Piłka ręczna

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez marcin191994 Cz sty 19, 2012 21:27  Re: Piłka ręczna

Ja pamiętam mecz z Norwegią co w ostatnich sekundach z własnej połowy boiska trafiliśmy bramkę :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
marcin191994
 
Dołączył(a): Pt sty 28, 2011 0:31
Lokalizacja: Ogrodzieniec
GG: 9325742

Postprzez kidmaciek Cz sty 19, 2012 22:17  Re: Piłka ręczna

A kto tego meczu nie pamięta? ;) Dziś znowu Polacy dali popis gry w drugiej połowie, a ta końcówka to w sumie już standard dla nas jako kibiców :) Teraz jesteśmy w grupie z Niemcami, a mecze z nimi zawsze niesamowicie motywują naszych szczypiornistów :)
kidmaciek
 
Dołączył(a): Śr paź 17, 2007 16:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez chmiel Cz sty 19, 2012 22:54  Re: Piłka ręczna

Brawo! Wspaniała postawa Biało-Czerwonych i wspaniałe zwycięstwo. A poza oczywistymi pochwałami tylko jedna refleksja przychodzi do głowy po takim meczu i kolejnym już pokazie stalowych jaj u naszych szczypiornistów. Mianowicie szkoda, że sportowcy z takim charakterem jak oni to w Polsce dość rzadkie zjawisko...
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Marker Pt sty 20, 2012 12:35  Re: Piłka ręczna

Już ich widzę na śniadaniu u premiera. :lol:
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez chmiel Pt sty 20, 2012 12:54  Re: Piłka ręczna

Jeśli będzie to oznaczało medal, to chętnie bym ich u premiera zobaczył. :-P
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Karol So sty 21, 2012 17:04  Re: Piłka ręczna

O ile z Danią pokazali stalowe jaja, tak dziś tych jaj nie mają. Pisze to w przerwie, ale nie wydaje mi się, by 2. połowa wyglądała inaczej niż lizanie ran i zmniejszanie ogromnej przewagi Szwecji.

EDIT: Ok, przyjmuje wszelkie baty z kolcami i bez. W każdym bądź razie "zjebka" za 1. połowę się należała.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez adimas1991 So sty 21, 2012 17:48  Re: Piłka ręczna

Dla mnie to są oni niepoważni, ok szacunek dla drugą połowe, ale mecz był spokojnie do wygrania. Nasi grają niczym w filmach z serii Rocky, najpierw trzeba dostać po pysku, żeby zacząć grać. Nie można tak od początku?
Obrazek
Avatar użytkownika
adimas1991
 
Dołączył(a): Pn mar 24, 2008 20:38
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
GG: 5465996

Postprzez lechf1 So sty 21, 2012 17:49  Re: Piłka ręczna

Carlo's napisał(a):ale nie wydaje mi się, by 2. połowa wyglądała inaczej niż lizanie ran i zmniejszanie ogromnej przewagi Szwecji

:-D

też nie oczekiwałem wiele po 1 połowie, ale to co się działo w 2. to jakaś masakra, po tym jak kilka miesięcy temu w trakcie wyłączyłem mecz siatkówki, powiedziałem sobie, że nie ma takiej opcji, abym teraz wyłączył, oglądam do końca :D i się opłaciło !!!

Nie wiem co się działo z nimi w 1 połowie, ale w końcu ma kto chyba pier****** w szatni i wstrząsnąć, gdy idzie słabo, no i kunszt Wenty, że wymyślił nowy system obrony od 2 połowy. SZACUN chłopaki mimo wszystko !!!!!
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez Marker So sty 21, 2012 19:36  Re: Piłka ręczna

Liczyłem że po sromotnym laniu w pierwszej połowie, uda się może przegrać ok. 5 bramkami, żeby wyjść z tego z twarzą. A tu mamy remis. Kiedy trzeba było, chyba trzy piłki wyciągnął Wichary, Jaszka po średniej pierwszej połowie błysnął w drugiej. Mam respekt do Wenty...
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez SkC So sty 21, 2012 21:51  Re: Piłka ręczna

Nasi po prostu sprawdzają w każdym meczu ile bramek uda im się odrobić w 2 połowie. Po dzisiejszym meczu wiedzą, że nawet 11 bramkową stratę da się odrobić, w meczu z Macedonią pewnie spróbują odrobić 12 :evil: Enyłej gra żołnierzy Wenty w drugiej części była genialna.

Wiadomo remis cieszy, zwłaszcza jeśli spojrzy się na wynik z 1 polówki, jednak jest spory niedosyt, bo gdyby mecz trwał 10 sekund dłużej...
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez Razor So sty 21, 2012 22:19  Re: Piłka ręczna

Polacy serwują najlepsze horrory jeśli chodzi o piłkę ręczną :P Mecz ze Szwecją mogli wygrać gdyby nie kompletnie zawalona 1 połowa.
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez mago So sty 21, 2012 22:37  Re: Piłka ręczna

A co tym naszym Polakom chodzi z tymi meczami. Tak jakby w dwóch połowach grały dwie zupełnie inne nasze drużyny. Może oni chcą uatrakcyjnić nam widowisko? Ale ja dziękuję za taki horror. To zawału można dostać.
Ale jak widziałam wywiad z Wentą po meczu to ze złości aż mu warga drgała jak mówił - i jak sam powiedział - nie ma pojęcia dlaczego tak się dzieje, że jest taka różnica pomiędzy połowami.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez chmiel N sty 22, 2012 12:29  Re: Piłka ręczna

Carlo's napisał(a):O ile z Danią pokazali stalowe jaja, tak dziś tych jaj nie mają. Pisze to w przerwie, ale nie wydaje mi się, by 2. połowa wyglądała inaczej niż lizanie ran i zmniejszanie ogromnej przewagi Szwecji.

Możecie mi nie wierzyć, ale mi takie rzeczy nawet przez myśl nie przeszły. Cóż, to są właśnie polscy szczypiorniści. W przypadku kogoś innego może i zrezygnowałbym z oglądania II połowy (z podkreśleniem słowa "może"), ale ja wiedziałem, że to nie koniec. Po prostu wiedziałem i wierzyłem w to, że Biało-Czerwoni mogą to jeszcze odrobić. Forma sportowa może być różna. Mogą grać słabiej, mogą grać lepiej, ale psychicznie Ci goście nie wymiękają nigdy. Powtórzę: Oni są jedyni w swoim rodzaju, brakuje takich sportowców w Polsce. I ten niesamowity charakter utrzymuje Polaków w grze o półfinał. Oczywiście należy się ostra zje** za I połowę, ale wielkie brawa należą się również. I w przypadku podopiecznych Wenty na tym turnieju tak ogromną rolę gra psychika, że aż nie chcę mi się pisać o sportowych aspektach gry naszej reprezentacji, choć mam na ten temat swoje zdanie i trochę do powiedzenia. Zakończę może jedynie takim przemyśleniem, że wg mnie Polacy są w stanie wygrać z każdym i z każdym przegrać.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez cravenciak Pn sty 23, 2012 17:57  Re: Piłka ręczna

Do 3 razy sztuka ;) Nie można cały mecz się opierdzielać, żeby grać dobrze przez ostatnie 10 minut.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez krzych Pn sty 23, 2012 18:05  Re: Piłka ręczna

Można gdzieś na Cyfrze+ oglądać mecz Dania - Niemcy ? (nie wliczając TVP Sport)

EDYTA:

MAM ! ZDF (301 kanał)
Ostatnio edytowano Pn sty 23, 2012 18:16 przez krzych, łącznie edytowano 1 raz
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron