Kibice

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez slipstream So maja 02, 2009 12:49  Re: Kibice

Co nie, a później się dziwić ze zwykli ludzie boją się przychodzić na stadiony, jak grupka wzajemnej adoracji nie dopuszcza innych. Tak trzymać! Przegonić jak to ładnie nazywacie pikników — Stadiony tylko dla Ultrasów! :evil:
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kajek So maja 02, 2009 12:51  Re: Kibice

slipstream napisał(a):Co nie, a później się dziwić ze zwykli ludzie boją się przychodzić na stadiony, jak grupka wzajemnej adoracji nie dopuszcza innych. Tak trzymać! Przegonić jak to ładnie nazywacie pikników — Stadiony tylko dla Ultrasów! :evil:


Od tego są sektory rodzinne i vip, kibicuejsz, płacisz mniej - chcesz pooglądać? kupuj enke albo płać za rodzinny.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez SPIDER So maja 02, 2009 13:09  Re: Kibice

Widzisz Slip. To jest tak, jak mówi proste zdanie: Każdy jest kibicem - tylko każdy w inny sposób.. Dla jednych klub, któremu kibicują jest częścią życia, czymś bardzo, bardzo ważnym, dla którego są w stanie zrobić wszystko. A dla innych klub jest... rozrywką. Czyli w zasadzie dla pikników (sponsorów też). Ludzie wielce się obnoszą, że kibicują temu a temu klubowi, w zasadzie chodząc tylko od czasu do czasu na mecze u siebie. O wyjazdach nawet nie wspominam, bo tam jedzie bardzo wąska grupa ludzi. Mam tu na myśli koszykówkę itd., bo na piłkę nożną kibice jeżdżą w dużych liczbach - choć też zależy dokąd.

Ale wracając do tych kibiców pikników. Potem ma się na stadionie taką sytuację, że ktoś kibicuje, a jakieś dziadki z tyłu krzyczą, aby siadać i cię wyzywają od najgorszych, bo nic nie widać. Zasłaniasz im widok. No sory, ale jak takich widzę, to mnie po prostu szlag trafia i pięści same się zaciskają. Zresztą, miałem już taką sytuację, że syn pewnego gościa musiał mnie powstrzymywać, bo niedobrze by się to skończyło dla niego. Bo mu zasłaniałem widok. Pomijam fakt, że na niektórych stadionach jest zasada, że jak nie będziesz śpiewał czy w ogóle kibicował, to dostaniesz w łeb.

BTW. Pamiętam, jak Legia zrobiła zadymę na finale Pucharu Polski w zeszłym sezonie w Bełchatowie. Komentator powiedział bardzo dobre zdanie:Niestety, w głowach każdego z nas słowo kocham znaczy coś zupełnie, zupełnie innego.

Jak pikniki tak wielce wyzywają, bo im ktoś zasłania, to ja się pytam, po co w ogóle przychodzą na stadion? To jest mecz i tam się kibicuje. To nie jest żadne spotkanie rodzinne, piknik czy co tam jeszcze, że wiara co przerwę idzie kupić kiełbaski i pepsi. Jak chcą siedzieć i oglądać, to niech zostaną w domu i oglądają w TV.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Lucky Strike baski So maja 02, 2009 15:58  Re: Kibice

Nie widzę nic złego w tym co zrobili kibice Werderu. Chociaż niektórzy kibice potrafią się bawić w tej zapyziałej szwablandii :) Sankcje sankcjami - oto się nie martw na pewno sprawa zostanie załatwiona przez kibiców i klub tak, aby klub nie ucierpiał. Wiara Lecha płaci cała karę która spada na klub za piro czy inne atrybuty które sprawiają, że trybuny wyglądają lepiej.

Miki - zimne ognie też są uznawane za piro i też za to dostajesz karę. http://www.youtube.com/watch?v=pqS5cfzJTq4

Tak na prawdę nie rozumiem, co takiego złego jest w pirotechnice samej w sobie. Bo według mnie zakaz jest nałożony tylko dlatego, że istnieje możliwość rzucenia przez kogoś piro na murawę czy inny sektor(np. gości) Zamiast właśnie walczyć z czymś takim czyli nałożyć kary dla osób które ten czyn wykonały postanowiono całkowicie zlikwidować ten sposób polepszenia atmosfery na stadionie. Ultrasi Lecha mają wydane przez strażaków oświadczenie przejścia kursu pozwalającego im posługiwać się takimi materiałami. Pozostaje tylko tak się zorganizować, aby osoby które trzymają odpaloną racę były trzeźwo myślące(bo najczęściej rzuca racę osoba, która jest pod wpływem alkoholu i nie jest w ogóle zrzeszona). Takie rozwiązanie byłoby odpowiednie dla obu stron, ponieważ obie były by zadowolone. Tylko, że nasz rząd nie myśli i najlepiej zlikwidować wszystko, zamiast dokształcać. NIE BĘDZIE NICZEGO.

PS. Nie widzę też nic złego w tym, że mecz został przerwany na 2 czy 5 minut z powodu dymu. W czym to przeszkadza ? Nie mam pojęcia.
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez chmiel So maja 02, 2009 17:25  Re: Kibice

SPIDER napisał(a):Jak pikniki tak wielce wyzywają, bo im ktoś zasłania, to ja się pytam, po co w ogóle przychodzą na stadion?

Żeby popatrzeć na widowisko sportowe?

SPIDER napisał(a):To jest mecz i tam się kibicuje.

To jest mecz i się go ogląda. Kibicowanie to dodatek, choć bardzo ważny. I mam dla tych, którzy kibicują, duży szacunek. Sam nie jestem bywalcem wielu imprez sportowych, bo po prostu w okolicy nie mam gdzie i na co pójść, ale jak już gdzieś jestem, to angażuje się i kibicuje, bo mi po prostu to się podoba.

SPIDER napisał(a):Jak chcą siedzieć i oglądać, to niech zostaną w domu i oglądają w TV.

Czyli uważasz, że oglądanie czegoś na trybunach jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla osób zaangażowanych w doping? Moim zdaniem możliwość oglądania wydarzenia sportowego na żywo jest również dla tych, którzy chcą po prostu poczuć emocje i zobaczyć dobre widowisko. Nie można im tego prawa odbierać. Stadiony nie są tylko dla "utrasów".
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER So maja 02, 2009 19:03  Re: Kibice

Tak Damian, tylko to jest tak, jak mówię. Każdy jest kibicem, tylko każdy na inny sposób. Ja siebie uważam za kibica, i taki mam pogląd na tą sprawę. Nic, a tym bardziej nikt, tego nie zmieni. Do pikników będę cały czas odnosił się w ten sam sposób. Będę ich potępiał, zwłaszcza jak mi będą zwracać uwagę, że im zasłaniam widok. No bo po prostu nie rozumiem ich zachowania. Nie mogą wstać aby oglądać, tylko muszą siedzieć. Poza tym, w bardziej cywilizowanych miastach ludzie wiedzą, gdzie jest sektor kibiców i nawet sami z siebie się tam nie zbliżają, bo wiedzą, że zajmują miejsce tym, którzy współtworzą świetny doping, oprawy etc.

chmiel napisał(a):jak już gdzieś jestem, to angażuje się i kibicuje, bo mi po prostu to się podoba

I prawidłowo.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kajek So maja 02, 2009 20:06  Re: Kibice

.
Poza tym, w bardziej cywilizowanych miastach ludzie wiedzą, gdzie jest sektor kibiców i nawet sami z siebie się tam nie zbliżają, bo wiedzą, że zajmują miejsce tym, którzy współtworzą świetny doping, oprawy etc.


Nawet jeśli nie ma specjalnie wydzielonego to każdy wie że np. na łuk idzie sie śpiwać, a nie stać i papierosa palić.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez misiakow So maja 02, 2009 20:10  Re: Kibice

Czyli uważasz, że oglądanie czegoś na trybunach jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla osób zaangażowanych w doping? Moim zdaniem możliwość oglądania wydarzenia sportowego na żywo jest również dla tych, którzy chcą po prostu poczuć emocje i zobaczyć dobre widowisko. Nie można im tego prawa odbierać. Stadiony nie są tylko dla "utrasów".

Przepraszam, że wtrącę, ale dokładnie tak myślę.
Powinno się raz na zawsze "wykopać" pikników ze stadionów! Niech sobie dziubią słonecznik w domu przed TV!
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Kajek So maja 02, 2009 20:13  Re: Kibice

misiakow przecież jest coś takiego jak karnet/bilet viposki, albo sektory rodzinne - tam to nawet mogą dla mnie grilla robić, ale wiekszasc stadnionu ma kibicować i tu sie zgadzam.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez misiakow So maja 02, 2009 20:16  Re: Kibice

ale wiekszasc stadnionu ma kibicować i tu sie zgadzam.

Ale co Ty na to, że na większości polskich stadionów więcej miejsca poświęca się tym piknikom niż ludziom, którzy czynią mecze niezapomnianymi.
I jak ta większość może kibicować? Ostatnio na derbach Rzeszowa byłem świadkiem incydentu, gdzie ultrasi nakazali piknikom opuszczenie sektora... wiadomo derby to derby.. i co? Te pikniki co miały opuścić sektor były jedną z głośniejszych grup na stadionie... Więc jak widać można!
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Voltare So maja 02, 2009 20:21  Re: Kibice

U nas są podziały tak więc na stadionie III ligowym nie jest najgorzej :P Są i "słonecznikowcy", ale nie jest najgorzej bo wiedzą żeby nie podchodzić w stronę "młynu" i albo siedzą po drugiej stronie albo na końcu trybuny, ale ogólnie teraz frekwencja nie jest największa :x
misiakow tak z ciekawości jako że jesteś z Rzeszowa. Resovia czy Stal ? :wink:
I zgadzam się z tobą że dopiero jak się takich przyciśnie to potrafią ;) Nie raz po strzeleniu gola ta reszta się budzi i wtedy jest cała trybuna, ale ogólnie to wieje nudą i słonecznikiem :roll:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez Kajek So maja 02, 2009 20:24  Re: Kibice

misiakow Niestety Resovia, a szkoda bo Jotka miała nawet okresy zgody ze Stalą.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Voltare So maja 02, 2009 20:26  Re: Kibice

No to w takim razie zapraszam do nas w środę :) . Sam się wybieram podobno ma być pokaźna grupka osób z Rzeszowa :wink:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez misiakow So maja 02, 2009 20:33  Re: Kibice

Voltare napisał(a):No to w takim razie zapraszam do nas w środę :) . Sam się wybieram podobno ma być pokaźna grupka osób z Rzeszowa :wink:

Lipnie się złożyło... matury i najazd na Dębice... :? Zobaczymy co da się zrobić :D
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez chmiel N maja 03, 2009 13:36  Re: Kibice

SPIDER napisał(a):Będę ich potępiał, zwłaszcza jak mi będą zwracać uwagę, że im zasłaniam widok.

Jeżeli chodzi o te zasłanianie widoku, to rozumiem. Sam bym się wkurzał w takiej sytuacji. Ale dlaczego masz ich potępiać, jeżeli sobie spokojnie siedzą i nikomu nie przeszkadzają? Ja nie widzę tutaj żadnego powodu.

SPIDER napisał(a):Każdy jest kibicem, tylko każdy na inny sposób. Ja siebie uważam za kibica, i taki mam pogląd na tą sprawę.

Dokładnie. Każdy jest kibicem i każdy na swój sposób. Sam to piszesz, więc powinieneś zrozumieć fakt, że ktoś jest kibicem na inny sposób i to uszanować. Tu nie chodzi o to, aby ich chwalić czy coś w tym stylu, tylko po prostu tolerować.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron