Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Czy to dobrze jeżeli w Polsce będzie organizatorem Mistrzostwa EUROPY 2012 ?

Ankieta wygasła So maja 05, 2007 16:36

TAK
43
69%
W 100% NIE
8
13%
Kompletnie nie mam zdania
4
6%
Nie zależy mi
7
11%
 
Liczba głosów : 62

Postprzez Rami Cz cze 28, 2012 16:05  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Patrick napisał(a):Przecież jest Messi. :razz:


Messi to nie klasyczny napastnik :)
Rami
 
Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 12:02

Postprzez gucioprawda Cz cze 28, 2012 16:43  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Uważam, że Niemcy podtrzymają tradycję i przegrają z Włochami. Nawet, jeśli miałoby to być skromne 1:0 dla Squadra Azzurra.
Może i Niemcy robią 'Blitzkrieg' na boisku, ale to Włosi wymyślili kiedyś catenaccio i mają to we krwi...
gucioprawda
 
Dołączył(a): Pn maja 16, 2011 0:39
Lokalizacja: Warszawa-studia, Częstochowa-wakacje
GG: 5749292

Postprzez Patrick Cz cze 28, 2012 16:44  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Rami napisał(a):
Patrick napisał(a):Przecież jest Messi. :razz:


Messi to nie klasyczny napastnik :)

Co nie zmienia faktu że bramek strzela więcej niż nominalni napastnicy Barcelony. ;)
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez dodgers Cz cze 28, 2012 17:58  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

To tam tacy są? :P
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez cravenciak Cz cze 28, 2012 20:35  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

No no, jestem zaskoczony postawą Włochów i wynikiem ALE również jakoś dziwnie spokojny, że Niemcy i tak wygrają :)
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Saruto Cz cze 28, 2012 21:34  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

hideto napisał(a):Hiszpanie absolutnie nie zasłużyli na ten awans tym co pokazali w tym meczu. W finale Niemcy ich po prostu zdepczą.

o którym finale mówisz? :lol:
Patrząc na grę Niemców, to Hiszpania przy nich jest potężna ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cravenciak Cz cze 28, 2012 21:42  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Obrazek

Bieda :) Nie wiem co tam przy tym wolnym ostatnim chcieli wyczynić, zamiast od razu dograć w pole karne.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez fordern Cz cze 28, 2012 21:43  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

No i mamy finał Włochy - Hiszpania. O ile Hiszpanów można było się tu spodziewać, to Włosi są lekką niespodzianką.

Szkoda mi teraz Chorwacji - z Włochami zagrała na remis po świetnym spotkaniu, i kto wie, czy nie doszliby do półfinału, gdyby nie taka grupa. :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez forza_f1 Cz cze 28, 2012 21:43  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Saruto napisał(a):Patrząc na grę Niemców, to Hiszpania przy nich jest potężna ;)

Chyba nie oglądałeś poprzednich meczów Niemców.
"As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A.Senna
Avatar użytkownika
forza_f1
 
Dołączył(a): Cz cze 03, 2010 9:38
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie

Postprzez cichy Cz cze 28, 2012 21:48  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

TAK !! TAK !!

Teraz tylko dokopać Hiszpanom !! TAK !!
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Saruto Cz cze 28, 2012 21:49  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

forza_f1 napisał(a):
Saruto napisał(a):Patrząc na grę Niemców, to Hiszpania przy nich jest potężna ;)

Chyba nie oglądałeś poprzednich meczów Niemców.

Liczy się aktualna forma ;) wspomnienia można zostawić w archiwum.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez forza_f1 Cz cze 28, 2012 21:58  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Klasowe zespoły, do jakich myślę, że zaliczamy rep. Niemiec, uczą się na błędach i "forma" zmienia się z meczu na mecz. W dzisiejszym meczu zawiódł Özil, który był ustawiony za daleko napastników i nie był pod grą (do poprawy). Drugim słabym ogniwem był Podolski, który nie miał pomysłu na grę. W pierwszej 11 powinien grać Reus, który dał bardzo dużo zespołowi w drugiej połowie (do poprawy).
Löw na pewno zrobiłby coś z zespołem po słabym meczu, tak samo jak del Bosque coraz częściej gra skrzydłami. A dlaczego del Bosque stawia na skrzydła? Dlatego, że Hiszpania również jest klasowym zespołem i uczy się na błędach.
"As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A.Senna
Avatar użytkownika
forza_f1
 
Dołączył(a): Cz cze 03, 2010 9:38
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie

Postprzez Karol Cz cze 28, 2012 22:03  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Fratelli d'Italia! :) Duch zespołu i zaangażowanie w tej drużynie jest niesamowite, przy hymnie Azzurich zawsze przechodzą mnie ciary :wink: Rewelacyjna asysta Cassano, gość pół roku temu nie wiedział czy kiedykolwiek jeszcze kopnie piłke, dziś kręci Hummelsem aż miło. Montolivo klasa asysta do Balo, który miał dziś swój dzień konia. Fajnie spełniał taktyke Prandellego, angażował się w bieganie między obroną, a pomocą niemiecką, zastawiał się, wymuszał, tak ma grać wysunięty i postawny napastnik. Zupełnie zostawił Gomeza, który został zdetronizowany. Najgroźniejszy chyba Khedira. Baty i pejcze na Natalie, to MUSI być 3:0.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez slipstream Cz cze 28, 2012 22:39  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Mecz piękny bo tak wyraźnie było widać zupełnie odmienne kultury - nie tylko piłkarska ale i w ogóle. No te 3 zmarnowane "setki" przy stanie 2:0 to takie typowo włoskie, zwłaszcza widząc że nawet mało co się tym przejęli i rozpamiętywali że tak "zmaścili". Za to jakie bele drewna zagrały w obronie Niemców to sam nie rozumiem - to jak ich włosi kiwali, a sztuczkami technicznymi w ogóle, to aż dziw bierze. Asysta Cassano w tym momencie to kwintesencja tego.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez pjaxz Cz cze 28, 2012 23:32  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Cudowna akcja Cassano, znakomite zachowanie Balotelliego... Idealne podanie Montolivo, fenomenalne i atomowe wykończenie Super Mario. Mimo początkowych błędów znakomity w dalszej fazie meczu Buffon.
Niemcy zawiedli, byli wielkim faworytem, wszyscy w formie, ale znowu czegoś zabrakło. Kolejny raz coś, co ciężko zdefiniować inaczej niż kultura piłkarska, jest górą w najważniejszym momencie. De Rossi znakomity mecz, ale i tak wszystkich przebił Pirlo - WIELKI ANDREA PIRLO... Czas się zatrzymał dla tego piłkarza, cóż za mecz, cóż za turniej Pirlo... Jak dla mnie MVP turnieju, nawet jak Italia przegra w niedzielę.

Okazuje się, że grupa śmierci była grupą C :)
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron