Biathlon

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Cola czy Pespi?

Coca Cola
28
20%
Pepsi Cola
41
29%
... ale o co chodzi?
72
51%
 
Liczba głosów : 141

Postprzez fordern N lut 15, 2009 15:32  Re: Biathlon

Za przeproszeniem w biathlonie TVP sucks, Eurosport rządzi ! Jaroński i Wyżykowski już dawno powinni Telekamery, Wiktory i inne nagrody za komentarz zdobyć :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez lechf1 N lut 15, 2009 16:09  Re: Biathlon

Kary anulowali, liczą się wyniki tak jak na początku, Ole mistrzem, Sikora 4. Co do komentarzy to Szanowni panowie wymiatają, szczególnie w kolarstwie maja niezłe teksty.
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez rteger N lut 15, 2009 18:11  Re: Biathlon

Na początku postanowiłem obejrzeć studio w TVP, ale pierwsze pytanie jakiejś komentującej miernoty do M.Grzywy: ,, Jak trzeba będzie dziś pobiec, by zdobyć medal" mnie powaliło.
Ostatnio edytowano N lut 15, 2009 18:40 przez chmiel, łącznie edytowano 1 raz


Koniec OT. O komentatorach proszę tu -> http://www.f1wm.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=4605&start=30
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez Saruto Wt lut 17, 2009 7:53  Re: Biathlon

Trzy złote medale, pobity rekord... Ole dominator, już wiadomo kto w tym sezonie dostanie kule na koniec sezonu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lipek Wt lut 17, 2009 9:37  Re: Biathlon

Szkoda, że Sikora znowu pudłował. Biegowo znowu było kapitalnie, a zawiódł na strzelnicy. Gdyby chociaż spudłował o jeden raz mniej to byłoby złoto. Bjoerndalen jest w wyśmienitej formie i teraz chyba tylko pan Tomek Sikora może mu zagrozić.
"Jak ja się naprawdę cieszę, że Neostrada dociera już do najdalszych zakątków naszego kraju. I że jest już w waszych miejscowościach..." - Aba :D
Avatar użytkownika
Lipek
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 14:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 6868981

Postprzez Czarinio Wt lut 17, 2009 13:58  Re: Biathlon

Nie wiem co można mu zrobić... Za te ostatnie strzały chętnie bym go udusił... Cóż pozostaje czekać na bieg masowy lub sztafetę mix. Może tam cos wpadnie. Niespodziewanie 3 miejsce dla J.Faka. To może jutro Nowakowska czy Gwizdoń ( wiem, że jestem śmieszny :) ) przy 0-1 pudle mogą zdobyć medal.
Czarinio, dumny użytkownik Forum f1wm.pl od Oct 2007.
Avatar użytkownika
Czarinio
 
Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 15:26
Lokalizacja: Szczecinek
GG: 11270173

Postprzez Saruto Wt lut 17, 2009 15:31  Re: Biathlon

Czy ja wiem czy śmieszny, myśle że Nowakowska może o top 10 powalczyć ;)
Pan Tomek zawalił ostatni strzał i tyle na ten temat, trzeba było strzelać tak spokojnie jak Ole i wynik byłby lepszy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Wt lut 17, 2009 18:00  Re: Biathlon

Saruto napisał(a):Pan Tomek zawalił ostatni strzał i tyle na ten temat

Tak, w końcu to biathlon a nie biegi narciarskie. Nie wystarczy być najszybszym na trasie, trzeba też dobrze strzelać. No cóż, taki sport. Jednak muszę powiedzieć, że strasznie się denerwuje tymi pudłami Tomka. Ostatnio oczywiście szczególnie tymi w 5. strzałach. Już się wydaje, że będzie tak pięknie, przychodzi ostatni strzał i po miejscu na pudle... Wystarczy spojrzeć na wyniki tego biegu na 20km. Od Ole pobiegł trochę lepiej, a resztę zmiażdżył. Forma biegowa jest świetna, jest wielka szansa na wygranie PŚ, ale Tomek musi zacząć lepiej strzelać, aby zdobyć Kulę, bo Bjoerndalen jest bardzo blisko.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez fordern Wt lut 17, 2009 18:08  Re: Biathlon

Panie Tomku, apelujemy, niech nam Pan da powody do radosnych okrzyków "Rach ciach ciach" po każdym strzelaniu :D

Swoją drogą kiedy następny bieg ? Bo strasznie niezorientowany jestem w tym roku...
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Saruto Wt lut 17, 2009 18:41  Re: Biathlon

21.02. 09:15 - 15 km bieg Masowy
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kajek Wt lut 17, 2009 19:00  Re: Biathlon

W masowym to raczej bedzie medal, w ciemno biore jaki kolwiek, a strzelam w złoto, tylko niech mu dadzą AK 47 :D
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt lut 17, 2009 21:17  Re: Biathlon

chmiel napisał(a):Forma biegowa jest świetna

I co z tego, jak w biathlonie liczy sie też celność strzałów, :-P może być biegowo świetny ale jak będzie pudłował na strzelnicy to nie będzie czołowych miejsc. :grin:

fordern napisał(a):Eurosport rządzi ! Jaroński i Wyżykowski już dawno powinni Telekamery, Wiktory i inne nagrody za komentarz zdobyć :twisted:

To było chyba pod koniec 2008 roku, wyżej wymienieni panowie komentowali biegi narciarskie i zamiast na tym skoncentrowac sie. A wtedy był kryzys gazowy, to nawijali o kłopotach z dostawami gazu, czasem to można niezle pośmiac sie z tych ich komentarzy. :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Śr lut 18, 2009 13:05  Re: Biathlon

MITSUBISHI_GT napisał(a):
chmiel napisał(a):Forma biegowa jest świetna

I co z tego, jak w biathlonie liczy sie też celność strzałów, :-P może być biegowo świetny ale jak będzie pudłował na strzelnicy to nie będzie czołowych miejsc. :grin:

Wypowiedź pięknie wyrwana z kontekstu. Tylko pogratulować... Przeczytaj może jeszcze raz, co napisałem.

chmiel napisał(a):Tak, w końcu to biathlon a nie biegi narciarskie. Nie wystarczy być najszybszym na trasie, trzeba też dobrze strzelać.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez MITSUBISHI_WRC Śr lut 18, 2009 14:40  Re: Biathlon

chmiel napisał(a):Przeczytaj może jeszcze raz, co napisałem.

Ale przeczytałem dokładnie twojego posta, jeszcze przed napisaniem swojego, co sie tak spinasz troche luzu. :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Śr lut 18, 2009 15:32  Re: Biathlon

Skoro przeczytałeś dokładnie mojego posta, w jakim celu napisałeś dokładnie to samo co ja, ubierając tylko w inne słowa? Przecież to nie wnosi nic do tematu. Ale to pytanie retoryczne, więc nie odpowiadaj i koniec tematu. Poza tym podawałem link do tematu, gdzie powinna odbywać się dyskusja nt. komentatorów. Tam proszę pisać o panach Jarońskim i Wyrzykowskim. Przesunąłbym posty do tamtego tematu, ale np. część posta pasuje tutaj, część tam, więc zostawiłem, nie kombinowałem.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron