Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mexi N maja 05, 2013 11:29  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Tak, Ronnie powinien bezproblemowo obronić tytuł. Ale mam nieodparte wrażenie, że Ronnie nie gra wybitnie a jego dojście tak wysoko wynika raczej z popełnianych błędów przez rywali. Zresztą, brak breaku powyżej 100pkt w półfinale świadczy sam za siebie ;) Póki co mistrzostwa nie stoją na jakimś super wysokim poziomie...
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez axel Pn maja 06, 2013 17:30  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Po 3 sesjach mamy 5-cio frejmowe prowadzenie Ronniego. Mecz stoi na naprawdę wysokim poziomie i jest to z całą pewnością najlepsze spotkanie turnieju, z dużą ilością wygrywających frejmów w jednym podejściu (ewentualnie w dwóch - trzech). Dodatkowo O'Sullivan wyrównał rekord Hendrego w ilości "setek" w jednym meczu, ale mam nadzieję, że dzisiaj zostanie on pobity 8-)
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez axel Wt maja 07, 2013 8:09  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Obrazek

Co tu dużo pisać, geniusz w każdym calu. 5 tytuł zdobyty po mistrzowsku, gdyż nie stracił prowadzenia we frejmach od pierwszego do ostatniego meczu. Niesamowite osiągnięcie. Brawa należą się również Hawkinsowi, który podobnie jak Ronnie zagrał swój najlepszy mecz w tych mistrzostwach, tworząc dzięki temu spotkanie godne finału :wink:

Decydujące czyszczenie + wywiady
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Lichy Wt maja 07, 2013 14:04  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

5 tytuł zdobyty po mistrzowsku, gdyż nie stracił prowadzenia we frejmach od pierwszego do ostatniego meczu.

Stracił - w pierwszej sesji finału przegrywał 3:2 :)
W niczym to jednak nie ujmuje temu, że jest to geniusz. Co muszą czuć ci, którzy cały rok grali, trenowali i byli w rytmie meczowo-treningowym oglądając 37-letniego gościa, który po roku zapragnął sobie obronić tytuł mistrzowski.
Obrazek
Avatar użytkownika
Lichy
 
Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 13:33
Lokalizacja: Lędziny/Gliwice

Postprzez Pepik Cz maja 09, 2013 9:59  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Ronnie jest wielkim mistrzem. Wrócił po roku przerwy i ograł wszystkich rywali na drodze po piąty tytuł i ani razu nie był nawet pod większą presją wyniku. Nie oglądałem całych MŚ regularnie, jednak z tego co widziałem to poziom tegorocznych zmagań był dość przeciętny. Świadczy o tym choćby liczba setek wbitych w całym turnieju. Jedynie spotkanie finałowe stało pod względem na poziomie godnym jego rangi.

Całkowicie zawiedli natomiast faworyci i starzy wyjadacze tacy jak Higgins, Williams, Robertson czy Selby (co mnie akurat cieszy, bo go nie lubię). Wielką szansę na pierwszy w karierze tytuł albo przynajmniej finał MŚ miał Ding, ale też jej nie wykorzystał. Ogólnie jakoś zauważyłem, że od kiedy w sezonie jest więcej turniejów i tych PTC to poziom jakby spadł. Może zawodnicy za często grają i brakuje im świeżości? A może motywacji do grania tak długich spotkań? Nawet UK Championship skrócili od dwóch lat chyba.
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez Mexi Cz maja 09, 2013 17:39  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Hmmm...a wiadomo jak wygląda jego kwestia odejścia? Dużo plotek krążyło, Ronnie coś postanowił?
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Master Cz maja 09, 2013 17:40  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Mówił, że jeszcze nie wie/nie planuje.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Kamikadze2000 Wt maja 05, 2015 8:49  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Stało się - Stuart Bingham mistrzem świata. :D Nikt na niego nie stawiał, każdy szydził i nie dawał szans w żadnym starciu poza Robbie'm Williamsem (zbieżność z muzykiem). Odprawił O'Sullivana, Trumpa i w finale pokonał Murphy'ego. Żaden przypadek - grał znakomicie. Był bliski maksymalnego brejki - pod koniec były błędy, bo i presja większa. Ale wcześniej był prawie bezbłędny, szybko odrabiał straty, potrafił wygrywać partie, które teoretycznie nie były do wygrania. Budował wysokie brejki, a do czasu ostatnich trzech partii gra przebiegała bardzo szybko. W końcu w ostatniej sesji wytrzymał presję bardziej od Murphy'ego - tak też było w poprzednich meczach. Dowiódł, że jest w stanie pokonać każdego. Z turysty, jak nazywali go z pięć lat temu, stał się snookerzystą pełną gębą. Same mistrzostwa rekordowe, bo z największą ilością brejków stupunktowych. W pełni zgadzam się z komentatorami. Mimo absolutnego "autsajdera" jeden z najbardziej zasłużonych mistrzów świata w ostatnich latach. Gratulacje. Jak widać można przed samą 40-stką. W nowożytnym snookerze to najstarszy czempion. :D
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Saruto Pn sty 18, 2016 10:57  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Ronnie wraca i pokazuje jak trzeba grać, dużo zabawy snookerem i odważnych wbić :D
Z Binghamem bawił się jak chciał, trenował wbicia, dzięki temu Stuart coś mógł ugrać. Finał to pogrom :O Hawkins mógł śmiało siedzieć i pić wodę, nie było sensu nawet podchodzić do stołu.
Pytanie brzmi: gdzie teraz zagra O'Sullivan?!
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pavlos Le Paul So sie 15, 2020 7:40  Re: Snooker. Co ja widzę w tym zielonym stoliku???

Trochę lat minęło, trochę sytuacja na świecie pozmieniała plany no i wczoraj mieliśmy dwa półfinały grane na pełne 33 frame'y. No i po 6 latach w finale znowu ujrzymy O'Sullivana, a jego rywalem będzie Kyren Wilson.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron