Barwy Biało-Czerwone obowiązkowe

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez yankess So kwi 07, 2007 17:02  

RENO napisał(a):ten młody przywódca z tych wszechpolaków
Wierzejski, albo Bosak - oba takie debile, że sie płakać chce

Co do tematu, to uważam ten pomysł za głupi. Sportowiec powinien ubierać w barwy narodowe, kiedy reprezentuje naród. Kubica ubiera sie w taki kombinezon, a nie inny, bo reprezentuje zespól BMW, a nie naród. To samo ze sportowcami każdej innej dyscypliny.

Ja pie.. ten rząd to już sie nie ma czym zajmowac. Jedyny sensowny pmysł jaki słyszałem przez cały czas istnienia tego rządu to 'uproszczenie procedur zakłądania firmy'. Jak nie stare układy, to jazda na światłach cały rok, albo stroje dla sportowcow...
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez RENO So kwi 07, 2007 17:17  

Yankess napisał(a):'uproszczenie procedur zakłądania firmy'


to akurat nie jest takie trudne, nawet bułka z masłem..biorą sie za uprasczanie tego co nie trzeba, uproscili by tak prawo podatkowe w Polsce bo to nawet dla niektórych księgowych jest czarną magią nie mówiąc o przeciętnym polaku :evil:
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez yankess So kwi 07, 2007 17:46  

RENO napisał(a):uproscili by tak prawo podatkowe w Polsce
Masz może w rodzinie kogoś starszego? Bo jak ja mojej cioci (60 lat z poślizgiem) tłumaczyłem, na czym polega podatek liniowy (czyli tak w ktorym każdy płacy tyle samo %, obojętnie od zarobków), to za cholere nie mogła dopatrzeć sprawiedliwości w tym systemie podatkowym. Nawet po tym, jak jej wytłumaczyłem, że jakby był podatek liniowy 15%, to ona zapłaciłąby tego podatku 150 zł od swojej emerytury, a ktoś, kto zarabia 100 000 zapłaci 15000. Starsi pójdą na takie rzeczy, dlatego partia, która chciałaby dobrych podatkow jest skazana na przegranie. Dlaczego teraz mamy boom gospodarczy w polsce? Na pewno nie z powodu Kaczyńskich. Belka wprowadzil podatek od osob prawnych - podatek liniowy 19%. Kaczyńscy, jak nie mieli pomysłu na gospodarke za czasów PC, tak nie mają i teraz. Belka posłuchał rad Balcerowicza i sie opłaciło.
Niestety, nasza polityka to bagno, co tu dużo gadać...
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez mkpol So kwi 07, 2007 17:49  

ponoć miało nie być polityki na forum

a tu aż strach patrzeć il można bzdur napisać o jednym z wielu debilnych pomysłów jakie wydzieliła z siebie ta cała "władzia"

Prosty przykład. Kadra siatkarzy musi brać na oficjalne turnieje 3 różne komplety strojów (mowa oczywiście o kolorystyce nie o liczbie w ogóle). Ja bym więc temu geniuszowi kazał z białego i czerwonego zrobić takie 3 komplety.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Maraz So kwi 07, 2007 19:49  

Przywróciłem ten temat, ale mam prośbę, żeby ograniczyć się w nim tylko do głównego wątku - bez rozpisywania się ogólnie o naszych politykach.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Jędruś So kwi 07, 2007 19:56  

Dzięki, Maraz to mój pierwszy temat...
Prawda że wejście ssmoka......
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Miki1910 So kwi 07, 2007 20:27  

mkpol napisał(a):Ja bym więc temu geniuszowi kazał z białego i czerwonego zrobić takie 3 komplety.


A to wcale nie takie trudne. Całe białe, całe czerwone i biało-czerwone. Wystarczy trochę pomyśleć. :-D
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez gregoff So kwi 07, 2007 20:31  

Ale tam była taka opcja, że w trzecim komplecie nie może być kolorów z tych dwóch podstawowych.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Miki1910 So kwi 07, 2007 20:34  

gregoff napisał(a):Ale tam była taka opcja, że w trzecim komplecie nie może być kolorów z tych dwóch podstawowych.


W takim razie przepraszam. Interesuję się siatkówką, ale nie wiedziałem. Zwracam honor mkpolowi i tobie gregoff.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez RENO So kwi 07, 2007 20:36  

OT mode ON

podatek liniowy to jeszcze pół biedy, gorsze są rozlicenia coroczne i wogole wszystkie zeznania podatkowe, obliczanie składek, podatków, zaliczek, kosztów uzyskania,amortyzacji itp itd. chodziło mi o to że przepisy dotyczące tego powinny być przede wszystkim o wiele prostsze i jasne, a nie jak jest teraz że nie dość , że przepisy są zawiłe, skomplikowane to jeszcze nie jasne.

OT mode OFF

to tyle powracamy do tematu podobnie jak reszta jestem zdania że jak ktoś reprezentuje naród indywidulanie to stosowanie strojów biało czerwonych ma sens, ale w przypadku teamów jak w F1 czy też właśnie przypadki takie że Polacy grają w zagranicznych klubach to paranoja bo to technicznie jest nie możliwe, chyba że najwyżej nosili by naszywki z flagą polską lub godłem w jakiś dobrze widocznych miejscach to jescze by się jakoś dało.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Cinek So kwi 07, 2007 20:59  

Aaa, nie ma wiary! Nie ma prawdziwej wiary na tym forum! A y B y C - super partia wy E! :D
Będzie zadyma, będzie zadyma! :d

Dobra, już jestem spokojny :D

[mod="W"]No ja myślę.
Po co prowokować...? :-) [/mod]
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Miaja Menant N kwi 08, 2007 11:58  

Sęk w tym, ze niektórzy sportowcy po prostu nie mogą reprezentować naszego kraju w barwach narodowych. Asystent trenera skoczków Łukasz Kruczek zapytany o tą kwestię powiedział, że czerwony lub biały materiał jest z reguły gorszy. A lepiej, aby Małysz uzyskiwał dobre wyniki skacząc w szarym kombinezonie niż lądował w środku stawki w barwach narodowych. Podobnie jest z pływakami, którzy najlepsze rezultaty osiągają w kostiumach barwy czarnej względnie granatowej. Niestety, za Chiny nie wiem, jaki wpływ ma kolor odzieży na wyniki sportowe. :eek:
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez slipstream N kwi 08, 2007 15:22  

Miaja Menant napisał(a):za Chiny nie wiem, jaki wpływ ma kolor odzieży na wyniki sportowe

Skoro żyjemy w czasach plastiku i sztucznych poliestrów (krótko mówiąc chemii) pewnie chodzi o barwniki użyte w tym celu. Ale tak tylko przypuszczam.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Footwork Fan N kwi 08, 2007 15:32  

jędruś napisał(a):Co sądzicie o tym pomyśle????


Kolejna (...) bzdura (...).
jędruś napisał(a):poseł LPR wpadła na pomysł by wszyscy polscy sportowcy podczas zawodów itp. nosili tylko stroje w naszych ojczystych barwach!!!!


Może wkrótce wpadną na pomysł by zamist reklam na strojach widniało godło polski (kaczki?).
Reszta akapitu wycięta - niezgodność z regulaminem forum.

[mod="W"]Dla jasności - to moja sprawka.[/mod]
Footwork Fan
 

Postprzez slipstream N kwi 08, 2007 15:46  

Panowie zawracać z polityki
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron