Kibice

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez pjaxz Pt cze 13, 2008 1:04  Re: Kibice

Lucky Strike Baski, ten tekst Wiary Lecha to manipulacja jakich mało (albo po prostu niewiedza autorów). Na dniach, jak znajdę trochę czasu to się do niego rzetelnie odniosę :wink:
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez chmiel Pt cze 13, 2008 14:40  Re: Kibice

@rek napisał(a):Piękne było też to jak po meczu skandowali pewnie sędzia ch...!! :evil:

Nie. Najpiękniejsze było na samym początku, kiedy polscy kibice skandowali: "Gramy u siebie! Polacy, gramy u siebie!" Tym bardziej, że graliśmy z gospodarzami. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Lucky Strike baski Pt cze 13, 2008 16:43  Re: Kibice

Czekam na odniesienie się do tekstu. Jeśli chodzi o kibiców to "Let's get lose" :D
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pjaxz N cze 15, 2008 11:47  Re: Kibice

Lucky Strike baski napisał(a):Stec, nigdy nie będziesz Jamajczykiem

Niewykluczone, że nawiedzony dziennikarz Gazety Wyborczej po powyższej deklaracji uzna mnie za rasistę i kibola. A jak wiadomo, jednych i drugich trzeba zwalczać wszelkimi metodami przy poklasku mas. W niniejszym tekście chciałbym jednak zastanowić się nad kilkoma kwestiami.
Przede wszystkim, co w tej deklaracji jest rasistowskiego i czemu jest ona skandaliczna? Mimo długiego zastanawiania żadnego wspólnego mianownika z rasizmem nie znalazłem, natomiast skandaliczność polega zapewne na tym, że nie jest ona zgodna z trendem prezentowanym w większości polskich mediów. Ale zdaje się, że żyjemy w demokratycznym kraju, w którym art. 54 Konstytucji gwarantuje wolność do wyrażania poglądów. Tymczasem wg dziennikarzy niemal wszystkich liczących się mediów transparent „Roger nigdy nie będziesz Polakiem” zasługuje na ukaranie i potępienie. Jest stawiany w jednym rzędzie obok takich wybryków jak rzucanie bananami w czarnoskórych piłkarzy czy naśladowanie małp na widok Murzyna na boisku. Dlaczego tak się dzieje?
Przeciw przyznaniu obywatelstwa Rogerowi jest kilka dość mocnych argumentów. Przede wszystkim nie spełnia on od podstawowego warunku określonego w Ustawie o obywatelstwie polskim, czyli zamieszkania w Polsce od 5 lat. Roger Guerreiro nie mieszka nad Wisłą nawet połowy tego okresu. Oczywiście prezydent Kaczyński miał prawo skorzystać z furtki w ustawie („w szczególnie uzasadnionych przypadkach...”), ale jak można teraz spojrzeć w oczy setkom osób, które czekają latami, aby zostać obywatelami polskimi? W przypadku Rogera wystarczył fakt, że przyzwoicie kopie piłkę, a do tego zbliża się ważna impreza piłkarska. W związku z tym działacze bez zasad i trener Holender, który pogardliwie wytyka nam zaściankowość, dokonali transferu Brazylijczyka do reprezentacji. Ktoś powie – nie przeszkadza mi to, jeden Roger nie robi problemu. Ale jeśli Roger okaże się przydatny dla kadry, co jest przecież niewykluczone, to pójdźmy dalej. Przed Euro 2012 dokonajmy następnych transferów Brazylijczyków, Nigeryjczyków, Peruwiańczyków i Zulusów. Wszyscy będą czarni? No przecież nam to nie przeszkadza, nie jesteśmy przecież rasistami. Że żaden z nich nie mówi po polsku (taki Roger przez ponad 2 lata zdołał się tyle nauczyć, że dał radę wydukać w naszym języku „Jeszcze Polska nie zginęła”, a resztę myśli musiał przekazać po portugalsku)? Co za problem, wyszkolimy dziennikarzy, aby tłumaczyli na bieżąco z portugalskiego, hiszpańskiego i zuluskiego. Żaden z tych piłkarzy nie wiąże z Polską swojej przyszłości? Co za problem, przed kolejnymi mistrzostwami dokonamy kolejnych transferów. Może aby nie przegapić żadnego talentu, dawajmy obywatelstwo Polski każdemu zagranicznemu piłkarzowi, który dostaje angaż w polskim klubie? Bo jeszcze, nie daj Boże, zdąży zagrać w swojej reprezentacji, jak np. Rengifo, i będzie już bezpowrotnie stracony...
Czy to przesada? Pewnie tak, ale znając skłonność naszych działaczy i trenerów do chodzenia na skróty można mieć nieco obaw. Swoje zdanie w tej kwestii wyrazili m.in. kibice Odry Wodzisław, wieszając transparent o treści „Roger nigdy nie będziesz Polakiem”. Reakcja mediów? Kilka cytatów: „Rasistowski skandal”, „Tu trzeba karać kluby ujemnymi punktami”, „Wodzisławscy kibole nie szanują Rogera”. Wszyscy autorzy tych mniej lub bardziej groteskowych sformułowań mają szczęście, że nie mieszkają np. w Danii. Tam też się pojawiły pomysły, by skrócić czas oczekiwania na obywatelstwo słynnego lekkoatlety Wilsona Kipketera, aby mógł wystartować w igrzyskach olimpijskich w Atlancie i zdobyć niemal pewny złoty medal. Jednak władze duńskie nie poszły na skróty i kazały Kipketerowi czekać długie 8 lat na otrzymanie obywatelstwa. Jak widać, w Danii tacy dziennikarze, jak Stec i spółka, byliby traktowani jak nieszkodliwi wariaci, którym coś odbiło na punkcie rasizmu. Koszt tej decyzji władz duńskich był jasny – mniej medali na IO dla Danii, ale zysk był ogromny. Czyste sumienie i wierność zasadom.
Czy pragnienie, aby być wiernym zasadom i mieć czyste sumienie jest rasizmem i zasługuje na potępienie? Każdy powinien odpowiedzieć na to pytanie sam.

SL

Powyższy tekst, autorstwa członka Wiary Lecha, nie przebił się przez wewnętrzną cenzurę mediów, w tym Głosu Wielkopolskiego. W związku z powyższym - publikujemy go z prawdziwą przyjemnością na naszej stronie. Co Wy na to :) ?

1. Rafał Stec nie jest chyba odpowiednią osobą do której należałoby kierować jakiekolwiek pretensje w sprawie Rogera. Na swoim blogu bardzo jasno (jak widać dla niektórych nie bardzo)wyraził swoje stanowisko w tej sprawie – nie podoba mu się pomysł z naturalizacją Rogera, ale gdy już dostanie obywatelstwo zaprzestanie swojej krytyki w tym względzie, która nic nie zmieni.
Co do tego czy jest nawiedzony czy nie – jeżeli uznajemy piętnowanie przejawów bandytyzmu, chuligaństwa i rasizmu na nawiedzenie, to tak – Rafał Stec jest nawiedzony.
Bardzo podoba mi się to, że jako jeden z nielicznych dziennikarzy bezwzględnie walczy z nagannymi zjawiskami. Raz zdarzyło mu się pomylić – słynna pięść Jagielloni w Warszawie (za którą zresztą po paru godzinach przeprosił).
Poza tym robi bardzo dużo dobrego i ma moje pełne poparcie w tym względzie.
2. „Roger nigdy nie będziesz Polakiem” –pierwszy raz to hasło było wywieszone na meczu z Legią w Białymstoku i oprawione „pięknym” dużym krzyżem celtyckim. RASIZM w najczystszej postaci, czy można zaprzeczyć? Hasło o Rogerze mocno kontrowersyjnie, a dla mnie nie do zaakceptowania
- kto daje jakiejś grupce ludzi prawo do decydowania o tym czy ktoś będzie Polakiem? (dla przypomnienia naziści odbierali obywatelstwa)
- wątek nacjonalistyczny w tej akcji jest nadto widoczny,
- akcja przyznania obywatelstwa dla Rogera odbyła się trybie przyspieszonym, niemniej jednak dopuszczonym przez polskie prawo.
3. Kibole płaczą o wolności słowa, a pojmują ją na zasadzie – nasza wolność słowa cacy, ich wolność słowa be. Kogo mam na myśli pisząc „ich”? Proszę bardzo pierwszy z brzegu przykład – kolega wybrał się na mecz na Legię z Zagłębiem, albo Koroną (nie pamiętam dokładnie) wtedy gdy trwała akcja protestacyjna. Był na Żylecie. Jakaś grupka kibiców znudzona ciszą zaczęła coś dopingować – natychmiast doskoczyło do nich paru osiłków i w nieparlamentarnych słowach wyjaśnili im, że „albo się zamkną, albo wpierd**”. To jest ta wolność słowa wg kiboli. Śmieszy mnie powoływanie się na prawo ludzi, którzy uważają policję za głównego wroga i którzy gotowi są usunąć swój klub z pucharów w imię własnego przestępczego ego (piszę teraz o kibolach Legii). Ich jedynym prawem jest prawo pięści, z takimi ludźmi dyskusja jest niemożliwa. Żeby była jasność, akceptuje glosy sprzeciwu w tej sprawie, ale nie akceptuje formy ich wyrażenia – celtyckie krzyże, kategoryczność ocen, właściwie zamknięcie na dalszą możliwość dyskusji poprze słówko „nigdy”. Nigdy, czyli zamykamy się na świat, bo nikt nigdy nie może być Polakiem. Co powiemy w takim razie o Polakach przyjmujących drugie obywatelstwo?
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez slipstream N cze 15, 2008 12:25  Re: Kibice

pjaxz napisał(a):pierwszy raz to hasło było wywieszone na meczu z Legią w Białymstoku i oprawione „pięknym” dużym krzyżem celtyckim. RASIZM w najczystszej postaci, czy można zaprzeczyć?

W takim razie z dodatkową symboliką owszem zaprzeczyć nie można ze rasizm. Sam odrzuciłem go, bo jako tako nie śledziłem dokładnie transparentów, a odniosłem się do samych haseł. Bo co samej semantyki zdania (bez tych symboli) dalej nie widzę tam rasizmu a nacjonalizm.

pjaxz napisał(a):Kibole płaczą o wolności słowa, a pojmują ją na zasadzie – nasza wolność słowa cacy, ich wolność słowa be.

Tak przy okazji, bo przypadkiem coś słyszałem, czy aby kibola Wrocławscy nie wygrali z Drzymała w sprawie fuzji Groclinu ze Śląskiem?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Lucky Strike baski N cze 15, 2008 13:18  Re: Kibice

Wzmianka o Stecu była skierowana do transparentu, a nie do przyznania obywatelstwa. Pomylić Stecowi zdarzyło się wiele razy tylko osoby spoza światka kibicowskiego tego nie dostrzegają. Wiele już można było przeczytać artykułów w których Stec oczerniał kibiców którzy nie brali udziału w zajściach. Kiedyś przeczytałem jego artykuł, gdzie nacjonalistów bijących się na jakiejś pikiecie nazwał kibolami. Osoby uczestniczące w tym zajściu miały tyle wspólnego z kibicowaniem czy samą piłką nożną co ja z pływaniem synchronicznym. Osoby które czytają jego wypociny są święcie przekonane o jego krucjacie przeciwko bandytą i złu na stadionach. Sama idea jest słuszna tylko ów Pan i kilku jego "kolegów" za bardzo chyba wczuli się w rolę i z byle czego wynika wielka afera w której często kibice nie występują, a przez właśnie takie artykuły przez społeczeństwo są odbieranie jak każdy wie. Wiele się mówi o bandytyzmie na stadionach i takich sprawach. Szkoda, że tak mało dziennikarzy próbuje spojrzeć na całą sytuację z drugiej strony - pozytywnej. Wiele akcji jest prowadzonych na cele charytatywne. To stowarzyszenia kibiców zapewniają miejsce i podróż na mecz osobą niepełnosprawnym. Czemu takimi aspektami nie zajmie się prasa ? Propagowaniu pozytywnej atmosfery na stadionach. To właśnie dzięki takiemu zabiegowi dojdzie do zmiany pokolenia na stadionach. Jeśli będziemy mówili ciągle o złu na stadionach to będą tam przebywać tylko osoby chcący zobaczyć rozróbę, a nie mecz piłkarski. Ostatnio na WP można było przeczytać jak to kibice Holenderscy są wspaniałymi kibicami, grają na trąbkach, na bębnach podczas, gdy kibice Polskiej reprezentacji śpiewają obraźliwe hasła na PZPN czy inne po zremisowanym meczu z Austrią. Chciałbym, aby kiedyś ów dziennikarz przeszedł się na mecz ligi Holenderskiej i zobaczył co się tam dzieje po przegranym spotkaniu na szczycie i przestał gadać głupot o tym jacy to Polscy kibice są źli.
2. Masz rację, że pierwszy razy było wywieszone na tym spotkaniu, ale czy w tym tekście występuję to ? Nie autor odniósł się do hasła pokazanego kilka dni później bez żadnych nacjonalistycznych czy rasistowskich znaków. W tym transparencie nie było nic co obraziło by osobę o innym kolorze skóry czy pochodzenia. Ostatnio kolejny gracz z Legii otrzymał obywatelstwo i powiedział wyraźnie - Otrzymałem polskie obywatelstwo, a nie zostałem Polakiem.
3. Jedno zdanie - na stadionie nie ma demokracji. Osoba która jest Polakiem i dostaje obywatelstwo innego kraju nie staje się np. Chińczykiem prawda ? Posiada ich obywatelstwo to wszystko.
Ostatnio edytowano N cze 15, 2008 19:57 przez Lucky Strike baski, łącznie edytowano 1 raz
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez czlapka N cze 15, 2008 14:46  Re: Kibice

Miałem pisać dłuższą odpowiedź ale Lucky Strike baski napisał praktycznie wszystko co ja chciałem i zgadzam się z Nim w 100%.

jeżeli uznajemy piętnowanie przejawów bandytyzmu, chuligaństwa i rasizmu na nawiedzenie, to tak

Ale jeśli nawiedzeniem nazwiemy doczepienie się do wszystkiego,podciąganie jakiś dziwnych zdarzeń pod "kibolstwo".Np. teraz z bloga Steca o Tusku
Z powodu pomyłki sędziego pozwolił sobie na być może najbardziej skandaliczną wypowiedź podczas swojej kadencji, zdradzającą prymitywną kibolską mentalność, której - jak deklarował w wywiadzie dla „Gazety” - jest zapamiętałym wrogiem.

To podchodzi już pod jakaś paranoję.Bo to jest normalna wypowiedź,i premier wypowiedział zdanie takie jak po meczu miało z 30 mln Polaków.Już mniejsza z tym że mówił to z uśmiechem,od razu mówiąc że żartował.Jeśli to są primitywne kibolskie wypowiedzi to się zaraz spytam dziadka czy on przypadkiem w jakiejś bojówce nie jest.

Stec prowadzi krucjatę przeciw wszystkiemu co jest związane z kibicami,wolałby aby na mecze przychodziła wybrana widownia,która raz na mecz zaklaszcze.A naturą człowieka jest też,że czasem sie złości, i nikt nie pozbędzie się negatywnych emocji gdy grają nienawidzące się drużyny.I nieważne czy jest Real-Barcelona czy Widzew-Real
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez pjaxz N cze 15, 2008 15:29  Re: Kibice

Lucky Strike baski napisał(a):Pomylić Stecowi zdarzyło się wiele razy tylko osoby spoza świadka kibicowskiego tego nie dostrzegają.

No więc tak - napisz mi definicje światka kibicowskiego, co to wg Ciebie znaczy? Ja chodzę na 3 ligę, okręgówkę, A klasę, czasem zdarzy mi pojechać na jakiś mecz wyższej klasy w zupełnie innym mieście, zupełnie innych drużyn niż "moje". Czy jestem z tego mitycznego światka, czy jestem - jak to pogardliwie lubią nazywać normalnych ludzi ci "normalni" - piknikiem?
Widziałem już wiele, także nie wmówisz mi że Stec problemy wyolbrzymia, bo właśnie gdyby przymykał oko na różnego rodzaju transparenty, zachowania itp to udawalibyśmy, że problemu nie ma.
Czy na polskich stadionach istnieje problem rasizmu i chuligaństwa? Tak, ale dotyczy niewielkiej grupy ludzi. Kto chce rządzić na stadionie lub rządzi? Właśnie ta niewielka grupa, zazwyczaj wsparta "sportowacami". Zwrócisz takim uwagę? Kluby szczególnie w niższych ligach z małymi budżetami również nie chcą konfliktów z twardogłowymi i na pewne sprawy przymykają oko, bo "tak jest i nic tego nie zmieni". Dlatego tak ważne jest uświadomienie problemu w społeczeństwie, tak aby pewne zachowania nie były traktowe jako norma.
Powtarzam - mi chodzi tylko o chuligaństwo, bandytyzm, rasizm i nacjonalizm. Tylko te sprawy są negowane w tekstach Steca. Czy chcemy eliminacji zjawisk przestępczych ze stadionów, czy uznajemy, że pisanie o nich to nadużycie, bo nie pokazuje rzekomej prawdy?
Generalnie ja mam mniej więcej taki pogląd - na stadion przychodzi przekrój naszego społeczeństwa, jest tam również grupa która szuka tylko jakiejś "akcji" z "zomo i milicją" oraz ochroną i kibicami drużyny przeciwnej. To jest patologia polskiej piłki, ją trzeba tępić wszelkimi możliwymi środkami.
Weźmy np. konflikt na linii KP Legia - SKLW, cały szereg zdarzeń uświadomił wreszcie tej grupce niezdecydowanych po której stronie stanąć, że SKLW to dranie i bydlaki, a na dodatek ludzie bez krzty honoru, którym niepowodzenia klubu sprawiają autentyczną radość. A tyle było w tej sprawie krzyczenia niby pokrzywdzonych niewinnych kibiców o wrzucaniu do jednego worka itd.
Wiesz Lucky Strike baski, najgorzej jest jak ci nienormalni próbują na siłę wytłumaczyć, że to co robią jest normalne. No bo w sumie tylko ci "kumaci" są godni by nazywać ich prawdziwymi kibicami.
No offense
czlapka napisał(a):Stec prowadzi krucjatę przeciw wszystkiemu co jest związane z kibicami,wolałby aby na mecze przychodziła wybrana widownia,która raz na mecz zaklaszcze.

A to akurat kłamstwo, grube nadużycie, które z lubością przypisują mu chuligani, czyli ci w których jego teksty są wymierzone. Wielokrotnie precyzował w tej sprawie swoje stanowisko, że chodzi mu o eliminacje patologii na polskich stadionach.
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez czlapka N cze 15, 2008 16:03  Re: Kibice

pjaxz napisał(a):
czlapka napisał(a):Stec prowadzi krucjatę przeciw wszystkiemu co jest związane z kibicami,wolałby aby na mecze przychodziła wybrana widownia,która raz na mecz zaklaszcze.

A to akurat kłamstwo, grube nadużycie, które z lubością przypisują mu chuligani, czyli ci w których jego teksty są wymierzone. Wielokrotnie precyzował w tej sprawie swoje stanowisko, że chodzi mu o eliminacje patologii na polskich stadionach.

Dobra ,fakt źle to ująłem, może nie przeciw wszystkiemu co związane z kibicami,ale jednak często godzi też w normalnych kibiców.Bo pragnąłbym zauważyć ,że nie każdy kto czasem przeklnie parę razy,lubi oprawy(race np.) jest chuliganem.Poza tym jednak wydaje mi się że był taki jeden tekst Steca gdzie właśnie zachwalał angielski styl kibicowania.Już inna rzecz że dziennikarz tez pokazuje praktycznie tylko tą zła stronę kibicowania.Jak dla mnie to niebezpieczniej jest wyjść u mnie na osiedle po 23 niż iść na mecz,już w ogóle jakby jeszcze wspomnieć o mojej mizernej posturze,i tego że jestem raczej pokojowo do świata nastawiony to ja się powinienem bać podchodzić nawet do stadionu.A jednak od paru ładnych lat chodzę na mecze,jakoś się nie boję,i wiem że raczej nic przykrego mnie tam nie spotka.Odnośnie całej sytuacji taki piłkarzyna Bartek Grzelak-miałem na kompie moje filmiki gdzie wyraźnie było widać jak sam głośno krzyczy że Legia to k****,potem zarzekał się że do Legii nie odejdzie nigdy, i w ogóle jaki on jest fajny.Parę dni potem już był w Warszawie, więc potem nie ma co robić afery gdy ten piłkarz wraca na swój poprzedni stadion i zostaje zbluzgany.Pewnie odpowiedz że piłkarz to zawód,gra tam gdzie go chcą i teraz nie ma przywiązania do klubu, i oki.Zgadzam się i np. do takiego Wawrzyniaka nic nie mam,choć też odszedł z Wizdewa do Legii,ale nigdy nie składał żadnych obietnic,nie gadał głupot.
Jeszcze kwestia tego rasizmu,nazywajmy rzeczy po imieniu w 99% to nie jest rasizm z niechęci do innego skóry tylko konkretnie do jakiś zawodników.Jeśli będe wyzywał Choto od ch***, za to że oplunął zawodnika z mojej drużyny, to naprawdę nie jest rasizm tylko raczej chamstwo.Tak samo ostatnio czytałem że Goszczyński(prezes Łks i Stali Głowno bodajże), daje czarnoskórym zawodnikom tylko 200,300zł wypłaty miesięcznie i że to jest rasizm,a niektórzy z tego zespołu Polacy dostają tyle samo,no ale wtedy to się nazywa niepłaceniem pensji
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez SPIDER Cz wrz 25, 2008 19:10  Re: Kibice

NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Lucky Strike baski Pt wrz 26, 2008 13:41  Re: Kibice

Nokaut ponieważ ? Chodzi Ci oto, że skacze cała trybuna ? Zobacz sobie jak skacze Wisła przy HSV czy Lech przy "Forza Lech" Lepsze wrażenie jest przy Wiśle ponieważ ich trybuna jest wyższa niż Galeria, a Lech ma dwa poziomy(już 3) więc jest jeszcze ciekawiej :)
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Arek Pt wrz 26, 2008 13:52  Re: Kibice

Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez SPIDER Pt wrz 26, 2008 13:59  Re: Kibice

Baski - może faktycznie przesadziłem z tym nokautem, ale pierwszą reakcja po zobaczeniu tego, to opadnięcie szczeny.

Dobre jest też Horto Magiko Panathinaikosu:

http://pl.youtube.com/watch?v=LTWylaON8wc

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E

I jeszcze to:

http://www.youtube.com/watch?v=O-3bsPXB ... ed&search= -> to Wy na Lechu robicie z tego co widziałem podobnego, tylko, że śpiewacie Kolejorz.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Lucky Strike baski So wrz 27, 2008 18:11  Re: Kibice

Horto Magico było przez wiele ekip próbowane, niestety nie mamy tej mentalności co Grecy i wychodzi zamuła, a nie świetna melodia.

Mi na przykład podoba się PAOKARA o wiele lepiej niż Horto i nawet było śpiewane na jednym z treningów dopingu, ale się nie przyjęło.

Jeśli chodzi o Lecha to to jest wymiatające http://pl.youtube.com/watch?v=xLBj1Sg_R ... re=related :D
Tutaj możesz posłuchać jak dopingowaliśmy w St. Gallen
http://pl.youtube.com/watch?v=5bTLIZZUp ... re=related
http://pl.youtube.com/watch?v=wMuypctu6 ... re=related
http://pl.youtube.com/watch?v=KoA9UNpF1 ... re=related
http://pl.youtube.com/watch?v=c7JSL7BZB ... re=related
http://pl.youtube.com/watch?v=VtLYyUJz2 ... re=related

Można usłyszeć między innymi:
"Za Lechem..."
"Wizytówka" (Poznań)
"uuuuu Kolejorz"
"lalala Kolejorz gol"
"Dumą Polski jesteśmy od lat"
"My Wierzymy"
"Niebiesko białe barwy"
"Wielki Kolejorz KKS"

Najlepszy jednak podczas wyjazdu jest spontan jak np. tutaj:
http://pl.youtube.com/watch?v=pgazfT0Ko ... re=related
My swoje klimaty też mamy:
Legia http://pl.youtube.com/watch?v=ArbO6pZ0Mw8
Lech http://pl.youtube.com/watch?v=D-sLNqXJyFE
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez SPIDER N wrz 28, 2008 20:26  Re: Kibice

Baski - regularnie oglądam kanał Bulgarska, tak więc - można powiedzieć - jestem na bieżąco. Wyjazd na mecz z Grasshoppers i doping, jak dla mnie bomba.
:)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron