Kolarstwo

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Pauree Cz lip 19, 2018 16:02  Re: Kolarstwo

lolek99 napisał(a):No 10 min to może nie, ale dziś już w ucieczce :)

I już poza rozgrywką.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Gie Cz lip 19, 2018 19:32  Re: Kolarstwo

Gdyby tam nie było Krujswika, Zakarina i Valverde to Majka spokojnie przyjechałby z 5 min. przed czołówką. To oni popsuli całą ucieczkę i guzik z tego ich ataku wyszło bo na SKY w TdF nie ma mocnych.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez Pauree Cz lip 19, 2018 22:31  Re: Kolarstwo

Nie znam się tak bardzo na kolarstwie, więc moje zdanie jest "mało warte", ale Majka ponoć narzekał sporo na to, że jeszcze nie do końca się zregenerował po tych upadkach na trasie jednego etapu. Możliwe, że Majka nawet bez "pomocy" tych trzech, których wymieniłeś, nie dałby rady - wystarczy spojrzeć na jego stratę na mecie etapu... Ale to tylko moje zdanie, ja się nie znam. Oglądam tylko Tour de Pologne i orientuję się tylko w 20-30 nazwiskach całego peletonu.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez lolek99 Pt lip 20, 2018 9:23  Re: Kolarstwo

Nie wiem jakby było, ale Dumoulin będzie groźny, jeśli w górach Sky mu nie dołoży paru minut.
Nibali po badaniach musiał się niestety wycofać z TdF, szkoda.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron