Skoki narciarskie

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mateusz91F1 Pt gru 15, 2006 22:51  

mkpol napisał(a):drugi ślepoto

Nom, drugi był, a wygrał Jacobsen :-D , a nie Benković!!! :evil:
Marcin Bachleda 29, tez dobrze!!
Mateusz91F1
 

Postprzez dex So gru 16, 2006 10:18  

małysz potwierdza wysoką forme , bachleda mnie zaskoczył i to bardzo , natomiast zawiedli całkiem stoch i hula , to oni mieli przecież regularnie zdobywać punkty , kwalifikować się do 30-stki , no no hula coś obniżył loty , im dalej się sezon rozkręca tym gorzej skacze , może już jest zmęczony sezonem :evil:
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel So gru 16, 2006 18:10  

mkpol napisał(a):
chmiel napisał(a):a Adam był 3. :)


drugi ślepoto :patelnia: :cmok: :-D

Spokojnie ;) Zgadza się Adam był drugi :)

W pierwszym konkursie w Engelbergu Adam był 3. :) Jest to bardzo dobre miejsce, ale Adama stać na więcej :!: Drugim skokiem dziś i pierwszym w drugim konkursie w Lillehammer pokazał, że jest w formie. Tylko, że w ostatnich dwóch konkursach oddał jeden skok bardzo dobry i jeden dobry. A to nie wystarcza do zwycięstwa. Mam nadzieję, że Małysz szybko ustabilizuje swoje skoki. Wygrał znowu niesamowity Schlierenzauer. Jego drugi skok był fenomenalny. Przeskoczył wszystkich. Jestem tylko ciekawy przez jak długo utrzyma tak dobrą formę.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez McLuke So gru 16, 2006 18:19  

spoko jutro też Adaś będzie na podium... ale wyżej oczywiście :-P :)
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez maciek So gru 16, 2006 18:24  

Bardzo dobre 3 miejsce ;), widać że jest w formie i pozostaje mały niedosyt, ale poczekajmy co pokaże jutro. Gregor Schlierenzauer i Anders Jacobsen są w niesamowitej formie, inni skaczą a oni latają, przypominają się czasy kiedy Adam był poza zasięgiem, ciekawe czy wytrzymają cały sezon.
Świetny start Małysza, beznadziejny komentator
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez chmiel So gru 16, 2006 18:30  

maciek napisał(a):Bardzo dobre 3 miejsce

Ja bym pozostał przy dobrym, bo Adama stać na więcej :)

maciek napisał(a):ciekawe czy wytrzymają cały sezon.

No właśnie to jest teraz najciekawsze. Nawet Apoloniusz Tajner się wypowiadał o tym w studiu. Mówił, że do Turnieju Czterech Skoczni na pewno wytrzymają i będą walczyć o zwycięstwo, ale później może być gorzej. Ja uważam, że w tak fantastycznej formie nie wytrzymają całego sezonu. W tak młodym wieku jest to chyba niemożliwe. Później może będą skakać dobrze, ale już nie tak jak teraz.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez bioly74 N gru 17, 2006 11:52  

chmiel napisał(a):Ja bym pozostał przy dobrym, bo Adama stać na więcej

Dokładnie tak. Pokazała to napewno druga seria w której Adam w dosyć średnich warunkach poszybował naprawdę bardzo daleko. Widać, że Adam jakoś nie może tej formy przełożyć na sam konkurs. W treningach i kwalifikacjach jest bardzo dobrze, ale w konkursie już nie jest tak jak byśmy oczekiwali.
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez maciek N gru 17, 2006 13:05  

bioly74 napisał(a):W treningach i kwalifikacjach jest bardzo dobrze, ale w konkursie już nie jest tak jak byśmy oczekiwali.

Dzisiaj w kwalifikacjach zajął 19 miejsce (118,5m), wygrał Andreas Kuettel (127m), może w końcu Adaś wygra. Oprócz Małysz wystartuje Bachleda - 41 miejsce, Stoch i Hula byli 55 i 56
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez chmiel N gru 17, 2006 17:07  

W dzisiejszym konkursie zwyciężył Jocobsen, czyli kolejny młody wilczek. Był poza zasięgiem reszty skoczków. Schlierenzauer tym razem trochę słabiej, ale to nadal bardzo dobrze. Adam 6., ale do 4. stracił 0.2pkt, więc było blisko. Małysz oddał dziś dwa dobre skoki, ale nadal stoję przy tym, że może być lepiej. Czekam na TCS :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dex N gru 17, 2006 20:57  

chmiel napisał(a):W dzisiejszym konkursie zwyciężył Jocobsen, czyli kolejny młody wilczek

wogle to podium dzisiaj było bardzo "młode" , czy to już koniec pomału starej gwardi ?? mniejmy nadzieję że jeszcze pokażą pazurki , Małysz blisko , cały czas w czołówce a to się liczy , szkoda że inni mu nie dorównują z naszej ekipy , ach nasz trener nie ma tak łatwo aż mi go szkoda , inni mają młodych tylko u nas to jakoś dziwnie wygląda .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel Pn gru 18, 2006 17:07  

dex napisał(a):czy to już koniec pomału starej gwardi ??

Raczej jeszcze nie. Doświadczenie w tym sporcie jest bardzo ważną sprawą. Jest dopiero początek sezonu i zawodnicy nie czują jeszcze tak dużego zmęczenia, ale ono kiedyś się pojawi. I właśnie doświadczenie pomaga wytrzymać trudy całego sezonu. Z tego powodu uważam, że Schlierenzauer tej formy nie utrzyma do końca. Jest jeszcze za młody. Starsi skoczkowie jeszcze pokażą na, co ich stać.

dex napisał(a):szkoda że inni mu nie dorównują z naszej ekipy , ach nasz trener nie ma tak łatwo aż mi go szkoda , inni mają młodych tylko u nas to jakoś dziwnie wygląda .

Od dawna już na to narzekamy. Niby w mamy duże talenty. W juniorach radzą sobie świetnie, ale to nie przekłada się na wyniki w dalszej części kariery.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez PiotrGT Pn gru 18, 2006 18:26  

Adam skacze naprawde bardzo dobrze, fakt, nie ma tej powtarzalnosći (trafienie w punkt na progu i potem konsekwencje przy przejsciu do V), ale gdy tylko jest dobrze na progu to potem jest bardzo dobry skok. Odległości też są bardzo dobre. Ale widać to doświadczenie - dokładne wyczycie co było źle i konsekwentne poprawienie tego w nastepnym skoku :)

Dwie rewelacje Schlierenzauer i Jacobsen odskakują wszystkim. Jak pisali przedmówcy raczej nie licze że przez cały sezon tak będą skakać. Myślę że po TCS doświadczenie zacznie wygrywac. Jedynym konkurentem dla nich jest Simon Ammann. Zobaczymy jak utrzyma się forma tych skoczków. Jeżeli tak to tak typuje wyniki TCS:
1. Jacobsen
2. Schlierenzauer
3. Ammann
4. Małysz
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez fordern Pn gru 18, 2006 18:58  

no nie zgadzam sie z twoimi typami Piotrgt

moja kolejnosc T4S to
1.Schliri (Schlirenzauer)
2.Jakobsen (wygra w Ga-Pa :D )
3.Ammann/Kuettel/Małysz

na 3 pozycji mam watpliwosc treningi zadecyduja
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez dex Wt gru 19, 2006 10:24  

chmiel napisał(a):Niby w mamy duże talenty. W juniorach radzą sobie świetnie, ale to nie przekłada się na wyniki w dalszej części kariery.

przykładem jest Mateusz Rutkowski , wielka gwiazda juniorów , talent , palma mu odbiła i tyle polskie skoki z niego miały , stoch i hula już teraz powinni zacząć coś pokazywać , bo inaczej to będą z nich podobne skoczki jak Robert Mateja czy Wojciech Skupień .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel Wt gru 19, 2006 17:13  

dex napisał(a):
chmiel napisał(a):Niby w mamy duże talenty. W juniorach radzą sobie świetnie, ale to nie przekłada się na wyniki w dalszej części kariery.

przykładem jest Mateusz Rutkowski

To nie tyczy się tylko jego, ale i wielu innych, dlatego nie podawałem przykładów, a uogólniłem.

piotrgt napisał(a):Adam skacze naprawde bardzo dobrze, fakt, nie ma tej powtarzalnosći

Zgadza się. Już o tym pisałem. Adam jest bardzo dobrze przygotowany. "Tajming" (;)) jest, ale nie ma tej powtarzalności.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość