NHL i hokej w ogóle

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Pepik Pt kwi 27, 2007 18:37  

Widzę, że znowu będę musiał rozruszyć trochę ten temat, bo po raz kolejny zastój się wkradł :-D

Półfinały Konferencji Wschodniej:
Pepik napisał(a):Buffalo Sabres (1) - Ottawa Senators (4)

Stan Rywalizacji - 1 - 0. Faworyt prowadzi.
Pepik napisał(a):New Jersey Devils (2) - New York Rangers (6)

Stan Rywalizacji - 1 - 0. Tu także prowadzi faworyt, ale ja jestem za drużyną Rangers :)

Konferencja Zachodnia:
Pepik napisał(a):Detroit Red Wings (1) - San Jose Sharks (5)

Stan Rywalizacji - 0 - 1. Bardzo się cieszę, że San Jose "urwało" mecz na wyjeździe, chociaż w lidze NHL, ma to zdecydowanie mniejsze znaczenie, niż chociażby w NBA. Dlatego też, rywalizacja w tej parze, jest nadal otwarta.
Pepik napisał(a):Anaheim Ducks (2) - Vancouver Canucks (3)

Stan Rywalizacji - 1 - 0. Vancouver zdołało pokonać Dallas, ale dopiero w meczu numer 7, ale liczy się wygrana, i to oni stanęli przed szansą na awans do finału konferencji. Pomimo zwycięstwa Anaheim, uważam, że ta para może być najbardziej wyrównana i być może o losach rywalizacji zadecyduje spotkanie numer, a jakby inaczej, 7 :-D

Edit:
Alassane Bamba napisał(a):Ja tam jestem za Potężnymi Kaczorami z Anaheim

Od tego sezonu, nie ma już Potężnych Kaczorów. W nazwie pozostały już tylko Kaczory, co nie oznacza, że nie są potężne :-D
Ostatnio edytowano Pt kwi 27, 2007 18:55 przez Pepik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez im9ulse Pt kwi 27, 2007 18:50  

Pepik napisał(a):Anaheim Ducks (2) - Vancouver Canucks (3)

chyba 3-2 ,Vancouver pierwszy mecz w plecy...ale i tak licze na Puchar Stanleya dla Kanuków :-D
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Alassane Bamba Pt kwi 27, 2007 21:04  

Pepik napisał(a):Od tego sezonu, nie ma już Potężnych Kaczorów. W nazwie pozostały już tylko Kaczory, co nie oznacza, że nie są potężne :-D

Ja jestem tradycjonalistą, dlatego takie zmiany nazwy do mnie nie trafiają. Dla mnie Mighty Ducks i tak pozostanie :grin:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez Pepik So maja 26, 2007 20:39  

Witam.
Doczekaliśmy się wielkiego Finału w Lidze NHL. Zmierzą się zespoły: Anaheim Ducks i Ottawa Senators. Bardzo się cieszę z takiego składu Finału. Może nie są to moje ulubione ekipy, gdyż nawet takiej w NHL nie mam, ale jestem zadowolony, że co roku zmieniają się Finaliści, a zatem i Mistrzowie. Kiedyś (ze 7 - 10 lat temu), w lidze rządziła mała grupka zespołów takich, jak: Detriot Red Wings, New Jersey Devils, Dallas Stars, Colorado Avalanche. Teraz gwardia trochę się zmieniła i bardzo dobrze. Szkoda, że w NBA wciąż te same drużyny rozdają karty i nikt nie może się im przeciwstawić. Ale wracając do tematu. Faworyta, jako takiego, raczej nie ma, ale to gracze Ducks, będą mieli przewagę własnego lodowiska, choć w NHL ma to o wiele mniejsze znaczenie, niż w NBA, więc sprawa tytułu jest całkowicie otwarta. Pierwszy mecz Finału odbędzie się w nocy czasu polskiego, z 28 na 29 maja.
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez Pepik Śr cze 06, 2007 18:50  

Jak zwykle, cichutko w tym temacie...
Anaheim Ducks - Ottawa Senators 3 - 1
Dziś w nocy, spotkanie numer 5, tym razem, na lodowisku w Anaheim. Bardzo prawdopodobne, że już jutro, nad ranem, poznamy nowego Mistrza Ligi NHL. Pomimo tego, że nikt tutaj, raczej nie zagląda, to myślę, że to info, powinno zaciekawić, chociaż Ciebie Alassane Bamba, gdyż Twoje "Potężne Kaczory" (jeszcze) :-D, mogą na prawdę, okazać się, tymi najpotężniejszymi, czego im życzę, choć przyznam szczerze, iż tegoroczny finał, przypadł mi do gustu, jeżeli chodzi o zespoły, występujące w nim.
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez Alassane Bamba Śr cze 06, 2007 22:01  

Pepik, ależ jestem przeogromnie szczęśliwy. Każdy poranek zaczynam od włączenia Eurosportu 2 i nasłuchiwania wieści zza oceanu. Jako że o meczach wiem właściwie tyle, co powiedzą w urywku w newsach, to w tym temacie się nie wypowiadam 8) Ale wyniki śledzę i cieszę się niezmiernie. Już dzisiaj w nocy wielka feta w Anaheim :-D
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez michu_194 Pt cze 08, 2007 14:39  

ANAHEIM DUCKS MISTRZEM jestem ich fanem od dwóch lat uuuu extra KACZORY KACZORY KACZORY!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
michu_194
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 19:08
Lokalizacja: WinXP/Łódzkie/Łódź/Dom
GG: 7082604

Postprzez stasiek93 N lip 08, 2007 17:31  

Jakoś nikt nie napisał nic o drafcie :o Na pierwszych dwóch miejscach znaleźli się Amerykanie po raz 1 w historii. A ciekawym wydarzeniem było wybranie przez Chicago Blackhawks NIGERYJCZYKA :D
Avatar użytkownika
stasiek93
 
Dołączył(a): So cze 16, 2007 15:14
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez patgaw Cz lis 13, 2008 18:55  Re: NHL i hokej w ogóle

Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez ventylator Śr maja 13, 2009 7:31  Re: NHL i hokej w ogóle

Odkopuję trochę temat.

Anaheim Ducks 2-1 Detroit Wings

I robi się coraz ciekawiej. Mamy już trzy do trzech i w następnym meczu okaże się, kto przechodzi dalej. Świetna bramka Perry'ego na 2-0. Oprócz fajnego meczu po końcowym gwizdku na boisku rozpętała się istna wojna hokeistów z Detroit przeciwko Ducks'om. Bili się wszyscy z wszystkimi chyba.

Tutaj review całego meczu.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Saruto Cz cze 11, 2009 16:18  Re: NHL i hokej w ogóle

Ktoś oglądał ostatni mecz?
Mam nadzieje że równie będzie ciekawy finał w Detroit, bo mecz był świetny.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Audi Pt paź 16, 2009 19:39  Re: NHL i hokej w ogóle

Nie no po prostu nie mam słów :o :-o
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez SPIDER Pn sty 31, 2011 12:05  Re: NHL i hokej w ogóle

Kapitalne spotkanie gwiazd NHL! W zasadzie, to pierwsza tercja była mało ciekawa, bo drużyny się, można powiedzieć rozpoznawały. Co prawda ekipa wybrana przez Staala prowadziła 4:0, ale jeszcze w pierwszej tercji był remis. Od drugiej tercji zaczęło się dziać. Fajne widowisko, bez niepotrzebnej spinki z obu stron, jak na takie mecze przystało. Dopiero pod koniec meczu zespół Staala, który przegrywał wycofał bramkarza i coś się więcej zaczęło dziać - bramka na złapanie kontaktu, ale już brakowało czasu na wyrównanie. Ostatecznie wynik 11:10 w stronę zespołu Lindstroma.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Shaitan N maja 15, 2011 22:04  Re: NHL i hokej w ogóle

Finlandia Mistrzem Świata :woohoo: !!!! Z przyjemnością oglądało się ich triumf nad rywalami zza miedzy :D . Pewnie w Finlandii bardziej cieszą się z pokonania Szwedów niż ze zdobycia mistrzostwa :-P .
Piękny wieczór :lol: !!! W końcu moja ulubiona drużyna wreszcie ze złotym krążkiem :popijawa: !
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez SPIDER N maja 15, 2011 22:16  Re: NHL i hokej w ogóle

Prawdę mówiąc, to z tymi MŚ to też taka ściema. NHL jeszcze w toku, więc część czołowych zawodników dla wielkich ekip jest niedostępna.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości