Piłka ręczna

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez dragon92 N kwi 08, 2012 14:12  Re: Piłka ręczna

Hiszpanie pewni awansu będą prawdopodobnie ryzykować i grać pod kibiców więc ja bym raczej nie liczył że pójdzie z nimi łatwo.
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez AutoryteT N kwi 08, 2012 19:54  Re: Piłka ręczna

Jak nasi z tego wyjdą (9:18) na choćby remis to przysięgam, że nie powiem już na żadnego reprezentanta Polski złego słowa.
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez lechf1 N kwi 08, 2012 20:27  Re: Piłka ręczna

Hiszpania to nie Szwecja, nie pojadą na Igrzyska to się może ogarnął, napisze zanim się zacznie dyskusja, do wymiany są piłkarze a nie Wenta, czas postawić na młodych ludzi, którym zależy i będą gryźć boisko :) Żeby przebiec pół boiska i podać w ręce przeciwnika to jest jakaś pomyłka.....


@down

dwuznaczność? chodziło mi o mecz na ostatnich mistrzostwach ze Szwecją, gdzie odrobili 11 bramek :)
Ostatnio edytowano N kwi 08, 2012 20:41 przez lechf1, łącznie edytowano 1 raz
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez kidmaciek N kwi 08, 2012 20:31  Re: Piłka ręczna

lechf1 napisał(a):Hiszpania to nie Szwecja


Nie wiem jak inni, ale ja tu wyczuwam dwuznaczność :P

Londyn odjechał wczoraj, a nie dzisiaj...
kidmaciek
 
Dołączył(a): Śr paź 17, 2007 16:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez cwiek N kwi 08, 2012 20:50  Re: Piłka ręczna

Jak się tak gra, to nie ma co marzyć o remisie. Brak słów na temat skuteczności, gra bramkarzy tragiczna.

Londyn odjechał wczoraj, a nie dzisiaj...


Święta prawda. Mając niecałą minutę do końca meczu, Polacy nie rozgrywają tej akcji jak najdłużej można tylko oddają rzut. Na dodatek Wenta jakby zapomniał, że może wziąć czas i uspokoić, rozluźnić trochę sytuację.

No cóż, obawiam się, że na Reprezentację na IO poczekamy sobie dosyć długo.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez dragon92 N kwi 08, 2012 20:54  Re: Piłka ręczna

Na Nsport powiedzieli ciekawą rzecz. Większość naszych "najlepszych" wraca do kraju i to niszczy ich poziom. To wszystko.
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez AutoryteT N kwi 08, 2012 20:59  Re: Piłka ręczna

Marko Stanić (bramkarz Serbii) n/t wczorajszej ostatniej minuty meczu.
Przede wszystkim nie wiem co Polacy mieli w głowach, włącznie z ich trenerem, że w taki sposób rozegrali końcówkę meczu, który de facto już wygrali. Jurecki oddał zupełnie niepotrzebny rzut, kiedy sędzia nie pokazywał jeszcze gry pasywnej, do tego z nieprzygotowanej pozycji. Poza tym nie mam pojęcia czemu Bogdan Wenta nie wziął czasu na kilkanaście sekund przed końcem spotkania. W zasadzie to Wy moglibyście trzymać piłkę do końca meczu i pewnie bylibyście bezpieczni. To była jakaś taktyczna pomyłka z waszej strony i sami jesteście sobie winni. Mnie udało się obronić ten rzut i wyprowadzić kontrę, z czego mogę się tylko cieszyć.
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Dawid17 Śr kwi 18, 2012 19:58  Re: Piłka ręczna

http://handball.pl/kat,54,Kadra-meska,- ... mosci.html Jeżeli to prawda to nadchodzą chude lata w polskiej piłce ręcznej. Czy Polska musi być krajem, w którym trener po jednym niepowodzeniu musi odchodzić ze stanowiska ?
"albo sie coś ma, albo się czegoś nie ma"
Avatar użytkownika
Dawid17
 
Dołączył(a): Pn sty 16, 2012 22:08

Postprzez dragon92 Śr kwi 18, 2012 20:22  Re: Piłka ręczna

To nie było jedno niepowodzenie tylko trzy. Ale i tak powinien zostać bo wg mnie nikt lepszy nie przyjdzie na to stanowisko. Poza tym nie należy zapominać ze przed nim nawet nie graliśmy na dużych imprezach więc miejsc 8 i 9 nie można uznawać ża straszne porażki.
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez slipstream Śr kwi 18, 2012 20:29  Re: Piłka ręczna

Trudno mówić o jednej wpadce i odstrzale, bo jednak widać było w czasie ze takiej rewelacji od pewnego czasu nie ma. Podobnie jak nie ma i alternatywy. Jednak nieco uśmiecham się z politowaniem jak krytycznie o pracy Wenty wypowiadają się poprzedni trenerzy kadry, także bezpośrednio będący an stanowisku przed Wentą... Dlaczego? Nie ma wątpliwości ze to Wenta wprowadził kadrę szczypiornistów do świadomości kibiców, zwłaszcza tych okazjonalnych. OK, każdy słyszał pewnie o szczypiornistach, ale na znajomości tego "śmiesznego" słowa się kończyło - ani przedni trenerzy ani piłkarze pod nimi nie byli w stanie zaistnieć w świadomości ogólnej polskiego sportu. Więc takie ochocze teraz krytykowanie Wenty uważam za ponury żart bo sukcesy sukcesami (lub ich brak), ale tego co zrobił z piłki ręcznej się Wencie nie odbierze.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez lechf1 Cz kwi 19, 2012 12:12  Re: Piłka ręczna

http://www.eurosport.pl/pilka-reczna/os ... tory.shtml

Przypuszczenia się potwierdziły, Wenta zrezygnował, a szkoda, bo według mnie to zawodnicy byli do wymiany a nie trener, z drugiej strony dobrze, że nie dał się wpędzić w ZPRPowskie bagno. Tak jak napisał Dawid17, nadchodzą chude lata dla polskiej piłki ręcznej.

Przez kilka lat chodziłem na mecze żeńskiej piłki ręcznej w Lublinie, obserwowałem to co się dzieje w ZPRP i powiem szczerze, nie odbiega to zbytnio od sytuacji w PZPNie, tylko nikt po prostu o tym głośno nie mówi.

Powodzenia Panie Bogdanie :)
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez Dawid17 Cz kwi 19, 2012 18:27  Re: Piłka ręczna

To już nie będzie ta sama drużyna, te same mecze i emocje podczas przerw. To co napisał lechf1, o ZPRP , to niestety prawda, ale nic o tym nie wiadomo, bo piłka ręczna w Polsce nie jest zbyt popularna i nikogo (prawie) nie obchodzi co się dzieje w związku.
"albo sie coś ma, albo się czegoś nie ma"
Avatar użytkownika
Dawid17
 
Dołączył(a): Pn sty 16, 2012 22:08

Postprzez Dawid17 Cz sty 17, 2013 22:07  Re: Piłka ręczna

Fantastyczna walka Polaków i zwycięstwo z Serbią !!! ale kogo to interesuje :-P
"albo sie coś ma, albo się czegoś nie ma"
Avatar użytkownika
Dawid17
 
Dołączył(a): Pn sty 16, 2012 22:08

Postprzez Angulo Cz sty 17, 2013 22:41  Re: Piłka ręczna

Dawid17 napisał(a):Fantastyczna walka Polaków i zwycięstwo z Serbią !!! ale kogo to interesuje :-P

Mnie.
Obecnie Polacy grają dużo lepiej niż w ostatnich dwóch latach pod wodzą Wenty. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Dawid17 Cz sty 17, 2013 23:00  Re: Piłka ręczna

W zasadzie grają podobnie. Ilość marnowanych set jest porażająca (ale za Wenty było ich mniej), czasami nieporadność w ataku i głupie straty, jednak czy grają lepiej niż wówczas gdy prowadził ich Wentyl okaże się po wynikach. Nie zapominajmy co nasz poprzedni trener wywalczył z kadrą i bez odpowiedniej gry niczego by nie było. :)
"albo sie coś ma, albo się czegoś nie ma"
Avatar użytkownika
Dawid17
 
Dołączył(a): Pn sty 16, 2012 22:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości