Koszykówka

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez dex N gru 17, 2006 21:13  Koszykówka

no Śląsk Wrocław znowu na czele ligowej tabeli , Prokom ma ostatnio zadyszke , w eurolidze mu się nie wiedzie a ostatnio również w lidze polskiej gdzie powinni gładko wszystko wygrywać to zaczynają tracić punkty ..
Ostatnio edytowano Śr gru 27, 2006 22:38 przez dex, łącznie edytowano 1 raz
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel So gru 23, 2006 19:02  

Widzę, że nie jest to zbyt popularny temat, ale o meczu Śląsk Wrocław - Prokom Sopot trzeba napisać :!:

Mecz po prostu - fenomenalny :!: Takiego meczu w kosza dawno nie widziałem. Emocje do ostatnich sekund, wspaniała atmosfera i wysoki poziom. Do ostatniej sekundy nie było wiadomo, kto wygra ten mecz. Oliver ze Śląska zaimponował mi trafiając za 3 na 6 sekund przed końcem, ale Prokom jeszcze zdołał zdobyć dwa decydujące punkty. Najlepszy był bez wątpienia Donatas Slanina z Sopotu. Miał "dzień konia". Trafił 10 z 12 rzutów za 3 :!: Przy tym raz był faulowany i 2 razy zaliczył akcję 3+1. Po prostu genialne. Więcej takich meczów :!:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dex N gru 24, 2006 13:35  

chmiel napisał(a):Mecz po prostu - fenomenalny

dokładnie ,niesamowity , takie emocje już dawno nie były i mimo że prokom był faworyzowany to śląsk dzielnie walczył .



szkoda że śląsk przegrał , mam sentyment do tej drużyny .


chmiel napisał(a):Widzę, że nie jest to zbyt popularny temat

myślałem że więcej osób interesuje się koszykówką .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel N gru 24, 2006 14:05  

dex napisał(a):szkoda że śląsk przegrał , mam sentyment do tej drużyny .

Też mam sentyment do tej drużyny. Od sezonu 2003/2004, kiedy Śląsk bardzo dobrze radził sobie w Eurolidze, a w składzie mieli niesamowitego Lynn'a Greer'a. Był on najlepszym graczem Śląska. Teraz gra on w NBA, w Milwaukee Bucks, ale niestety rzadko wychodzi na parkiet.

dex napisał(a):myślałem że więcej osób interesuje się koszykówką .

Szczerze to niezbyt bardzo się interesuje koszykówką, ale trochę tak. Niestety nie mam Canal+ i nie mogę oglądać NBA :sad:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER N gru 24, 2006 18:24  

Koszykówka - najgorszy sport z istaniejących na świecie!
Jeśli już miałbym mówić kogo lubię, to Śląsk Wrocław.
:???:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez dex Pn gru 25, 2006 12:29  

chmiel napisał(a):Lynn'a Greer'a

och to był zawodnik , do tego miglinieks, adomaitis , wójcik , tomczyk , i cała polska w cieniu śląska tak kiedyś kubice zawsze "ryczeli " , teraz już tylko pozostały wspomnienia .

SPIDER napisał(a):Koszykówka - najgorszy sport z istaniejących na świecie

nie no bez przesady :) , ja również nie jestem jakiś zapaleńcem , ale popatrze na jakiś fajny meczyk .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel Pn gru 25, 2006 23:05  

dex napisał(a):och to był zawodnik , do tego miglinieks, adomaitis , wójcik , tomczyk , i cała polska w cieniu śląska tak kiedyś kubice zawsze "ryczeli " , teraz już tylko pozostały wspomnienia .

W czasie meczu z Prokomem też można było takie okrzyki usłyszeć ;) Ogólnie to bardzo się cieszę, że Śląsk powraca do walki o mistrza :)

SPIDER napisał(a):Koszykówka - najgorszy sport z istaniejących na świecie!

Wiele osób tak uważa i trochę to rozumiem. Jest to specyficzny sport. Nie powiem, że uwielbiam koszykówkę. Zdecydowanie wolę wiele innych sportów, ale kosz jest wg mnie OK. Szczególnie na poziomie NBA, ale niestety nie mogę oglądać...

A może SPIDER napiszesz coś dlaczego tak uważasz, bo jestem bardzo ciekawy :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dex Wt gru 26, 2006 12:07  

chmiel napisał(a):Wiele osób tak uważa i trochę to rozumiem

ja również szczególnie w polsce gdzie kosz polega na obronie , mało efektownych akcji tylko dużo obrony i taktyki zupełnie inaczej niż w NBA
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Pepik Wt gru 26, 2006 12:16  

Witam
Ja z kolei interesuję się koszykówką - głównie NBA, ale także Euroliga i najciekawsze mecze DBL. Z polskiej ligi oczywiście Śląsk, jako, że mieszkam w okolicy Wrocka :) Do tych wszystkich wcześniej wymienionych zawodników ze Śląska za starych, dobrych czasów dodałbym: Zielińskiego w jego najlepszym okresie, Harolda Jamisona (pamiętacie, jak pojechał na urlop i nie wracał? :-D ), Fietisowa i tego drugiego z CSKA bodajże, już nie pamiętam. Aaaa i oczywiście "Józek" McNull :lol: W tych latach Śląsk to była drużyna, na polskie warunki nie do pokonania :grin: Ale w tym roku chłopcy, jakby wracali do swojego miejsca w tabeli, czyli lidera :) Jeżeli chodzi o NBA, to mój podpis chyba wszystko wyjaśnia :D
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez SPIDER Wt gru 26, 2006 15:42  

chmiel napisał(a):A może SPIDER napiszesz coś dlaczego tak uważasz, bo jestem bardzo ciekawy

Ot, tak po prostu.
Nie cierpię tego sportu i koniec. Tak było, jest i będzie w przypadku mojej osoby. Jak wspomniałeś, jest to specyficzny sport i to jest chyba głównym powodem nielubienia tej dyscypliny przeze mnie. Taka dziwna dyscyplina - dart jest lepszy.

Już wolę kręgle, w które czynnie gram.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez gregoff Wt gru 26, 2006 16:07  

NIe jest taki zły ten sporcik. Bardzo się nim interesowałem za młodu kiedy nastała era Jordana w NBA, teraz już nie mam za bardzo gdzie go śledzić więc się z tym rozstałem na dłuższy czas. Co do Polskiej koszykówki mam średnią opinię. Gdyby nie wyniki Urlepa z reprezentacją opinia ta była by jeszcze gorsza...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez chmiel Śr gru 27, 2006 0:21  

SPIDER napisał(a):
chmie napisał(a):A może SPIDER napiszesz coś dlaczego tak uważasz, bo jestem bardzo ciekawy

Ot, tak po prostu.

Szczerze to spodziewałem się takiej odpowiedzi ;) Ale rozumiem to - jak już pisałem koszykówka to specyficzna gra.

Pepik napisał(a):Zielińskiego w jego najlepszym okresie

O tak, ostatnio już słabiej i rzadziej grał, więc skończył karierę, ale był to zawodnik wysokiej klasy.

Pepik napisał(a):Jeżeli chodzi o NBA, to mój podpis chyba wszystko wyjaśnia

Słońca :) Też ich lubię, ale kibicuję Dallas Mavericks :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Pepik Śr gru 27, 2006 10:32  

Pepik napisał(a):Jeżeli chodzi o NBA, to mój podpis chyba wszystko wyjaśnia

chmiel napisał(a):Słońca :) Też ich lubię, ale kibicuję Dallas Mavericks :)


Czyli mam rozumieć, że jak w ubiegłym sezonie, w półfinale Konferencji Zachodniej zmierzyli się Phoenix - Dallas jednak kibicowałeś Suns? :-D Niestety przeszli Mavs i dostali łomot od Miami, ale w tym sezonie Nash i spółka sięgną po pierścienie - wierzę w to :)

Edit: Zauważyłem Chmiel i bodajże FanF1, że kibicujecie Chelsea - to jest nas trzech :grin: Wracając do kosza, to może zajmiemy się nie tylko Polską ligą, ale także rozgrywkami w Europie i NBA oczywiście :-)
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez dex Śr gru 27, 2006 11:27  

Pepik napisał(a):Jeżeli chodzi o NBA, to mój podpis chyba wszystko wyjaśnia

również dażę ich sympatią , ale kibicuję New York Knicks :)


gregoff napisał(a):Gdyby nie wyniki Urlepa z reprezentacją opinia ta była by jeszcze gorsza...

naprawdę dobry trener , teraz to pokazuje w Śląsku Wrocław .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel Śr gru 27, 2006 20:30  

Pepik napisał(a):Czyli mam rozumieć, że jak w ubiegłym sezonie, w półfinale Konferencji Zachodniej zmierzyli się Phoenix - Dallas jednak kibicowałeś Suns?

Nie. Kibicowałem Mavs :)

Pepik napisał(a):Zauważyłem Chmiel i bodajże FanF1, że kibicujecie Chelsea - to jest nas trzech

Fajnie, że Ty również kibicujesz Niebieskim :-D Ale jest jeszcze terry89 ;)

Pepik napisał(a):Wracając do kosza, to może zajmiemy się nie tylko Polską ligą, ale także rozgrywkami w Europie i NBA oczywiście

Jestem za. Prosiłbym jakiegoś moderatora lub dexa o zmianę nazwy tematu na "Koszykówka".

naprawdę dobry trener , teraz to pokazuje w Śląsku Wrocław .

Reprezentacji Polski również :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron