Skoki narciarskie

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel So gru 02, 2006 21:12  

Wielka szkoda pierwszego skoku Adama :sad: To był dobry skok, tylko nie udało się wylądować. Gdyby ustał ten skok, Adam byłby wysoko, a w końcówce II serii chyba były minimalnie lepsze warunki niż na początku. Jednak cieszy, że Małysz skocze daleko i widać, że jest w formię i stać go na wysokie miejsca.

Młode wilczki atakują. Schlierenzauer i Jacobsen to najlepiej prezentujący się przedstawiciele młodej generacji. Austriak pobił rekord skoczni, a Norweg skoczył jeszcze dalej, ale podparł skok.

Wygrał podwójny złoty medalista IO Simon Ammann. To dopiero jego 2 wygrany konkurs PŚ. Ciekawy jestem, jak pokażę się w przeciągu całego sezonu.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dex N gru 03, 2006 15:49  

no i oczywiście mamy nowe hasełka , w tamtym roku było mówienie o fazach różnego typu :lol: dziś tajner szalał z hasłem "powtarzalność " .
No i simam ammonn :lol:
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez mkpol N gru 03, 2006 15:51  

Adaś dał dziściała. Miał wygraną w kieszni ale zmaściłdrugi skok :-(

Nic nie szkodzi za tydzień będzie pierwszy
Trzymaj się Adaś
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Pieczar N gru 03, 2006 16:40  

Szkoda, niewiele brakowało do zwycięstwa. Ale potwierdza, że jest w formie - oby tak dalej :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez maciek N gru 03, 2006 18:06  

mkpol napisał(a):Adaś dał dziściała. Miał wygraną w kieszni ale zmaściłdrugi skok

Nie da się wygrać wszystkiego, jest w formie i jak na razie pokazuje że będzie walczył w tym sezonie, zabrakło trochę szczęści, swoją drogą w tym roku PŚ będzie oryginalny m.in. ze względu na pogodę
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez Kid N gru 03, 2006 18:46  

Zastanawiam się jak długo będzie trwała dobra forma Schlierenzauera. Myślę, że do MŚ w Sapporo jego forma spadnie, chyba że nie będzie startował we wszystkich zawodach. Tak samo dobrze się zapowiadał Mathias Hafele jakieś 2-3 lata temu. Wygrywał w Pucharze Kontynentalnym, trener wystawił go w Pucharze Świata i zajął w debiucie drugie miejsce. Jednak szybko stracił formę i nikt teraz o nim nie pamięta. Podobnie może być z Schlierenzauerem, jest trochę za młody żeby wytrzymać cały sezon w tak dobrej dyspozcyji. Chociaż mogę się mylić
Obrazek
Avatar użytkownika
Kid
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel N gru 03, 2006 20:46  

mkpol napisał(a):Nic nie szkodzi za tydzień będzie pierwszy

Za tydzień niestety na pewno nie będzie pierwszy, bo w ogóle nie będzie konkursów.

Rekord skoczni w kwalifikacjach, w pierwszej serii fantastyczny skok Adama i prowadzenie. Przed drugą serią miałem ogromne nadzieje na zwycięstwo w dniu urodzin, jednak w drugiej serii Adaś spalił skok i spadł na 3. pozycję. Podium jest i to już coś. Powinno być coraz lepiej, bo widać, że Adam jest w formie :!: Schlierenzauer w drugiej serii świetny skok i wygrał. Strasznie młody chłopak. On jest w moim wieku :!: :o Nic nie umniejszając patrząc na jego wiek, można myśleć, że nie utrzyma kapitalnej formy przez cały sezon i jest to zrozumiałe. Taki brylant trzeba ostrożnie szlifować.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dex Pn gru 04, 2006 10:07  

chmiel napisał(a):Za tydzień niestety na pewno nie będzie pierwszy, bo w ogóle nie będzie konkursów

no rzeczywiście szkoda że nie zobaczymy najlepszych skoczków świata .

Więcej o tym możemy tu poczytać ( a jeszcze się łudziłem że może coś będzie ale niestety nie )
http://www.skokinarciarskie.pl/newsy/po ... ?news=4793
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez gregoff Pn gru 04, 2006 11:44  

Kiedy my sie doczekamy tak dobrego skoczka w tym wieku. Stoch już od dwóch jest zapowiadany na świetnego skoczka a taki Austriak już w pierwszym sezonie w PŚ wygrał konkurs...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez chmiel Pn gru 04, 2006 19:44  

W TVP się nie popisali i puścili reklamę PŚ w Harrachovie.

Gregor Schlierenzauer jest piąty w klasyfikacji najmłodszych zwycięzców konkursy PŚ. Oto czołówka (wiek w dniu sukcesu: lata, miesiące, dni):

Steven Collins (Kanada) 15-11-27
Thomas Morgenstern (Austria) 16-2-12
Toni Nieminen (Finlandia) 16-6-1
Janne Ahonen (Austria) 16-7-8
Gregor Schlierenzauer (Austria) 16-10-27
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Adriannn Pn gru 04, 2006 19:50  

A słyszeliście te wpadki komentatorów??

np. Osoba Simona Ammana świeci :D
Oddał skok na odległość 116 metrów a te zawodnik o którym mowa siedzi na rozbiegu :-D :eek:
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez mkpol Pn gru 04, 2006 23:15  

chmiel napisał(a):Janne Ahonen (Austria) 16-7-8


dałbym se paznokcie uciąć, że Ahonen to Białorusin :-D :-D
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez chmiel Wt gru 05, 2006 18:20  

A joko jaka gafa :-P Ale ja to kopiowałem z www.skijumping.pl :wink: Tutaj dokładny link.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez herman1491 Wt gru 05, 2006 20:13  

Gregor Schlierenzauer i Jacobsen to będą gwiazdy . Skaczą doskonale . No i nareszcie Amman się odanazł .
herman1491
 

Postprzez dex Wt gru 05, 2006 21:15  

ponoć zawody w engelbergu stoją również pod znakiem zapytania , słyszał ktoś coś na ten temat ??
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron