Kibice

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Miki1910 Pn maja 14, 2007 19:44  Kibice

Postanowiłem założyć nowy temat. Będziemy tu wstawiać filmiki i zdjęcia najbardziej zagorzałych kibiców na swiecie lub w Polsce (nieważna dyscyplina), komentować, itp. Tylko kulturalny doping, bez zadym!!!

Według mnie najlepsi kibice na świecie to fani Panathinaikosu:

Panathinaikos fans (basketball) - Horto Magiko

Horto Magiko Show! (football)

Panathinaikos, Horto Magiko (volleyball)

Oto tekst piosenki (przetłumaczy ktos na polski):

Greek lyrics: In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo : Panatha mou, se aghapo, san heroini, sa skliro narcotico, san to hashish, to lsd, ghia/me sena PAO mastouroni ol' i ghi, ol' i ghi. Panatha mou, Panatha mou, se aghapo, se aghapo, opou ki an pezis panda tha s' akoloutho, s' akoloutho, PAO edho, PAO edho, PAO eki, PAO eki, opou ki an pezis panda tha 'maste mazi, panda mazi.

English translation: It's a magic weed, give me a little bit to taste, to dream of my PAO and shout until God : My Panatha, I love you, like heroin, like a hard drug, like hashish, lsd, for you PAO the whole world is stoned, (or: PAO the whole world is high on you), the whole world. My Panatha, My Panatha, I love you, I love you, wherever you may play I will always follow you, I follow you, PAO here, PAO here, PAO there, PAO there, wherever you may play we will always be together, always together.

Traducción al Español: Es una hierba mágica, dadme un poco a tomar, a soñar con mi PAO y gritar hasta Dios : Mi Panatha, te quiero, como la heroína, como una droga dura, como el hachís, lsd, para ti (o: contigo) PAO el mundo entero está drogado, el mundo entero. Mi Panatha, mi Panatha, te quiero, te quiero, dondequiera que puedas jugar te seguiré siempre, yo te sigo. PAO aquí, PAO aquí, PAO allí, PAO allí, dondequiera que puedas jugar siempre estaremos juntos, siempre juntos.

Tradução em Português: É uma erva mágica, me dê um pouco para tomar, a sonhar com o meu PAO e gritar até Deus : Meu Panatha, eu te amo, como heroína, como uma droga pesada, como haxixe, lsd, para ti (ou: contigo), PAO, o mundo inteiro está drogado, o mundo inteiro. Meu Panatha, meu Panatha, eu te amo, eu te amo, onde quer que podes jogar eu sempre te seguirei, eu te sigo, PAO aqui, PAO aqui, PAO lá, PAO lá, onde quer que podes jogar nós estaremos sempre juntos, sempre juntos.

Deutsche Übersetzung: Es ist ein magisches Gras, gib mir ein wenig zu kosten, zu träumen mein PAO und zu laut rufen bis Gott : Mein Panatha, ich liebe dich, wie Heroin, wie eine harte Droge, wie Haschisch, lsd, für dich (oder: mit dir) PAO die ganze Welt ist angeturnt, die ganze Welt. Mein Panatha, mein Panatha, ich liebe dich, ich liebe dich, wohin du auch spielen magst, ich werde dir immer folgen, ich folge dir, PAO hier, PAO hier, PAO da, PAO da, wohin du auch spielen magst wir werden immer zusammen sein, immer zusammen.


Kibice Eintrachtu skaczą, aż się trzęsie stadion: :-D

HEY EINTRACHT FRANKFURT

Kibice Besiktasu:

Besiktas Ultras Alen

BEŞİKTAŞ TRİBÜN SHOW

Kibice Fenerbahce:

FENERBAHCE ULTRAS - THOUSANDS CONFETTI ON AIR!

AMAZING SHOW WITH 30.000 SPARKLERS

Fenerbahçe - Galatasaray Meşale (Flare) Show

Fenerbahce Fans (amazing video)

Kibice Interu:

Inter Milan ultras



Najlepsi Kibice w Polsce - kibice Legii:

ULTRAS Legia Warszawa

Niegdyś najlepsi kibice siatkarscy w Polsce. Obecnie klub nie istnieje, ale oni nadal dopingują - Czarni Radom (mecz wyjazdowy z AZS-em Częstochowa).

WKS w sercu mym....

PS. Trochę mi to czasu zajęło. :-D
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez czlapka Pn maja 14, 2007 19:59  

Jesli chodzi o Polskę to myślę że fani WIDZEWA
iLECHA za wiele Legii nie ustepują.Szczególnie patrzać na grę Widzewa :P

Ale z zagranicy to faktycznie Panathinaikos wymiata, choć w Turcji też są nieźli :)
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez Miki1910 Pn maja 14, 2007 20:21  

czlapka napisał(a):Jesli chodzi o Polskę to myślę że fani WIDZEWA
iLECHA za wiele Legii nie ustepują.Szczególnie patrzać na grę Widzewa :P


Zgadzam się. Najlepsi kibice futbolowi to kibice Legii, Widzewa i Lecha. Jednak Widzewiacy i Lechici ustępują Legii, choć jak sam wspomniałeś, o niewiele.

czlapka napisał(a):Ale z zagranicy to faktycznie Panathinaikos wymiata, choć w Turcji też są nieźli


Turcy to tacy zawojowani kibice. Taka ich natura. Greków zresztą też, dlatego Ultrasi Panathy są najlepsi w świecie. Swoją drogą chciałbym być na takim meczu :-D .
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Miaja Menant Pn maja 14, 2007 20:51  

Miki1910 napisał(a):Zgadzam się. Najlepsi kibice futbolowi to kibice Legii, Widzewa i Lecha. Jednak Widzewiacy i Lechici ustępują Legii, choć jak sam wspomniałeś, o niewiele.

Niegdyś tej wielkiej trójcy niewiele ustępowali kibice szczecińskiej Pogoni. ale to było w czasach, zanim pan Ptak postanowił zbawić klub potężnie wzmacniając skład bezdomnymi wyciągniętymi ze slumsów Rio de Janeiro.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez kamil.pl5 Pn maja 14, 2007 20:54  

znalazł by ktoś kibiców Liverpoolu jak świętują albo dopingują....
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Miki1910 Pn maja 14, 2007 21:02  

kamil.pl5 napisał(a):znalazł by ktoś kibiców Liverpoolu jak świętują albo dopingują....


Się chce, się ma, choć wystarczy ruszyć głową i na youtube poszukać.

Liverpool Supporters - "You'll Never Walk Alone"

Liverpool Supporters - feta
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Velik Pn maja 14, 2007 22:22  

Motor Lublin (foto) - piłka nożna, III liga
Motor Lublin (foto)- piłka nożna, III liga
Motor Lublin (foto)- piłka nożna, III liga
TŻ Sipma Lublin (video) - żużel, I liga
SPR Lublin (Montex Lublin) (video) - piłka ręczna, Ekstraklasa, Mistrz Polski
SPR Lublin (Montex Lublin) (video) - piłka ręczna, Ekstraklasa, Mistrz Polski
A najgorsze w tym wszystkim jest zaangażowanie władz miasta w sport :( . Lublina nawet nie zgłoszono jako kakndydata do organizacji meczów ME 2012. A teraz co niektórzy się obudzili... no i proszę: "Skład wojewódzkiego komitetu na EURO 2012: [...] Andrzej Pruszkowski [...]". No poprostu ręce opadają :???: . Szkoda, że nie mogę wam pokazać filmiku z otwarcia nowej (budowanej o zgrozo 6 lat..) hali Globus, gdzie były prezydent miasta wygłosił swoją 'mowę'. W życiu jeszcze nie widziałem żeby 4 tysiące ludzi wygwizdało tak niemiłosiernie człowieka. I nie byli to tylko sami zagorzali kibice ale także zwykli, starsi mieszkańcy miasta. Dziwię się, że prawie żadna gazeta ani telewizja o tym nie wspomniała.
A tak wygląda sytuacja lubelskiej piłki. Choć muszę dodać, że Motor otrzymał w ostatnich dniach 80 tys. zł od władz miasta (już nowych na szczęście). Zresztą, zobaczymy jak to teraz będzie. Choć właściwie.. to gorzej już być nie może.. :-? .
To tak wolą offtopu :-) .
Obrazek
Avatar użytkownika
Velik
 
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 20:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez chmiel Wt maja 15, 2007 15:46  

Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Lucky Strike baski Śr maja 16, 2007 13:55  

Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Memphis Cz maja 17, 2007 19:52  

Derby Stolicy przy Łazienkowskiej:
http://www.youtube.com/watch?v=FKZFzKdUhjI&mode=related&search=
mistrzowski doping i oprawa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez kamil.pl5 Cz maja 17, 2007 20:08  

Miki1910 dzięki za te filmiki... piękny jest ten gdy kibice śpiewają YNWA... :-? aż się wzruszyłem....
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez chmiel Cz maja 24, 2007 18:01  

Gadamy o najlepszych kibicach, a zapomnieliśmy o najlepszych kibicach. ;) Oczywiście o reprezentacji Polski w różnych dyscyplinach. :-D Okrzyków: "Gramy u siebie :!: Polacy gramy u siebie :!:" przed meczem z Ekwadorem w czasie MŚ w Niemczech przypominać chyba nie muszę. O kibicach siatkówki i tym, co dzieje się w trakcie meczów Naszej reprezentacji w Polsce chyba też.

Zdarzają się też wpadki, jak w meczu Polska - Ekwador w Chorzowie, ale to przemilczmy... ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Memphis Cz maja 24, 2007 20:15  

chmiel napisał(a):Zdarzają się też wpadki, jak w meczu Polska - Ekwador w Chorzowie, ale to przemilczmy...

Chyba Polska - Kolumbia. Doping na meczach reprezentacji często jest dobry, ale na niektórych stadionach za dużo ludzi używa tych kretyńskich trąbek.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez chmiel Pt maja 25, 2007 10:44  

Chyba Polska - Kolumbia.

Oczywiście, że tak. Myślałem, co innego i napisałem, co innego. No ale wiadomo, o co chodzi. ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Lucky Strike baski So sty 12, 2008 16:05  

Temat już zakurzony :D Natomiast chciałem przedstawić Wam zestaw 63 filmików na www.youtube.com gdzie są między innymi kibice Lecha(w szczególności) http://www.youtube.com/profile?user=Bulgarska Miłego oglądania oraz słuchania. Od siebie polecam doping z Łodzi oraz Białegostoku. Nawet Widzew nie jest w stanie ciągnąć Sevilli czy Breondby tak długo jak My swoich przyśpiewek.

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Kolejorz gra !
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość