Biathlon

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Cola czy Pespi?

Coca Cola
28
20%
Pepsi Cola
41
29%
... ale o co chodzi?
72
51%
 
Liczba głosów : 141

Postprzez Mariusz Wt lis 28, 2006 19:36  Biathlon

Są tu fani biathlonu? Ktoś jeszcze poza mną?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Mateusz91F1 Wt lis 28, 2006 19:42  

Ja uwielbiam to oglądać, to strasznie fajne..!! Ale okropnie męczące, tak biegać i strzelać. Musi to być ich pasja w życiu, skoro tak chcą to robić!!
Mateusz91F1
 

Postprzez bioly74 Wt lis 28, 2006 20:04  

Mariusz napisał(a):Są tu fani biathlonu? Ktoś jeszcze poza mną?

No pewnie, że są :-) . Ale ostatnio miałem dwu roczną przerwe z tym sportem ponieważ nie miałem Eurosportu i jedyne zawody jakie mogłem oglądać to były te w Turynie. Ale już mam ES i będe mógł na bierząco śledzić tą dyscypline. Ciekawy jestem formy Tomka Sikory może wreszcie po udanej olimpiadzie pokaże się także z dobrej strony w pucharze świata??, może podium w końcowej klasyfikacji?? zobaczymy. Lecz wydaje mi się, że jednak Puchar Świata może zostać niejako zlekceważony przez niektórych zawodników bo napewno planem nr1 będą Mistrzostwa Świata.

PS: Jak by co to "Coca Cola" :-D
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez SorakF1 Śr lis 29, 2006 19:30  

Mariusz napisał(a):Są tu fani biathlonu? Ktoś jeszcze poza mną?


Są , są !!!

Mateusz91F1 napisał(a):Ja uwielbiam to oglądać


Ja też. Śledzę tę dyscyplinkę już od kilku sezonów. Powiem więcej. W minioną niedzielę chciałem założyć temat o Biathlonie, ale coś mi wypadło i wyprzedziłeś mnie Mariusz. Ale nic to.

bioly74 napisał(a):Lecz wydaje mi się, że jednak Puchar Świata może zostać niejako zlekceważony przez niektórych zawodników bo napewno planem nr1 będą Mistrzostwa Świata.


W wielu dyscyplinach, przy takim założeniu tych z "góry tabelki" wynikają niespodzianki, że hej! Liczę na to. Oj, będzie się działo.
___________________________
POZDRO DLA ZAKRĘCONYCH F1
Avatar użytkownika
SorakF1
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 12:44
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 209986894

Postprzez Mariusz Śr lis 29, 2006 19:34  

Ja interesuję się tym sportem krócej niż F1, bo zaledwie od sezonu 1996/1997.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SorakF1 Śr lis 29, 2006 20:16  

Mariusz napisał(a):Ja interesuję się tym sportem krócej niż F1, bo zaledwie od sezonu 1996/1997.


Początki mojego zainteresowania tą dyscypliną sięgają początku lat 90-ych.

Właśnie zaczął się sezon od niespodzianek. Dzisiaj zaczęły kobitki. Wszystkie faworytki z mistrzynią zeszłorocznego pucharu, niemką (???) - daleko w tyle. :(
___________________________
POZDRO DLA ZAKRĘCONYCH F1
Avatar użytkownika
SorakF1
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 12:44
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 209986894

Postprzez Mariusz Śr lis 29, 2006 22:16  

Jeśli chodzi o mnie to interesuje mnie prawie wyłącznie biathlon w wykonaniu męskim. Kobiety wolę oglądać podczas np. gry w tenisa.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez chmiel Cz lis 30, 2006 16:57  

Mariusz napisał(a):Są tu fani biathlonu? Ktoś jeszcze poza mną?

Ja :) Nie miałem wielu okazji oglądania biathlonu, ale teraz będę miał ich więcej :) Na pewno jest to dyscyplina ciekawsza od biegów narciarskich, bo dochodzi strzelanie, które nadaje smaczku biathlonowi. Kibicuję oczywiście Tomkowi Sikorze. Poza nim lubię Norwegów: Bjoerndalena i Hanevolda. Za to nie przepadam za Fischerem.

Pierwsze zawody nawego sezonu wygrał Ole Einar Bjoerndalen :) Niestety Tomek był dopiero 35... W każdym strzelaniu raz nie trafił.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Jacobser Cz lis 30, 2006 22:16  

Nom ja interesuję się różnymi dyscyplinami obok Formuły 1, ale tylko jeśli chodzi o Polaków. I tak na biathlon patrzę jedynie z perspektywy Tomka Sikory, choć nie uważam tego sportu za jakiś fascynujący, jak większość zresztą z zimowych. A tak jeszcze, po co ta ankieta, zupełnie nie w temacie, ale zresztą co tam. Miało być o biathlonie.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Pt gru 01, 2006 21:58  

Magdalena Gwizdoń wygrała zawody PŚ :o Jestem zaskoczony, ale bardzo się cieszę, bo to duży sukces :) Polska wygrała z przewagą ok. 20 sekund i z taką przewagą wystartuje w biegu pościgowym :-) Na strzelnicy Magda była bezbłędna.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez bioly74 Pt gru 01, 2006 22:38  

chmiel napisał(a):Magdalena Gwizdoń wygrała zawody PŚ Jestem zaskoczony, ale bardzo się cieszę, bo to duży sukces Polska wygrała z przewagą ok. 20 sekund i z taką przewagą wystartuje w biegu pościgowym Na strzelnicy Magda była bezbłędna.

Też się powiem zaskoczyłem jak oglądałem powtórke z tych zawodów. A najbardziej nie zdziwiło mnie to, że celnie strzelała tylko to jak biegla. Niespodziewałem się takiego czegoś po Magdzie ale wielkie brawa dla niej za ten kapitalny wyczyn :-) .
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez Mariusz Pt gru 01, 2006 22:58  

chmiel napisał(a):Za to nie przepadam za Fischerem.

Swego czasu był jak Schumacher w F1.

Jacobser napisał(a):A tak jeszcze, po co ta ankieta, zupełnie nie w temacie, ale zresztą co tam.

A gdzie jest napisane, że ankieta musi dotyczyć tematu?

chmiel napisał(a):Magdalena Gwizdoń wygrała zawody PŚ

Wielki sukces!
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SorakF1 So gru 02, 2006 12:24  

Sukces Madzi to fajna sprawa. :brawo: :dobrze: :)

Mariusz napisał(a):Jacobser napisał:
A tak jeszcze, po co ta ankieta, zupełnie nie w temacie, ale zresztą co tam.


A gdzie jest napisane, że ankieta musi dotyczyć tematu?


Jeśli o mnie chodzi, to: Coca Cola. Ale jeszcze lepiej Sprite ! :-P
___________________________
POZDRO DLA ZAKRĘCONYCH F1
Avatar użytkownika
SorakF1
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 12:44
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 209986894

Postprzez chmiel N gru 03, 2006 21:00  

chmiel napisał(a):Polska wygrała z przewagą ok. 20 sekund i z taką przewagą wystartuje w biegu pościgowym

Wystartowała i skończyła bieg na 3. miejscu :) Miała 3 pudła na strzelnicy. Gwizdoń świetnie rozpoczyna nowy sezon. Za to Tomek Sikora startujący z dużą stratą był 22.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SorakF1 N gru 03, 2006 22:52  

chmiel napisał(a):Wystartowała i skończyła bieg na 3. miejscu Miała 3 pudła na strzelnicy. Gwizdoń świetnie rozpoczyna nowy sezon.


Zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby nie te 3 rundy karne byłaby pierwsza na mecie. :-)
___________________________
POZDRO DLA ZAKRĘCONYCH F1
Avatar użytkownika
SorakF1
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 12:44
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 209986894

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości