Kibice

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Alexx Wt paź 07, 2008 14:40  Re: Kibice

Avatar użytkownika
Alexx
 
Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 12:51

Postprzez chmiel Wt paź 07, 2008 14:54  Re: Kibice

Wymiata? Wg mnie jest to żałosne.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Arek Wt paź 07, 2008 16:23  Re: Kibice

Racja takie "zagrywki" psują atmosferę na trybunach. Najlepszy doping to doping własnej drużyny bez obrażania rywali/piłkarzy.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Audi Wt paź 07, 2008 17:34  Re: Kibice

@rek napisał(a):Racja takie "zagrywki" psują atmosferę na trybunach. Najlepszy doping to doping własnej drużyny bez obrażania rywali/piłkarzy.


Ale jak widzisz niektórzy ludzie tego nie rozumieją, to są puste głowy, ludzie bez przyszłości, którym w głowie tylko kłótnie z wyzwiskami i bójki. Dla nich nie liczy się, że ich zachowanie psuje atmosferę. Ich to nie obchodzi.
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez Lucky Strike baski Cz paź 16, 2008 22:40  Re: Kibice

Do Redakcji
„Gazety Wyborczej”
(ale list otwarty, żeby nie pozostał zamknięty)

Droga Redakcjo,

Na wstępie naszego listu bardzo serdecznie przepraszamy, że pozwalamy sobie pisać do Szanownych Panów Redaktorów i równie Szanownych Pań Redaktorek o kibolach z Poznania. Ale tak jakoś smutno nam się zrobiło, bo „Gruby”, to pisze u Was o nas same złe rzeczy. Rodzice nam zawsze mówili, że nie wolno mówić o kimś źle, jeśli się nie wie, czy komuś nie robi się krzywdy. Mama i tata „Grubego” na pewno uczyli go tego samego. Przecież „wszystkie dzieci nasze są”, a ten kolega, co tak o nas dużo pisze, pewnie zna tą piosenkę. Oj w ogóle, to ten kolega, to musi znać dużo piosenek. Mamy nam ostatnio czytały, że nawet był na koncercie Iron Maiden, co to był w Warszawie, jak Legia miała grać z Polonią. Ale się narobiło, bo podobno „Stadion Gwardii to żenada, nie nadaje się na takie imprezy. Mimo trudnych warunków w powietrzu była wyczuwalna wzajemna sympatia. Bez względu na wiek czy wygląd każdy mógł czuć się członkiem wielkiej wspólnoty. Na Legii było inaczej, w powietrzu unosił się jeden wielki bluzg. Skąd taka różnica? Fani Maidenów kochają swoich idoli i ich muzykę, ludzie chodzący na Legię kochają tylko samych siebie.” „Gruby” się mocno wkurzył na legionistów i my to się wcale nie dziwimy. No bo to ładnie tak krzyczeć, i skakać, i w ogóle?! No przecież wielka wspólnota Maidenów, to dużo lepiej niż kibolstwo. Łe tam, my to nie rozumiemy, co to jest, to kibolstwo, ale strasznie to musi być złe, bo koledzy „Grubego” też tak piszą. No niechże by inaczej – jak mawiają nasze babcie. Uuuu, bo babcia to poważna sprawa – tak mówią u nas, w Poznaniu. Ale w Poznaniu to też jest wcale nie lepiej. „Gruby” tak pisze, a się na tym zna. Tak ostatnio o nas napisał: „Do zarządu Legii chcę się zwrócić z apelem. Negocjujcie sobie z kim chcecie za pośrednictwem kogokolwiek chcecie. Cokolwiek zrobicie pamiętajcie o jednym - nie kopiujcie Poznania pod żadnym pozorem. Niech nas zburzą, niech nas spalą, niech zostaną tu same krzyże jak na poznańskiej płachcie. Wszystko będzie lepsze niż wiejska atmosfera jak ta w Poznaniu. (...) Nie sądziłem bowiem, że szowinizm lokalny może być źródłem takiego chamstwa. Akurat tak się składa, że Warszawa całkiem niedawno było mocno zniszczona i to wcale nie z powodu trzęsienia ziemi.” Te trzy kropki w nawiasie, to tata Marcina nam wpisał, ale nie mówi po co. Ale my to już teraz nie wiemy, co myśleć, bo niedawno byli u nas Panowie z zagranicy. Jeden taki, co gra w Szwajcarii w takim mieście jak Warszawa, nazywa się Josip Colina i mówił, że „Kibice Lecha byli wspaniali i bardzo wspierali swoją drużynę. Gdyby nie oni gospodarze strzeliliby pewnie tylko trzy albo cztery bramki”. To sobie pomyśleliśmy, że jak on jest obrońcą, to na pewno chciał obronić kumpli, żeby koledzy z podwórka na nich nie krzyczeli, że przegrali z naszymi 6:0. Bo to przecież poruta jak diabli! Potem przyjechali tacy z Austrii. Milenko Acimovic mówił, że „Słyszeliśmy, że jutro stadion ma się wypełnić po brzegi. Wiemy, że Lech ma bardzo dobrych kibiców, którzy licznie przychodzą na mecze i w Poznaniu zawsze jest bardzo gorąca atmosfera. Sporo o tym słyszeliśmy”, a Sabolcs Safar: – „Wiemy, że trybuny zapełnią się do ostatniego miejsca. Słyszeliśmy, że na meczach panuje tu wspaniała atmosfera, ale jesteśmy na to przygotowani.” Nie wiemy, kto im to wszystko mówił. Przecież nie „Gruby”? Smutno im potem było, bo raz to oni wygrali z naszymi, a potem nasi z nimi. I co też oni wygadywali! Znowu obrońca musiał bronić kumpli, bo mówił, że „Publiczność była niewiarygodna, zaimponowali mi tym zaangażowaniem.” Tata Marcina nam podpowiada, że to był Franz Schiemer. I jeszcze jeden, taki z trudnym nazwiskiem. Napiszemy powoli, żeby się nie pomylić – M a m a d o u D i a b a n g. Pffff, on to dowalił do pieca (Marcin tak mówi): – „Kibice tutaj byli fantastyczni, głośni i zdeterminowani. Pokazali wielką klasę.” Z tymi klasami to nie wiemy już wcale, o co mu chodziło. Jeden od nas – Krzysiek Kotorowski mówił, że to chyba nie o szkołę chodziło. Krzysiek wie, bo z nimi gadał, jak im chciał u nich oddać zapalniczki. No fajne chłopaki są w tej Austrii, bo Krzyśkowi na meczu pożyczali. I nie chcieli żeby im oddawać. To Krzychu dał sędziemu, bo pewnie się bał, że mama go w domu opieprzy, że wziął bez pytania.I tak sobie myślimy, że te chłopaki, to oni po polsku nie mówią i dlatego gadają coś innego niż „Gruby”. Ale tata Marcina mówi, że na meczu był Rafał Ulatowski i opowiadał, że „Dziś kibice nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni pokazali klasę. Zawsze powtarzam, że z przyjemnością przyjeżdżam na Bułgarską, bo zawsze jest pełen stadion i bardzo dobra oprawa i Kolejorz zawsze gra tu bardzo dobrze.”. Ale ten to jest mądrala, bo kiedyś tu pracował. Bez łachy!No to zapytaliśmy Michała Janotę, co to gra w Holandii, o co tu chodzi, a on się głupkowato cieszy, że tu nie przyjedzie, bo „kibice Lecha to by nas „zjedli””. No co też on gada – przecież kibole nie jedzą piłkarzy! To wie nawet gruba Magda z Łazarza (może jakaś koleżanka tego „Grubego” od Was?).Droga Redakcjo,Napiszcie nam, o co chodzi temu „Grubemu”. Bo my to tak sobie myślimy, że on wcale nie jest gruby, tylko rudy i złośliwy, ale Pani podobno u Was mówiła, że nie można się przezywać.Musimy już kończyć, bo tata Marcina bierze nas na Bułgarską. Zanim poznaliśmy „Grubego”, to lubiliśmy tam chodzić, ale teraz to już się boimy. A co jak reszta 24 tysięcy naszych kumpli też się przestraszy? To kto będzie chodził na mecze? Może przyślecie nam kogoś od Was? Jak by się 3 tysiące na pół podzieliło, to na pewno będzie cisza i spokój. I wreszcie się „Gruby” od nas odczepi.Tylko nie mówcie mu, że do Was napisaliśmy, bo to podobno mazgaj…

Pa!
Ejbry z „Wiary Lecha”

HiHi Uwielbiam takie listy :D
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Voltare Pt paź 17, 2008 3:49  Re: Kibice

Uuuu, bo babcia to poważna sprawa – tak mówią u nas, w Poznaniu.
Te trzy kropki w nawiasie, to tata Marcina nam wpisał, ale nie mówi po co.
piękny list :haha: :ukłon:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez Arek Pt gru 12, 2008 9:19  Re: Kibice

Obrazek

:-D :-D
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez SPIDER Wt sty 20, 2009 19:54  Re: Kibice

http://pl.youtube.com/watch?v=1ceGYilWJ ... re=related

Pierwsza przyśpiewka była świetna w wykonaniu kibiców Arki na Remes Cup. Jak potem zaczęli śpiewać PZPN, PZPN j.... i tak dalej. Dodatkowo cała Arena się dołączyła. Na żywo było to słychać o wiele, wiele lepiej. Wierzcie mi. A i efekt był nieporównywalnie lepszy.
:-D
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez SPIDER Cz kwi 30, 2009 16:07  Re: Kibice

http://www.youtube.com/watch?v=ELtyumMunxI

Jedno z lepszych wykonań przyśpiewki Każdy z nas to wie..., jeśli chodzi o słyszalność z TV.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kajek Cz kwi 30, 2009 16:27  Re: Kibice

Taaaa... kamery przy trybunach + kryta trybuna i wszystki jest ładnie słyszalne :P
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez dex Pt maja 01, 2009 19:48  Re: Kibice

No po wczorajszym półfinale na pewno Werder zostanie ukarany , widzieliście co się działo w drugiej połowie na początku spotkania ??
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez SPIDER So maja 02, 2009 10:17  Re: Kibice

Możesz przybliżyć tą sytuację, bo ja nie wiem. Nie oglądałem nawet.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Miki1910 So maja 02, 2009 10:27  Re: Kibice

http://www.youtube.com/watch?v=-sIhpqqPFXc - tu masz tą sytuację. Mi się wydaje, że jeżeli ktoś zostanie ukarany to HSV, a Werder tylko za słabe zabezpieczenie meczu, gdyż kibice gości bez problemu wnieśli race.

Swoją drogą, lubię takich prawdziwych ultrasów, którzy chcą wygonić pikników z hal i stadionów. Sam jestem kibicem siatkówki i niektóre trendy, które ostatnio się pojawiają próbujemy niszczyć w zarodku, np. trąbki. Zresztą nie tylko my, kibice siatkówki, tak myślimy. Tak myślą fani basketu, czy innych dyscyplin. Jeżeli ktoś chce trąbić, to niech jedzie na Małysza.

Oprawa kibiców HSV fajna, szkoda, że jest to zabronione. Kibice z Hamburga powinni to wiedzieć. Jeżeli chcieli zrobić coś w barwach swojej drużyny z elementami pirotechnicznymi, mogli zrobić kartonadę, a do tego wykorzystać zimne ognie.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez dex So maja 02, 2009 10:28  Re: Kibice

zaraz na początku drugiej połowy fani werderu zrobili dymek , praktycznie nie było nic widać ( oglądałem analizę na nsport) , sędzia główny podbiegł do bocznego i na chwilę przerwał mecz bo nie można było grać . Szkoda że niemieccy kibice tak zrobili bo uchodzą raczej za normalnych a tak przez nich na pewno klub będzie miał jakieś sankcje .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez SPIDER So maja 02, 2009 12:35  Re: Kibice

Generalnie muszę Ci Miki przyznać rację. Też jestem zagorzałym przeciwnikiem pikników, bo jeśli ja w coś się angażuję, to zawsze czynnie. Czyli w tym przypadku, w doping. Nie lubię siedzieć na stadionie czy gdzieś, bezczynnie.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości