Kibice

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt kwi 12, 2011 0:09  Re: Kibice

Mówi się o pseudokibicach no bo.... pseudokibice dają do tego powód, a co było niedawno na wyjazdowym meczu reprezentacji?
Albo ostatnio kibic Legii pobił piłkarza, nie to żebym bronił dziennikarzy czy media, ale piszą i mówią o tym bo nie jest za dobrze. A w perspektywie mamy EURO 2012 i dobrze by było jakby ta impreza dobrze u nas wypadła bez zgrzytów z udziałem pseudokibiców.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez czlapka Wt kwi 12, 2011 9:15  Re: Kibice

SPIDER napisał(a):Zainteresuj się trochę tematem, poczytaj, to zobaczysz, o jakiej nagonce mówię.


Nagonka nagonką to wiadomo.Ale przyznaj,że kibice Lechii zachowali się jak ostatnie bydło akurat,i tu chyba nie ma co ich bronić.Kable,ściany wyrywać? o_O

A nagonka swoją drogą, Wybiórcza od paru tygodni codziennie jakiś temat przygotowuje



MITSUBISHI_WRC napisał(a):Albo ostatnio kibic Legii pobił piłkarza, nie to żebym bronił dziennikarzy czy media, ale piszą i mówią o tym bo nie jest za dobrze. A w perspektywie mamy EURO 2012 i dobrze by było jakby ta impreza dobrze u nas wypadła bez zgrzytów z udziałem pseudokibiców.


Pobił piłkarza,to chyba trochę za duże stwierdzenie. Zresztą stwierdzę po "kibolsku",że mnie to lekko ucieszyło bo Kubusia.Rz nie lubią już ani w Łodzi,ani w Warszawie

Co do obaw na Euro2012, to jak Zarzeczny w 99% pieprzy głupoty, to tu mówi bardzo rozsądnie
http://www.youtube.com/watch?v=IwLxNolEOBo Od 4 minuty
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez SPIDER Wt kwi 12, 2011 12:00  Re: Kibice

Zachowania Lechii nie komentowałem, bo uznałem, że to oczywiste.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt kwi 12, 2011 12:32  Re: Kibice

czlapka napisał(a):Ale przyznaj,że kibice Lechii zachowali się jak ostatnie bydło akurat,i tu chyba nie ma co ich bronić.Kable,ściany wyrywać? o_O

Zdecydowana większość (co warto podkreślić) to kibice wisły, dodam tylko że kibice Legii nic nie powyrywali.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pjaxz Wt kwi 12, 2011 12:47  Re: Kibice

Bardzo dobrze, że się nagłaśnia, ale moim zdaniem zbyt słabo się to robi. Tzw środowisko "prawdziwych kibiców" to najczęściej zwykli degeneraci, złodzieje, często "miastowi", dresy, prostaki, które znalazły sobie miejsca (czytaj stadiony) gdzie ich zachowania są tolerowane. Nic innego jak bandytyzm, najgorsze że całe rzesze małolatów dają im się manipulować i potem tego typu zachowania są powielane. Dlatego jeśli zdarzy mi się być na stadionie to zawsze na miejscach dla "pikników". Nie chcę mieć nic wspólnego z bandytami
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez slipstream Wt kwi 12, 2011 15:02  Re: Kibice

Dzicz stadionowy to jedno, co mnie jednak oburza wśród tych prawdziwych rzekomo kibiców, to pogarda do wszystkich tych, którzy przychodzą na mecz okazjonalnie, czasem coś zobaczyć. Począwszy od nazywania ich "piknikami" po odmawiania im prawa wstępu i wyrazy pogardy jak ktoś przyjdzie z dzieckiem które nie ma doniosłego głosu, a samemu wrzeszczeć dziecku do uszu też się nie zamierza. Stadiony są dla wszystkich, pod warunkiem że są nami.

Mnie jako takiego "piknika" nie oburza sektor śpiewający czy nawet puszczający race (świadomie wybieram inne miejsce, ale im prawa do dopingu nie odbieram), natomiast w druga stronę i owszem, najchętniej by mnie zbesztano i wyrzucono ze stadionu, za co niby manipulacja mediów tez mnie oburza, a z drugiej dlaczego mam się nad "prawdziwymi" kibicami a nie kibolami litować, skoro oni odmawiają mi prawa do kibicowania w taki sposób na jaki mieć stać i w jaki chcę to robić.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez czlapka Wt kwi 12, 2011 21:46  Re: Kibice

pjaxz napisał(a):Bardzo dobrze, że się nagłaśnia, ale moim zdaniem zbyt słabo się to robi. Tzw środowisko "prawdziwych kibiców" to najczęściej zwykli degeneraci, złodzieje, często "miastowi", dresy, prostaki, które znalazły sobie miejsca (czytaj stadiony) gdzie ich zachowania są tolerowane. Nic innego jak bandytyzm, najgorsze że całe rzesze małolatów dają im się manipulować i potem tego typu zachowania są powielane. Dlatego jeśli zdarzy mi się być na stadionie to zawsze na miejscach dla "pikników". Nie chcę mieć nic wspólnego z bandytami


Zastanawiam się do której grupy określić swą przynależność. Zdawało mi się,że jestem zwykłym studentem,w dresach nie chodzę,nic nigdy nie ukradłem,czasami mam podejście niemalże pacyfistyczne.A tu takich się rzeczy o sobie człowiek dowiaduje. Nie wiem na jakie mecze wy chodzicie,ale ja u siebie na sektorze dla najbardziej fanatycznych kibiców widuję i owszem różnych ludzi,zdarzają się i dresy, i menadżerowie po 40stce.A takie uogólnianie jest całkowicie bez sensu.Chodzę na "młyn" od paru lat, nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności,nigdy nie czułem obecności bandytów.Wieksze zagrożenie i stężenie bandytów na m^2 czuję przechodząc wieczorem po głownych ulicach Łodzi


slipstream napisał(a):Dzicz stadionowy to jedno, co mnie jednak oburza wśród tych prawdziwych rzekomo kibiców, to pogarda do wszystkich tych, którzy przychodzą na mecz okazjonalnie, czasem coś zobaczyć. Począwszy od nazywania ich "piknikami" po odmawiania im prawa wstępu i wyrazy pogardy jak ktoś przyjdzie z dzieckiem które nie ma doniosłego głosu, a samemu wrzeszczeć dziecku do uszu też się nie zamierza. Stadiony są dla wszystkich, pod warunkiem że są nami.

Mnie jako takiego "piknika" nie oburza sektor śpiewający czy nawet puszczający race (świadomie wybieram inne miejsce, ale im prawa do dopingu nie odbieram), natomiast w druga stronę i owszem, najchętniej by mnie zbesztano i wyrzucono ze stadionu, za co niby manipulacja mediów tez mnie oburza, a z drugiej dlaczego mam się nad "prawdziwymi" kibicami a nie kibolami litować, skoro oni odmawiają mi prawa do kibicowania w taki sposób na jaki mieć stać i w jaki chcę to robić.


Też nie bardzo kumam,na każdym stadionie jest tzw. młyn, i tam faktycznie trzeba śpiewać bo o to tam chodzi.I jak ktoś tam przychodzi,to wie czego się oczekuje.Natomiast na innych sektorach to już kto co lubi,dopingować można,ale żadnego przymusu nie ma.Wiadomym jest,że na stadionie są potrzebni i fanatycy i piknicy,i inni.Żaden klub na samych fanatykach frekwencji nie zrobi.Dlatego dziwią mnie trochę Twoje przykłady
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez slipstream Śr kwi 13, 2011 7:47  Re: Kibice

Dlatego dziwią mnie trochę Twoje przykłady

?? Myślałem że powiedziałem jasno. Ja się nie raz spotkałem z takim traktowaniem, i nawet nasz kolega Spider w podobnym tonie o mnie "pikniku" się wypowiadał. Ja do "młyna" nic nie mam, nawet mi się to podoba, tylko jak "oni" mają ze mną problem to jakoś trudno mi im współczuć kiedy TV robi ogólną wyolbrzymioną nagonkę na kibiców. Nie pisałem o klubach, tylko o stosunku kibiców do tego przykładowego "piknika". Jeśli są gdzieś takie miejsca gdzie jest zrozumienie każdej ze stron trybun miejscowego klubu to winszuję, wiadomo ze nie wszędzie mogłem być.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez pjaxz Śr kwi 13, 2011 18:31  Re: Kibice

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=49167
Dzisiaj będzie prawdopodobnie reportaż o tym około 21 na tvn24. Szkoda, że akurat wtedy leci Liga Mistrzów
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz sie 18, 2011 13:51  Re: Kibice

Cytat: Nie brakuje wyjątkowych półgłówków na tym świecie. Poniżej możecie zobaczyć wysprejowany samochód Andrzeja Niedzielana. Litery JŻS mają oznaczać: "Je.... Żydów Sk.........", w takie napisy wymalowano też dom zawodnika Cracovii (filmik).

http://www.weszlo.com/news/7535-Dawno_d ... sobie_znac
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SPIDER Wt mar 20, 2012 10:05  Re: Kibice

NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez TerryTate Wt mar 20, 2012 12:23  Re: Kibice

A co to za bezsensowny bełkot w tym artykule?
Mówimy o troglodycie o IQ na poziomie mojego kubka z kawą, który napluł dziewczynie w twarz. Zakaz powinien mieć minimum dożywotni. I to nie stadionowy, a przebywania z jakimikolwiek ludźmi lub zwierzętami.
Avatar użytkownika
TerryTate
 
Dołączył(a): Wt cze 02, 2009 10:19
Lokalizacja: Nowa Sól
GG: 1889243

Postprzez Mexi Wt mar 20, 2012 12:37  Re: Kibice

Co tylko utwierdza mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że polska piłka nożna nie powinna istnieć.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez SPIDER Wt mar 20, 2012 12:43  Re: Kibice

Takie wyroki tylko potwierdzają, że nie istnieje w naszym kraju instytucja niezawisłego czy apolitycznego sądu.
Mało tego, trafnie zauważono, że matka z krwią na rękach za zabicie dziecka biega dalej po ulicy. Poza tym, Kiszczak lepiej wyszedł na stanie wojennym, bo dostał żartobliwy wymiar kary. W takich czasach przyszło nam niestety żyć.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Mexi Wt mar 20, 2012 12:51  Re: Kibice

Ale to nie jest tak, że Litar dostał za wysoką karę tylko to "matka z krwią na rekach" dostała "za niską". (piszę to kolokwialnie, bo póki co nie wiadomo jak to się skończy). Równie dobrze ktoś może mówić "on tylko wypił trzy piwka, jak to mu dawać zawiasy za jazdę samochodem??" ale wtedy pewnie będziesz zgadzał się z wyrokiem.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości