Kibice

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Miki1910 Pn maja 11, 2009 5:37  Re: Kibice

http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU

Nie mam nic do Widzewa, nie jestem fanem ŁKS, ale żart, jaki urządzili - przedni. Dobrze czasem się ponabijać, z rywalizującego ze swoim, klubu :)
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez SPIDER Pn maja 25, 2009 9:07  Re: Kibice

http://www.youtube.com/watch?v=xbb_fQbcfYY

Jak wczoraj ten filmik obejrzałem, to muszę przyznać, że dreszcz mnie przeszedł. Czytałem już tą formułkę, zresztą - wyznaję ją, ale wczoraj obejrzałem ten filmik. Krótki, ale na temat.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez SPIDER So sie 01, 2009 16:32  Re: Kibice

Wykład Jerzego Dudały na temat tematów kibicowskich, kreowania kibiców w mediach itd. Generalnie gość ma pojęcie o sprawach kibicowskich itd. Warto tego posłuchać, bo jest o czym. Dodam tylko, że na YT jest też to do posłuchania, ale tylko fragment z wycinkami, a tutaj cała wersja.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez SPIDER Pt sie 20, 2010 15:20  Re: Kibice

Jedno z najlepszych zdjęć kibicowskich, na jakie natknąłem. Derby Moskwy jakby co:

http://fratria.ru/downphoto/img_4887_fi ... .50363.jpg
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez misiakow Pt sie 27, 2010 23:04  Re: Kibice

Bezpośrednio związane z kibicami, ale pasuje też do humoru :lol:
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez SPIDER So sie 28, 2010 18:23  Re: Kibice

Obrazek

Wspaniałe ujęcie!
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kajek So sie 28, 2010 18:46  Re: Kibice

Białystok tez bodaj kandyduje :D wiec czekamy na takie ujecia z Białegostoku ;)
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez misiakow N lis 07, 2010 2:19  Re: Kibice

"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn sty 17, 2011 17:16  Re: Kibice

W 20 na jednego, kibice (bandyci) wisły zamordowali przywódce szalikowców Cracovii.
Cytat: Kraków: makabryczny mord szalikowców, zadali ofierze 60 ciosów nożem i maczetą.
Zwierzęta nie ludzie.
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Angulo Pn sty 17, 2011 19:33  Re: Kibice

W 20 na jednego, kibice (bandyci) wisły zamordowali przywódce szalikowców Cracovii.
Cytat: Kraków: makabryczny mord szalikowców, zadali ofierze 60 ciosów nożem i maczetą.

I to mówi wszystko o ich honorze i ich jajach, a raczej ich braku... Ja nawet staram się zrozumieć te wszystkie ustawki, ale przy braku przewagi liczebnej, o "gadżetach" nie wspominając. Ci kibice wyeksponowali tylko swoją małość i frustrację.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez czlapka Pn sty 17, 2011 23:59  Re: Kibice

Jak dla mnie to nie pasuje do tego działu.Ok jak jakieś ustawki czy coś to pod kibice można podciągnąć.Ale to to jest morderstwo dokonane przez jakiś psycholi,zresztą sądze,że tu chodziło o coś innego a nie tylko względy kibicowskie
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn kwi 11, 2011 14:32  Re: Kibice

Cytat: Spotkanie z Lechią miało być pierwszym poważnym testem dla nowego stadionu Cracovii. Przyjazd fanów z Gdańska miał pokazać, na ile zabezpieczenia sektora gości będą skuteczne. Po meczu okazało się, że sektor gości, w którym zasiadło 690 kibiców, a właściwie pseudokibiców, jest całkowicie zdemolowany.

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/85 ... egoria=663

Dodam tylko że na sektorze gości byli też kibice (pseudokibice) wisły.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SPIDER Pn kwi 11, 2011 21:00  Re: Kibice

Prawdę mówiąc, to już idzie rzygać od tej nagonki medialnej na kibiców. Wszędzie tylko pseudokibice i pseudokibice. Co gorsza, to dziennikarzyny przekraczają wszelkie granice dobrego smaku przy tworzeniu coraz to bardziej kolorowych wymysłów do gazet.

A co do tego stadiony Cracovii. Fajna sprawa, ciekawy obiekt, ale razi po oczach brak na przodzie chociażby pleksi w sektorze gości. Przy większej awanturze nie powinno być problemów z wtargnięciem na murawę. Inaczej jest na nowym stadionie w Gdynii.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn kwi 11, 2011 22:40  Re: Kibice

SPIDER nie wiem o jakiej nagonce piszesz, jeżeli chodzi o to co zrobili z sektorem gości na Cracovii to należy się. I to jak najbardziej, większość sprzętu powyrywali z korzeniami (to co się dało wyrwać). W toaletach z tego co wiem nie ma kamer, bo jakby były to szybko wyłapali by tych pseudokibiców, wpuścić bydło na stadion to potem....
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SPIDER Pn kwi 11, 2011 22:52  Re: Kibice

Zainteresuj się trochę tematem, poczytaj, to zobaczysz, o jakiej nagonce mówię.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron