MŚ U-20 - Piłka nożna

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez gregoff So cze 30, 2007 20:23  

Polska-Brazylia 1-0. Ten kto ni wierzy niech właczy TVP 2!!!!!
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kamil F1 So cze 30, 2007 20:27  

Tak przepiękny gol z wolnego nasze młodziki super grają :!: :)
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez gregoff So cze 30, 2007 21:23  

Wygrali:) 3/4 meczu bronili się murując bramkę, ale się udało. Coś nieprawdopodobnego. Teraz wystarczą nam remisy w następnych meczach aby być pewnym awansu:)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Memphis So cze 30, 2007 21:24  

Pierwszy mecz i pierwsza sensacja. Nasi zagrali bardzo dojrzale, ale trzeba tez przyznać, ze ci Brazylijczycy straszliwie przereklamowani. Jeśli za Pato Chelsea daje ponad 20 mln Euro, to aż strach pomyśleć ile jest wart taki Janczyk lub Krychowiak. Brawa dla naszych reprezentantów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez Miaja Menant So cze 30, 2007 21:34  

Memphis napisał(a):Pierwszy mecz i pierwsza sensacja. Nasi zagrali bardzo dojrzale, ale trzeba tez przyznać, ze ci Brazylijczycy straszliwie przereklamowani. Jeśli za Pato Chelsea daje ponad 20 mln Euro, to aż strach pomyśleć ile jest wart taki Janczyk lub Krychowiak. Brawa dla naszych reprezentantów.

Jeden mecz jeszcze o niczym nie świadczy. Może po prostu Brazylijczycy mieli zły dzień. Może selekcjoner im powiedział, że ich nie kocha, itp.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez czlapka So cze 30, 2007 21:44  

Druga połowa -obrona Częstochowy.Ale wygrać z Brazylią grając ponad 60 minut w 10.Naprawdę OGROMNE brawa.Piękny gol Krychowiaka ,a dopiero 17 lat on ma.A ten Pato to wychodzi że droższy jest od Henry
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez egon So cze 30, 2007 21:48  

Już dawno tak się nie denerwowałem przed ekranem. Ale gratulacje. W ostatnich latach widziałem tylko dwa mecze tak dojrzale zagrane przez nasze reprezentacje: Polska- Portugalia i właśnie ten U-20 z Brazylią. Przede wszystkim brawa dla chłopaków za nie przestraszenie się sloganu "Brazylia". Czekamy na kolejne wygrane:D
Avatar użytkownika
egon
 
Dołączył(a): N kwi 08, 2007 8:56
GG: 1358106

Postprzez pawelgkm So cze 30, 2007 21:49  

Wynik mówi sam za siebie - świetny mecz Polaków :] No i kapitalna bramka Krychowiaka (gość rok młodszy ode mnie ;o ).

Widać że na EURO 2012 będzie miał kto grać ;] I wygrywać. :]
pawelgkm
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:05
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez kamil.pl5 So cze 30, 2007 22:16  

Mecz jakiego dawno nie widziałem... Obie drużyny zasługują na wielkie słowa pochwały ponieważ w ich grze było widać pełne poświecenie i wielką chęć do gry... A ten widok płaczącego Króla który dostał czerwoną kartkę to było coś czego długo nie zapomnę... Po nim widać było że ma większą chęć do gry niż choćby piłkarze normalnej 11 reprezentacji Polski...


Dwoma słowy: Piękny mecz. W wykonaniu obu jedenastek.
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Wilu N lip 01, 2007 8:04  

Zagrać tak ładnie i to w "10" przeciw Brazylii!!! Czapki z głów dla naszych młodych piłkarzy. Do tego styl w jakim bronili wyniku nie przypominał przysłowiowej "Obrony Częstochowy" tylko umiejętne granie w środku pola.
Czekamy na następne mecze :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Wilu
 
Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 14:51
Lokalizacja: Nysa / Opole

Postprzez Macus N lip 01, 2007 8:25  

Nie no polska młodzieżówka się pokazała.WYGRALIŚMY 1 : 0 z Brazylią a to jest sukces a tak w ogóle to jeszcze polacy ledwo co weszli to tych MŚ
Avatar użytkownika
Macus
 
Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 7:45
Lokalizacja: Działdowo

Postprzez slipstream N lip 01, 2007 9:03  

No cóz, chyba Benhakker nie żałuje ze pojechał na te MŚ, w końcu to Ci chłopcy mają stanowić podstawę naszej reprezentacji na Euro2012.

Oczywiście malkontenci doczepią się że tylko jedna bramka właściwie z jednej akcji, ale oczywiście nie dostrzegą tak dojrzałej gry obronnej w 10-tkę. Brawo i tyle.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez gregoff N lip 01, 2007 9:27  

Mi się bardzo podobał Janczyk, umiał wywalczyć piłkę i ją potrzymać przy nodze, gdyby było nas 11 na pewno strzałów w naszym wykonaniu było by więcej i gra by była bardziej wyrównana.

Brazylia jednak zawiodła, zabrakło im zimnej krwi w rozrywaniu akcji i raczej szarpali nas niż stworzyli jakąś genialną sytuację podbramkową.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez chmiel N lip 01, 2007 9:33  

Co prawda mecz oglądałem urywkami, bo w tym samym czasie polscy siatkarze wygrywali mecz z Bułgarami, ale wiem, co się działo na boisku. Pierwsza połowa w wykonaniu Orzełków świetna. Polacy byli lepsi od Brazylijczyków. Strzał Krychowiaka wspaniały. :D Szkoda, że chwilę potem Król wyleciał z boiska. 2 żółte kartki w 20 minut - nieźle. ;) Nie wiem, w jaki sposób dostał pierwszą kartkę, ale drugą wiem i sędzia mógł go oszczędzić. Z reguły, kiedy zawodnik ma już jedną żółtą kartkę i sfauluje niezbyt ostro, to się zawodnika oszczędza, ale ten sędzia lubi chyba wyciągać kartoniki z kieszeni... II połowa to już obrona wyniku, ale świetna obrona! Polacy bardzo dobrze grali w defensywie. Oby tak dalej! :D

W drugim meczu polskiej grupy padł najlepszy możliwy wynik, czyli remis. :) USA zremisowało z Koreą 1:1. Oglądałem tylko ostatnie pół godziny i Koreańczycy byli lepsi. Mieli co najmniej 2 okazje na strzelenie zwycięskiej bramki.

Cytat z relacji live z czuba(link):
Nie bardzo wiemy co napisać. Polska w dziesiątkę wygrała z Brazylią, chyba czas umierać.

:brawo:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez im9ulse N lip 01, 2007 9:44  

Ciekawe co w tej chwili mysla sobie pilkarze ktorzy nie chcieli pojechac :-D buce pewnie teraz sobie pluja w brode :evil: podejrzewam ze wiekszosc z tych gosci ktorzy ograli Brazylie jest juz w kilku notesach europejskich managerów
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron