Skoki narciarskie

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel So lis 25, 2006 19:12  

Wczorajszy konkurs to skandal :!: Jeżeli najlepsi skoczkowie świata po kolei spalają swoje skoki to coś jest nie tak... Jedynie Morgi zdołał awansować do 30-stki. Drugi z tego grona był Małysz, który był blisko awansu. Sędziowie chcieli ten konkurs dokończyć na siłę. Wyniki powinny zostać anulowane. Dziś jak wiatr powiał pod narty to były dalekie skoki, ale skończyło się na tym, że Ahonen nie wylądował i upadł. Ten konkurs miał być przeniesiony na niedzielę, ale zrezygnowano z tej opcji. Więcej tutaj. Szkoda, że właśnie tak przebiegło otwarcie sezonu w Kuusamo...
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dex N lis 26, 2006 13:55  

chmiel napisał(a):Szkoda, że właśnie tak przebiegło otwarcie sezonu w Kuusamo

dobrze że przynajmniej wczorajszy konkurs odwołali , bo by była jeszcze większa tragedia .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel N lis 26, 2006 17:02  

dex napisał(a):obrze że przynajmniej wczorajszy konkurs odwołali , bo by była jeszcze większa tragedia .

Paradoksalnie to w sobotę były chyba lepsze warunki niż w piątek.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez michallool Wt lis 28, 2006 11:44  

Dla mnie zawody w finalndii nie powinny być rozgrywane jako pierwsze zawody pucharu świata. I tyle w tym temacie narazie. :grin:
michallool
 

Postprzez maciek Wt lis 28, 2006 11:47  

michallool napisał(a):Dla mnie zawody w finalndii nie powinny być rozgrywane jako pierwsze zawody pucharu świata. I tyle w tym temacie narazie.

Trudno się z tym nie zgodzić, według mnie one są rozgrywane na siłę żeby jak najszybciej zacząć sezon
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez chmiel Wt lis 28, 2006 12:44  

michallool napisał(a):Dla mnie zawody w finalndii nie powinny być rozgrywane jako pierwsze zawody pucharu świata.

W sumie racja, zbyt często są tam złe warunki atmosferyczne. Ale są one rozgrywane tam z powodu tego, że jest tam już śnieg. Gdyby były one rozgrywane gdzie indziej, trzeba byłoby sprowadzać sztuczny śnieg, a to duże koszta. To jest chyba główny powód.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez herman1491 Pt gru 01, 2006 15:44  

Zaplanowane na 9 i 10 grudnia konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Harrachovie zostały odwołane ze względu na wysoką temperaturę i brak śniegu. Organizatorzy poinformowali o swojej decyzji przedstawicieli Międzynarodowej Federacji Narciarskiej .
herman1491
 

Postprzez chmiel Pt gru 01, 2006 22:08  

Szkoda. Aż dwa konkursy mniej. Doliczyć 1 odwołany w Kuusamo to już są 3, a pewnie będzie ich więcej...
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez gregoff Pt gru 01, 2006 22:46  

Ale dziś w kwalifikacjach Małysz i Stoch poskakali :) Zresztą wszyscy nasi skoczkowie awansowali do turnieju głównego, ale Hula dzięki temu, ż jest w pierwszej pietnastce PŚ.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez dex So gru 02, 2006 14:00  

teraz trzeba trzymać kciuki oby jak najwięcej w 30stce polaków było :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Pieczar So gru 02, 2006 18:10  

I zwycięstwo Ammana. Bardzo ciekawa końcówka zawodów. Dwa razy rekord skoczni pobity (nie wiem czy skok Jacobsena zostaje uznany za rekord). Małysz więcej zrobić nie mógł - 15 miejsce i tak jest dobre. Jutro będzie lepiej :)
PS. Młode wilki atakują :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez dex So gru 02, 2006 18:16  

szkoda pierwszego skoku małysza , ale nie jest zle , ma dalej kontakt z czołówka a to cieszy , szkoda tylko że nasze młode wilczki nic nie pokazują :( może biorą przykład z naszego weterana ?? :lol: :evil:
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez mkpol So gru 02, 2006 19:10  

Oglądałem transmisję na jedynce dzisiaj i musze powiedzieć, że bardzo duze wrazenie zrobila na mnie wysoka forma i przedewszystkim liczba szwajcarów w czołówce. Obok Ammana i Kuettela skakali jeszcze Kytel, Kyttel, Kitel i Kjutel. Wygrał oczywiście Amman ale który był drugi nie pamiętam, zdaje mi się, że Kjutel
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez maciek So gru 02, 2006 19:12  

Szkoda pierwszego skoku, ale mówi się trudno i skacze się dalej, drugi skok już bardzo dobry. Zobaczymy jak będzie jutro, mam nadzieję że będzie na podium bo Małysz jest w formie
EDIT:
Pieczar napisał:
Jeszcze był Kjytel. Ale drugie miejsce zajął chyba Kitel

A mi się wydaje że Küttel :-)
Ostatnio edytowano So gru 02, 2006 19:41 przez maciek, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez Pieczar So gru 02, 2006 19:16  

zdaje mi się, że Kjutel

Jeszcze był Kjytel. Ale drugie miejsce zajął chyba Kitel ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron