Pseudokibice- Jak z tym walczyć?

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Tomas Pn lip 09, 2007 12:57  

Myslalem, ze zadymy stadionowe mamy juz za soba, ale widac to zludne marzenie. To co sie zdarzylo na Litwie to nic innego jak chamstwo. Jak Ci niby kibice moga sie za nich uwazac, skoro tak szkodza swojemu klubowi? Powinni zaraz po powrocie dostac wpierdol od prawdziwych kibicow Legii (ktorych pozdrawiam), tak zeby wybic im to z glowy raz na zawsze. Nie mam nic przeciwko ustawka, a nawet je popieram, poniewaz odciagaja zadymy od stadionow i zwyklych ludzi, ktorzy chca w spokoju i bezpieczenstwie ogladnac mecz. Mam wielu kolesi z Zaglebia, ktorzy jezdza na ustawki i wiem, ze oni juz chyba wyrosli z zadym stadionowych, ktore jedynie uderzaja pozniejszymi konsekwencjami w sam klub. Ale widocznie nie wszyscy kibice i palanty jeszcze do tego dorosly. Nie zastanowi sie taki jeden baran z drugim, ze czym wieksze bezpieczenstwo na stadionie, tym wiecej kibicow, tym wiecej pieniedzy dla klubu i co za tym idzie wieksze pozniej mozliwosci zwiazane z finansami.
Jak temu zaradzic?
Karnety sezonowe ze zdjeciami, monitoring i zakazy stadionowe
(najlepiej dorzywotnie) :?
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Postprzez dex Pn lip 09, 2007 17:47  

niestety z tym się nie wygra , nie da się walczyć , to już jest taka mentalność , mamy pięknych kibiców ale co z tego że np.50 tyś kibicuje pięknie skoro ten tysiąc czy dwa się znajdzie który bedzie "walczyć" .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez im9ulse Pn lip 09, 2007 18:12  

To ze w Polsce jest bydlo wiadome bylo o dawna...to ze wiekszosc kibicow Legii to bydlo i dzicz ktora jeszcze nie dorosla do kibicowania na europejskim poziomie tez bylo wiadome od dawna. Spojrzmy na "wystepy" kibicow Legły w ostatnich latach ,same zadymy ,same kary ,wreszcie trafili na kameralny stadion i doszlo do bitwy ,bo to byla bitwa - niech tych debili z warszawy zbanuja a najlepiej na kilka lat...

Dziwne ze nikt w mediach nawet nie wpsominal o wartosci sportowej Legii ??? warto dodac ze jest to zblazowana banda zelusiów ,ktorzy ciagle zyja tym ze w latach 90tych nazwa Legia Warszawa elektryzowala europe.Niestety od kilkunastu lat ,Legia jest parodia zespolu pilkarskiego...

CHWDHoolsL egii :twisted: wstyd i jeszcze raz wstyd na cala pilkarska Europe
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez stasiek93 Śr lip 11, 2007 13:33  

No i Legię ukarali :D Wydaję mi się że wyrzucenie z europejskich pucharów na dwa lata to odpowiednia kara.
Avatar użytkownika
stasiek93
 
Dołączył(a): So cze 16, 2007 15:14
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Lucky Strike baski Śr lip 11, 2007 13:52  

Na rok !!

Wykluczona zostala w tym roku oraz na jeden rok w przeciagu nastepnych 5 lat (jesli Legia w pryszlym sezonie awansuje do pucharow to nie zagra, a jesli nie awansuje to nadal zostaje ten jeden rok kary)

Pozdro
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez damian1812 Śr lip 11, 2007 13:57  

I oni się nazywają Kibicami :-o.
To jest zwykłe bydło,jadą gdzieś aby zrobić zadymę a nie kibicować swojemu zespołowi. A teraz Legia nawet przez tych Kretynów nie będzie miała żadnych sponsorów ani dochodów ze spotkań.Wszyscy odwrócą się od nich.

To jednak kibice w Kielcach takich rzeczy nie odwalają.Można jechać na mecz i nie bać sie,że dostaniemy. :) :)
damian1812
 

Postprzez SPIDER Śr lip 11, 2007 16:47  

Legia jest jaka jest. Nikt jej nie lubi.

To co oni czasem wyczyniają, woła o pomstę do nieba. Dbają o dobro klubowe. W Wilnie pokazali jak bardzo. A potem UEFA/FIFA ma wielkie żale do PZPN, że polska piłka i polscy kibice są tacy, a nie inni.

Brak mi słów.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez stasiek93 N lip 29, 2007 21:30  

Dzisiaj zawodnicy (L) wyszli w koszulkach "Przepraszamy za Wilno".21 osób dostało zakazy stadionowe. Chyba trochę za mało :sad: Co o tym myślicie?
Avatar użytkownika
stasiek93
 
Dołączył(a): So cze 16, 2007 15:14
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez cesar Pn lip 30, 2007 1:19  

Wiedzieli ze moga sobie pofolgowac w Wilnie bo nie bylo komu ich skarcic i sytuacja sie wymykala stopniowo. Ochrona robila im fotki bo ich o to prosili. Szkoda ze to nie bylo w Moskwie! Niektorzy nie wrociliby jeszcze do dzis a reszta since od pal by miala do konca wrzesnia!
To nie byli prawdziwi kibice tylko banda nachlanych i nacpanych glopkow ktora zaraz po meczu szczycila sie soim osiagnieciem. W TVN 24 jeden z nich z duma sie wypowiadal ze teraz podskocza w rankingach kiboli i ze zrobili oprawe meczu w Wilnie! Dla mnie szczyt debilizmu!
Ministry of Race
Avatar użytkownika
cesar
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 7:58
Lokalizacja: Zza Twoich plecow...

Postprzez Vorim Cz sie 02, 2007 9:04  

Ostatnio edytowano So sie 04, 2007 13:19 przez Vorim, łącznie edytowano 1 raz
"Nie mogę tego rzucić. To jest część mojego życia."
Ayrton Senna
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Vorim
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 22:05
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez cesar Pt sie 03, 2007 19:05  

Totalny szok! Naprawde nie wiem kto tym ludziom moze pomoc! Ja mysle ze ten Autobus musial miec ladna stluczke w sam srodek czola!!! I to pewnie nie raz!
Ministry of Race
Avatar użytkownika
cesar
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 7:58
Lokalizacja: Zza Twoich plecow...

Postprzez aba Pt sie 03, 2007 23:25  

Vorim napisał(a): autobus

Ale goscie maja zryte berety!!!!

Poczekajcie jak przezuca sie na Kubice!!!
Podejdzie do was taki i pytanie:

Za kim kur..... jestes?
A wy na to:

Rajkonnen

A on Ty chu.... i ciach kosa w nerke.

Zaczynam zastanawiac sie nad wyjazdem na wegry i to dosc powaznie w sumie w telewizji wszystko widac :D
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Velik So wrz 01, 2007 23:17  

Kolejna akcja pseudokibiców, tym razem w Lublinie podczas meczu Motoru z Lechią Gdańsk :? . Jak zwykle zatrważający jest czas, w którym na stadionie pojawia się policja. Jeden z uczestników burd został pobity do nieprzytomności. Policja użyła broni gładkolufowej, a po meczu 'impreza' przeniosła sie na ulice. Mecz został dokończony (0-1 dla Lechii), ale na pewno nie obejdzie się bez konsekwencji. Wydaję mi się, że Motor może dostać bana na stadion :sad: .

Mała kompilacja moich zdjęć z meczu:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Velik
 
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 20:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Arek N wrz 02, 2007 8:00  

Kibice Lecha też sie na meczu z Wisłą nie popisali Rzucali racami, czy świetlikami w sektor A, gdzie głównie siedzą rodziny :sad: ale brakło Odwagi żeby w stronę sektora E rzucać gdzie już są silniejsi kibice :lol:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Lucky Strike baski N wrz 02, 2007 11:52  

Najpierw były rzucane kamienie w naszą stronę ... To żadne usprawiedliwienie - tylko trzeba wiedzieć kto tak na prawdę zaczął i kto nie wytrzymał.

Pozdro

[mod="Mariusz"]Temat zamknięty dnia 2 XII 2007. Zapraszam tutaj.[/mod]
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron