
 
Liczba głosów : 25

Postprzez laszlo Śr lis 08, 2006 16:36  Puchar Ekstraklasy

Puchar Ekstraklasy - terminarz:

Grupa A - Górnik Zabrze, Odra Wodzisław Śląski, Wisła Kraków, Zagłębie Lubin
Grupa B - Arka Gdynia, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Lech Poznań, Pogoń Szczecin
Grupa C - GKS Bełchatów, Legia Warszawa, Łódzki KS, Wisła Płock
Grupa D - Cracovia, Górnik Łęczna, Korona Kielce, Widzew Łódź

1. kolejka

21 listopada (wtorek)
Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze 18.30
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 18.30
Arka Gdynia - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18.30
Korona Kielce - Widzew Łódź 18.30 TV

22 listopada (środa)
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 18.30 TV
GKS Bełchatów - Wisła Płock 18.30
Górnik Łęczna - Cracovia 18.30

23 listopada (czwartek)
Łódzki KS - Legia Warszawa 18.30 TV

2. kolejka

24 listopada (piątek)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Pogoń Szczecin 20.00 TV

25 listopada (sobota)
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 18.00 TV
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin 16.00
Lech Poznań - Arka Gdynia 13.00 (miejsce do ustalenia, ew. mecz w piątek w Poznaniu godz. 19.00)
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 13.00 (mecz w Piotrkowie Trybunalskim)

26 listopada (niedziela)
Cracovia - Korona Kielce 17.00 TV
Łódzki KS - GKS Bełchatów 16.00
Legia Warszawa - Wisła Płock 19.30 TV

3. kolejka

1 grudnia (piątek)
Cracovia - Widzew Łódź 18.30 TV
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 19.00

2 grudnia (sobota)
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 20.00 TV
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 18.00
Lech Poznań - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13.00 (miejsce do ustalenia, ew. mecz w piątek w Poznaniu godz. 19.00)
Wisła Płock - Łódzki KS 16.00
Korona Kielce - Górnik Łęczna 16.00

3 grudnia (niedziela)
Wisła Kraków - Odra Wodzisław Śląski 17.00 TV

Ciekawie sie zapowiada :-D . A Widzew znowu trafił na dobrze spisująca sie Cracovie :shock:
laszlo
 

Postprzez McLuke Śr lis 08, 2006 21:15  

no cóz myslę że to był jednak dobry pomysł, ale zobaczymy jak to się dalej potoczy, bo jak narazie zapowiada się interesująco... Szkoda że Lech znowu trafił na Portowców (a może to jednak dobrze bo w lidze, Pucharze Polski Lech pokonał Pogoń :-P ) Juz nie moge się doczekać :-)
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez dex Śr lis 08, 2006 22:29  

myślę że to bardzo dobry pomysł , wiecej gry to większe zgranie zespołu , druga sprawa to lepsze przygotowanie fizyczne do reprezentacji , na zachodzie grają dwa razy tyle i też musi być, według mnie bardzo dobrze że powstał puchar .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel Cz lis 09, 2006 14:09  

Z jednej strony to zły pomysł, bo piłkarze już wcześniej narzekali na zbyt dużą liczbę meczów :-) To niech się przyjrzą, ile grają w Anglii :!: A jak trenerzy nie będą do końca poważnie traktować tych rozgrywek to będą mieli okazję wypróbować młodych graczy i młodzi będą mieli okazję ogrania się. To jest wielki plus. Ogólnie myślę, że to dobry pomysł :dobrze:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez laszlo Cz lis 09, 2006 15:27  

Dobry pomysł , ale w złym czasie . Dla mnie powinno to być w maju , czerwcu . Teraz są transfery , brak podgrzewanych muraw , oraz inne rzeczy . Co do puchary jestem za :D
laszlo
 

Postprzez McLuke Cz lis 09, 2006 15:52  

chmiel napisał(a):A jak trenerzy nie będą do końca poważnie traktować tych rozgrywek to będą mieli okazję wypróbować młodych graczy i młodzi będą mieli okazję ogrania się.


to jest całkiem niezły pomysł... żeby jeszcze tylko trenerzy chcieli tak postapić... :-P :lol: może zaawodnicy grający w rezerwach pierwszoligowych klubów mogli by też cos zdziałać :-)
Ostatnio edytowano Cz lis 09, 2006 17:15 przez McLuke, łącznie edytowano 1 raz
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez herman1491 Cz lis 09, 2006 17:04  

Dobrze ze powstał taki Puchar . Troche zły termin . Ciekawe kto wygra pierwszy puchar ekstraklasy . Zamiast tego tematu mogłes dać kogo obstawiacie na zwycienzce pucharu. :D
herman1491
 

Postprzez Jacobser Cz lis 09, 2006 21:54  

Ja generalnie nie interesuję się piłką nożną, więc nie mam zdania co do tych nowych rozgrywek. Chciałem jedynie powiedzieć, że nie wiem co mają nieść za sobą te rozgrywki. Jakby jeszcze było mało meczy, a polska piłka nie byłaby na dnie to rozumiem. A tak to będzie to kolejny powód do rozbijania i tak marnych stadionów. Ech, nie rozumiem kibiców piłkarskich.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lucky Strike baski Pt lis 10, 2006 11:56  

Moze dlatego ze zyjesz starotypami ...

Co do pucharu wg. mnie jest nie potrzebny bylo juz takie cos kilka lat temu (Puchar Ligi) i z tego zrezygnowano bo bylo juz tego za duzo ... nie wiem skad przecietny kibic ma wziasc kase na mecz ligowy, puchar ekstraklasy i do tego puchar polski.

Pozdro
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez dex Pt lis 10, 2006 11:58  

laszlo napisał(a):Widzew Łódź - Górnik Łęczna 13.00 (mecz w Piotrkowie Trybunalskim)

a czemu tam ?? stadion widzewa zasnieżony ??
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez deZZember Pt lis 10, 2006 12:27  

dex napisał(a):
laszlo napisał(a):Widzew Łódź - Górnik Łęczna 13.00 (mecz w Piotrkowie Trybunalskim)

a czemu tam ?? stadion widzewa zasnieżony ??

Hmmm... jedyny porządny stadion w Piotrkowie został dzięki obywatelowi Ptakowi (tak, tego od obecnej Pogoni i byłego ŁKS i Piotrcovii, maczał też swoje brudne paluchy w Lechii Gdańsk, ale nie wiem czy jeszcze jest jej właścicielem) przerobiony na targowisko, supermarket i giełdę samochodową (a płyta boiska jest parkingiem), więc nie wiem gdzie mogliby to rozegrać. Stadion Concordii jest dziadowski i bardzo kameralny (nie wiem ile może pomieścić ludu, ale nie może się równać ze zburzonym stadionem Piotrcovii). Tak więc to raczej niemożliwe. Jakaś plota lub pomyłka.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Arczyn Pt lis 10, 2006 13:09  

Mecze będą w Piotrkowie, bo na Widzewie będzie instalacja podgrzewanej płyty w tym czasie ;)
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez laszlo Pt lis 10, 2006 15:28  

A ŁKS kiedy bedzie miał podgrzewaną murawe ?
laszlo
 

Postprzez chmiel Śr lis 15, 2006 17:59  

Wprowadzone zostało ograniczenie. Bodajże tylko 3 zawodników zagranicznych będzie mogło być na boisku w każdej drużynie. Czyli robi się więcej miejsca dla Polaków i jest to bardzo mądre posunięcie.

Tylko Pogoń będzie miała problem ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez laszlo Śr lis 15, 2006 18:20  

chmiel napisał(a):Bodajże tylko 3 zawodników zagranicznych będzie mogło być na boisku


Pogoń będzie miała fajny skład :D Troche się już opanowali , ale ...
GKS BOT Bełchatów nie ma ani jednego obcokrajowcy . To sie nazywa coś :)
laszlo
 

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron