Koszykówka

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Pepik Cz lut 22, 2007 21:01  

Gdybym miał takiego zawodnika w drużynie, jak Nash, to także miałbym z nim świetny kontakt :-D Nie wiem, czy masz możliwość oglądania meczy NBA, ja niestety takiej możliwości nie mam, ale często szukam w internecie jakiś filmików z meczy Phoenix. Zauważyłem, że Nash często stoi obok trenera i razem z nim wydaje polecenia pozostałym zawodnikom :-D To się nazywa mieć wtyki u trenera :D Co do jednego z najlepszych rozgrywających w NBA, to 4-5 postów wyżej napisałem coś do tego... :)

dex napisał(a):to tylko potwierdza że nie ma słabych druzyn i na odwrót... nie ma mocnych . Mamy ligę wyrównaną i to mi się wydaje dobre jest .

T-Mobile napisał(a):Przynajmiej mecze są emocjonujące.

chmiel napisał(a):Wade bezbłędnie i szybko pokonał tor, co innym się nie udało i wygrał Skills Challenge w dobrym stylu.

dex napisał(a):to są zawsze meczyki , kurcze na luzie i pełne widowisko jak się na nich patrzy to widać róznicę .

Pozwolę sobie wrócić do wcześniejszych postów, ponieważ nie miałem czasu kiedy odpisać. Tak, w naszej lidze może nie ma jakiegoś słabeusza, ale porządnej, Europejskiej drużyny też nie widać. Liga jest wyrównana, to dobrze, ale większośc meczy nie stoi na wysokim poziomie i wyniki często są bardzo niskie, co spowodowane jest tym, że główny nacisk w Polsce stawia się na obronę, co powoduje, że spotkania są po prostu często nudne. Fakt, Wade wygrał konkurs wszechstronności w weekend All Stars i pokonał trasę bez błedów, ale pamiętajcie, że rekord toru należy do Nasha i wynosi 25 sek. z groszami :-D Dex - mógłbyś mi wyjaśnić o co Ci chodziło z tym meczem na luzie, widowiskowym i że widzisz różnicę, gdyż nie za bardzo wiem co do czego porównywałeś.
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez dex Cz lut 22, 2007 23:06  

Pepik napisał(a):mógłbyś mi wyjaśnić o co Ci chodziło z tym meczem na luzie, widowiskowym i że widzisz różnicę, gdyż nie za bardzo wiem co do czego porównywałeś.

więc tak grają bez nerwów wszystko pod media , nie wygrywają to się nic nie stanie , wygrają to super , meczyk za meczykiem przesiadka z samolotu itd . dla mnie to luz :D , widowisko no to w NBA zawsze było , a różnica jest dalej między europą i stanami powoli się zatraca ale jeszcze ją widać , chociażby nasza liga :-D , no tak mniej więcej postarałem się to wyjaśnić :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel Pt lut 23, 2007 22:03  

dex porównuje Mecz Gwiazd do meczu NBA (Pepik nie za bardzo wiedział co porównujesz, a Ty tego nie wyjaśniłeś, więc ja to zrobiłem ;)). W Meczu Gwiazd gra się "pod publikę", w meczu ligowym najważniejsza jest wygrana.

Co do pozycji Nasha w Suns, zgadzam się z Pepikiem. W Phoenix jest wielu innych dobrych zawodników, ale to właśnie Nash jest liderem. To on dyryguję w tej drużynie i prowadzi grę. Bez niego jest im trudno sobie poradzić.

Dallas odprawiło z kwitkiem Miami, mimo pościgu w ostatniej kwarcie. :D Oczywiście najwięcej pkt zdobył Nowitzki. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel Cz mar 01, 2007 0:31  

Minnesota - Dallas 65:91
I jest to 13. z rzędu zwycięstwo Dallas. Bardzo pewne zwycięstwo. :) Najlepszy gracz Mavs - pewien Niemiec. Skuteczność rzutów z gry Wilków...

Indiana - Phoenix 92:103
Najlepszym i najskuteczniejszym graczem Suns Nash.

Czyli dwie najlepsze drużyny NBA nadal wygrywają. Mecz Dallas - Phoenix 14 marca.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Pepik Cz mar 15, 2007 15:07  

Witam!
Odświeżam temat, gdyż dawno nikt tu nic nie pisał. A jest ku temu fantastyczna okazja! :-D
chmiel napisał(a):Czyli dwie najlepsze drużyny NBA nadal wygrywają. Mecz Dallas - Phoenix 14 marca.

Dallas Mavericks - Phoenix Suns 127 - 129 2D :-D :D :grin: :) :-) :lol:
Fantastycznie, genialnie, kapitalnie, tak trzymać! :-D
Dobra wracam na ziemię :D Dramatyczny i emocjonujący mecz do ostatniej sekundy, do ostatniej akcji. Na 10 sek. przed końcem regulaminowego czasu gry Dallas prowadziło 3 punktami, wtedy Nash rzucił za 3 i...pudło. Na szczęście na piłkę rzucił sie Shawn Marion, zebrał, szybko podał do Nasha, a ten trochę z trudnej pozycji trafił trójkę i doprowadził do dogrywki. W niej sytuacja się odwróciła. Na 10 sek. przed końcem dogrywki prowadziło Phoenix 3 punktami, ale Jason Terry rzucił za trzy punkty. Jeszcze rzucał Leandro Barbosa ale nie wpadła piłka do kosza. W drugiej dogrywce inicjatywa była po stronie Słońc, którzy ostatecznie zdołali wywieść arcyważne zwycięstwo z parkietu rywala, gdzie w tym sezonie chyba żadna drużyna nie wygrała, a przypomnę, że kilka miesięcy temu, Phoenix przegrało w Dallas jedynie dwoma punktami, dając sobie wbić trójkę w ostatniej sekundzie. Teraz sytuacja była już po mojej myśli. :-D
Ach, co to był za mecz. Oby takich więcej w wykonaniu Phoenix. I oczywiście muszą być zwycięskie dla podopiecznych Mike'a D'antoniego.
Pozdro Chmiel :-D
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez chmiel Cz mar 15, 2007 19:27  

Musiało być baaardzo gorąco. Dallas przegrało, ale nie z byle kim, bo z Słońcami. Szkoda tylko, że Mavs straciło wysoką przewagę po III kwarcie.
Pozdro Pepik! :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel Pn mar 19, 2007 16:05  

Pepik chyba nie jesteś zadowolony. Po meczu Mavs-Suns oba zespoły rozegrały dwa spotkania. Mavs dwa wygrali :) Z Celtics i Pistons. Słońca natomiast dwa przegrały. I to wysoko: 83:105 z Pistons i 107:131 z Nuggets.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez gregoff Cz mar 22, 2007 23:53  

Tutaj post trochę obok aktualności w kosza.

Jeśli ktoś ma dostęp do SOPCAST (taki program, można sobie ściągnąć z neta) i lubi Jordana albo ogólnie koszykówkę to niech sobie to pobierze i poszuka kanału NBA (dwa są obok siebie) lecą tam często powtórki, dziś cały dzień było o Chicago i ich mistrzowskich tytułach. A teraz na tym drugim kanale leci mecz nr 1 z Portland.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez gregoff Pt mar 23, 2007 22:01  

65-50-60

Liczby Kobe Bryanta z ostatnich meczów a więcej można przeczytać tutaj: http://www.supergigant.pl/
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Pepik Wt kwi 10, 2007 11:56  

Witam.
Dużymi krokami zbliżają się Play-off'y w NBA.
Z konferencji wschodniej awans wywalczyli: Detroit (chyba wygrają całą konferencję), Chicago, Cleveland, Miami (chyba wygrają w Southeast Division), Toronto (wygrali już Atlantic Division).
Z konferencji zachodniej awans wywalczyli: Dallas (najlepszy bilans całego sezonu zasadniczego), Phoenix (wygrali Pacyfic Division), San Antonio, Houston, Utah (wygrali Southwest Division)
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez Kuba86 Wt kwi 10, 2007 12:41  

Szkoda że znów bez NY Knicks ( plaga kontuzji S. Marbury, D. Lee, Q. Richardson, J. Crawford, S. Francis) była szansa dokąd nie stracili Davida Lee, latem Knicks mają sie starać o Samego Kevina Garneta (wymiana za kilku graczy np: Frye):D

Marbury + Garnet = Minesota 96-99 :-D
BARCA - Mes que un Club
Hamilton- ten koleś mnie w.....
Avatar użytkownika
Kuba86
 
Dołączył(a): So maja 13, 2006 15:07
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kielce

Postprzez Pepik Wt kwi 10, 2007 13:21  

Kuba86 napisał(a):Kevina Garneta (wymiana za kilku graczy np: Frye)

Za takiego króla parkietu, to na pewno się zgodzą :-D
Na serio: Kevin od kilku dobrych już lat gra dla Minnesoty i "Wilków". Nic wielkiego, oprócz awansu do finału konferencji ta drużyna nie zdziałała, więc może Kevin zechce zmienić otoczenie. Jest to jeden z najbardziej niedocenianych koszykarzy w całej lidze. Zawsze był i jest w cieniu innych, np. Bryant i James których nie lubię i Nasha, którego uwielbiam, jak i całe Phoenix :-D
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez chmiel Wt kwi 10, 2007 16:17  

Dużymi krokami zbliżają się Play-off'y w NBA.

No i niedługo poznamy MVP fazy zasadniczej. :) Myślę, że będzie to ktoś z trójki Nowitzki, Nash i Bryant. Osobiście jestem za Niemcem z Dallas. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dex Cz kwi 12, 2007 9:22  

a w polskiej lidze szaleje w play offach teraz Śląsk Wrocław , ciekawe czy znowu będzie obowiązywało hasło " cała polska w cieniu śląska " hihi , pamiętam jeszcze te nagłówki z gazet z lat 2000-ych .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Pepik Cz kwi 12, 2007 16:01  

chmiel napisał(a):Osobiście jestem za Niemcem z Dallas.

Jest on chyba głównym faworytem do tego trofeum z 3 powodów:
1) Dallas uzyskało najlepszy bilans w lidze.
2) Dirk w największej mierze doprowadził tę drużynę do tego sukcesu.
3) W ostatnich 2 sezonach nagroda MVP sezonu regularnego trafiała w ręce Steve'a Nash'a, więc chyba po raz trzeci chyba mu jej nie przyznają :-)
dex napisał(a):a w polskiej lidze szaleje w play offach teraz Śląsk Wrocław

Czy ja wiem, czy tak szaleją? Owszem, wygrali oba spotkania, ale niewielką różnicą punktów i wcale nie mogą być pewni jeszcze spokojnego awansu do półfinału Mistrzostw Polski. Jako, że jestem z okolic Wrocławia, to oczywiście chciałbym, aby wróciły dawne czasy świetności Śląska :-D Dobrze radzi sobie także Bot Turów Zgorzelec, co także mnie cieszy, bo jakby nie było, to jesteśmy z jednego województwa :-D Dolnośląskie górą w kosza w Polsce :D Mam nadzieję, że któryś z tych zespołów pokona Anwil lub Prokom w finale :-)
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron