Puchar UEFA

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kamil.pl5 Śr maja 16, 2007 20:46  

gregoff napisał(a):Według mnie powinni spokojnie ograć Espanyol

Przed pierwszą połową tez tak myślałem a tu psikus... ciężko Sevilli będzie.
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Miki1910 Śr maja 16, 2007 22:28  

Sevilla zdobywcą Pucharu UEFA. Zespół ten obronił tytuł sprzed roku. Oglądałem tylko karne, ale miałem niebywałą intuicję. przed każdym karnym, mówiłem czy bedzie gol czy nie. O dziwo wszystko trafiłem :-D .
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Miaja Menant Śr maja 16, 2007 22:40  

Wkurzony jestem. Nie dość, że burżuje wygrały, to jeszcze 10 zł u buka poszło w p...u. Kibicowałem ma się rozumieć Espanyolowi - sympatyczna drużyna, i chyba nikt się nie spodziewał że tak daleko zajdzie.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez Miki1910 Śr maja 16, 2007 22:43  

Miaja Menant napisał(a):Wkurzony jestem. Nie dość, że burżuje wygrały, to jeszcze 10 zł u buka poszło w p...u. Kibicowałem ma się rozumieć Espanyolowi - sympatyczna drużyna, i chyba nikt się nie spodziewał że tak daleko zajdzie.


Ja kibicowałem Sevilli, ponieważ jako wielki fan Barcy, nie mogłem sobie pozwolic na symaptyzowanie z lokalnym rywalem. Co prawda Sevilla walczy z Barcelona o mistrzostwo, ale to nie to samo... :-D
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Velik Śr maja 16, 2007 22:55  

Mecz na bardzo wysokim poziomie. Szkoda, że Espanyol przegrał po takim meczu ale taka jest piłka. Fajna postawa Sevilli przed dekoracją :spoko: . Pomysł z przeniesieniem dekoracji na trybunę trafiony, gorzej z wykonaniem - Eminem i muzyczka z reklamy Carlsberga... bleee... :???: . Nie to co przed meczami SuperCup. No ale w końcu Carlsberg jest sponsorem więc nie ma co się dziwić. Dobrze, że nie zapomnieli o konfetti :) .
Obrazek
Avatar użytkownika
Velik
 
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 20:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Macus Cz maja 17, 2007 6:28  

Piękny mecz.Po pierwszej połowie 1:1 i tak został do końca regulaminowego czasu.Po dogrywce było 2:2.I dopiero rzuty karne zdecydowały o wygranej Sevilli.A w rzutach karnych było 1:3
Avatar użytkownika
Macus
 
Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 7:45
Lokalizacja: Działdowo

Postprzez SPIDER Cz maja 17, 2007 7:54  

gregoff napisał(a):akiego meczu nie widziałem w Orange Ekstraklasa od bardzo dawna

Trzeba częściej oglądać...

Wolę obejrzeć mecz mojej ulubionej drużyny w PL niż PUEFA gdzie nie wiem o co chodzi - takie zespoły.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez dex Cz maja 17, 2007 10:36  

Kapitalny finał , dramatrugia, walka, dogrywka i karne czego chcieć więcej :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Miaja Menant Cz maja 17, 2007 12:25  

dex napisał(a):Kapitalny finał , dramatrugia, walka, dogrywka i karne czego chcieć więcej

Wygranej Espanyolu. :P
Oglądałem tylko drugą połowę i dogrywkę, ucząc się przy okazji do kolokwium. Sevilla mogła wygrać w regulaminowym czasie gry, ponieważ miała sporą przewagę. Zawodziła jednak skuteczność pod bramką rywala.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez chmiel Cz maja 17, 2007 15:54  

Finał bardzo emocjonujący. :) Większość fanów mówiła, że Sevilla pewnie wygra, ale ja przewidziałem, że będzie to wyrównany mecz. Od początku było ciekawie. Szybka kontra Sevilli i było 1:0, a kontry to miała być główna broń Espanyolu... Ale gracze z Katalonii szybko wyrównali. Świetna bramkowa akcja Riery. Objechał on największą gwiazdę Sevilli, Daniego Alvesa, niemiłosiernie. Już w drugiej połowie znowu Riera mógł trafić do siatki. Przyjął piłkę na klatkę, uderzył z woleja piekielnie mocno w samo okienko..., ale Palop minimalnie sparował piłkę na poprzeczkę. Co to by był za gol. Fenomenalny. Później czerwona kartka dla zawodnika Espanyolu, która ustawiła mecz. To Sevilla teraz atakowała, ale Katalończycy dobrze się bronili. Kanoute w dogrywce strzelił bramkę i wtedy przyznam, że sam nie doceniłem Espanyolu... A oni grając w 10, zaatakowali i wyrównali :!: Piękny strzał Jonatasa. Karne słabo wykonywali zawodnicy Espanyolu, a Palop miał dobre wyczucie i Sevilla obroniła tytuł. Ale ja w czasie spotkania zacząłem kibicować Espanyolowi i szkoda, że nie wygrali... Może gdyby nie ta czerwona kartka... Czekam na takie emocje w finale LM. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez gregoff Cz maja 17, 2007 16:00  

SPIDER napisał(a):gregoff napisał:
akiego meczu nie widziałem w Orange Ekstraklasa od bardzo dawna

Trzeba częściej oglądać...


Ta dzięki... obejrzałem w tym sezonie parę meczów. Większość nudna jak flaki z olejem i na pewno słabsza niż fina P. UEFA:)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Lucky Strike baski Cz maja 17, 2007 17:29  

Wystarczy przypomnieć sobie mecze Lecha ...
Lech-Wisła P. , Lech-Cracovia, Lech - Wisła K. , Legia-Lech

Na pewno nie były tak widowiskowe jak P.Uefa, ale na pewno bardziej emocjonujące, szczególnie mecz Lech - Cracovia :) 3:4, a powinno być 4:3 :)

Nie można też zapomnieć o meczu Lech - Widzew.

Pozdro
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez SPIDER Cz maja 17, 2007 18:27  

Lucky Strike baski napisał(a):Lech-Wisła P.

Oj tak. Bez wątpienia jeden z najlepszych meczów Lecha w tym sezonie. W drugiej części drugiej połowy wrócili z dalekiej podróży. Z 0:2 zrobiło się 3:2. To był piękny mecz. Podobnie Lech - Widzew.

Co do tego PUEFA, to nie oglądałem finału, ale po Waszych komentarzach sądzę, że mecz był przedni. Sevilla obroniła tytuł uzyskany przed rokiem i za to należy im się szacunek.
:)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel So maja 19, 2007 10:58  

SPIDER napisał(a):Sevilla obroniła tytuł uzyskany przed rokiem i za to należy im się szacunek.

Zgadza się, a gwiazdorem tej edycji PUEFA i tym, który miał ogromny wkład w zwycięstwo Sevilli jest Palop. :) Bramka w samej końcówce spotkania z Szachtarem, bez której Sevilla nie awansowałaby do finału i gra w finale zasługują na szacunek.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER So maja 19, 2007 11:30  

chmiel napisał(a):gwiazdorem tej edycji PUEFA i tym, który miał ogromny wkład w zwycięstwo Sevilli jest Palop

Oj tak. I jeszcze kapitalna interwencja w finale, gdzie sparował piłkę na poprzeczkę po pięknym strzale zawodnika Espanyolu.

Dzisiaj obejrzałem długi skrót tego meczu.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość