K1, MMA Pride, UFC

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Czy interesujesz się/ogladsz K1/MMA Pride/UFC?

Tak
13
54%
Nie
11
46%
 
Liczba głosów : 24

Postprzez T-Mobile So sty 20, 2007 7:42  

ssowa napisał(a):
TobaccoBoy napisał(a):T-Mobile to wciąga

Zgadzam sięto wciąga :D

T-Mobile napisał(a):No sam nie wiem takie sobie te sporty są .Alo osobiście to lubię czasami pooglądać jak tłuką się!!

Nie nazwł bym tego poprostu tłuczeniem się. Walka to sztuka, nie wystarczy zwierzęca siła zeby byćw tym dobrym. Pozatym takie sztuki walki jak muai thai karate itp. mają bardzo stare tradycje. :-)


Wiem ale mi chodzi o resling czy K1
T-Mobile
 

Postprzez TobaccoBoy So sty 20, 2007 16:51  

T-Mobile wrestling jak coś :-) I zresztą to cyrk, a nie walka. Miło się to oglada, ale jak się to weźmie z przymrużonym okiem
TobaccoBoy
 

Postprzez ssowa N sty 21, 2007 15:27  

Wrestling to zabawa, a nie walka. Coś wrodzaju przedstawienia żeby rozbawić publike. Czysta komerscja. Jesli chodzi o K1 to ogromna część zawodników reprezentuje kick boxing lub muaj thai. Jednak musze przyznać, ze też jest to bardzo komercyjna formuła, zwłąszcza organizacja PRIDE. Aczkolwiek wrestling i K1 to zupelnie dwie różne bajki jeśli chodzi o walke.
ssowa
 

Postprzez 5cuderi4 Pn sty 22, 2007 15:11  

ssowa napisał(a):Jednak musze przyznać, ze też jest to bardzo komercyjna formuła.
No tak. K1 głównie w Japonii stawia na kasę. Tam zawsze znajdą się tacy zawodnicy jak Bob Sapp albo Hongman Choy(nie wiem jak się pisze jego nazwisko).
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez TobaccoBoy Pn sty 22, 2007 15:31  

Koreańczyk jednak umie się bić. Pokazał to już w ostatnich turniejach 2006. Ma wielkie szanse. A Sapp to taki pokemon serii (szkoda, że się pokłócił z federacją), same warunki fizyczne budzą respekt. Jak na byłego futbolistę amerykańskiego wiele osiągnął.
TobaccoBoy
 

Postprzez 5cuderi4 Pn sty 22, 2007 19:42  

TobaccoBoy napisał(a):same warunki fizyczne budzą respekt
Głównie to jest powodem zapraszania tych ludzi na różne gale w Japonii. Z resztą kto interesujący się sportami walki w takim wydaniu nie chciałby zobaczyć walki takich kolosów :?: :grin: Pamiętam walkę Sappa z tym słynnym zawodnikiem sumo(niestety jego nazwisko musi mi zawsze wypaść z głowy). To była dopiero walka kolosów. :-D Wygrał Bob przez nokaut.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez ssowa Wt sty 23, 2007 0:03  

5cuderi4 napisał(a):Pamiętam walkę Sappa z tym słynnym zawodnikiem sumo(niestety jego nazwisko musi mi zawsze wypaść z głowy)

Zapewne chodzi o Akebono :D widzałem tę walke i rzeczywiście interesująca.
Jeżeli chodzi o Hongman Choia to rzeczywiście robi postępy. Pamiętam jego walke z Kaoklaiem Kaennorsingiem. Szacunek dla Kaoklaia za zaciętość, ale walka była komiczna. Biedny thai nie mogl dosiegnac Choia. Przy takiej różnicy wagi, i wzrostu nic dziwnego, że przegrał, mimo dużo lepszych umiejętności.
ssowa
 

Postprzez TobaccoBoy Cz sie 02, 2007 15:14  

Kto oglądał Total Elimination K1 Max ?????

Co był kosmos. Prócz pierwszej walki to druga Gago Drago vs. Mike Zambidis. To było coś czego w boskie nie uświadczy się - walka na pełen kontakt. Tyle emocji - wow. Moze nie było K.O. jak w walce Hari-Karajew, ale to było cos.
No i jeszcze Masato, który walczył tez ostro.


Do tego polski komentarz chłopaków z Eu.

Dzis o 22:00 K1 World Gp w Amsterdamie. Oczywiście na Eu....

Gorąco polecam.....
TobaccoBoy
 

Postprzez TobaccoBoy Pt sie 03, 2007 20:11  

No tak, wiemy rozprawia o Endrju, a niewielu zdaje sobie sprawę z tego, ze z naszej ojczystej ziemi wyrósł skarb (fakt w dzieciństwie wyjechał do Australii i jeszcze walczy pod tą flagą, ale ma to się zmienić) - Paweł Słowiński. Po kilku latach wchodzi na szczyt ciężkiego K1. Ostatnio wygrał prestiżowy K1 World GP w Amsterdamie i w finale znokautował w widowiskowo samego Bierna Bregy.
ba, w świadku dorobił się opinii fightera z najmocniejszymi lowkickami w K1....
TobaccoBoy
 

Postprzez Siemion19 N sie 05, 2007 12:25  

Ja się interesuj K-1 od 2001 wtedy Mark Hunt Samoa zdobył majstra mam zdjęcie z peterem aertsem z trennigu w Kops Gym.I mu kibicuje tak samo Reemiemu i Rusłanovi oraz mightymiemu mo.Pride Hunt ,Nogueira,Filipovic były zawodnik k-1.
Siemion19
 

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron