Liga polska 2007/2008

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Arek N kwi 13, 2008 15:11  

Oj niestetyUfos musisz poczekać do następnej niedzieli do derbów Krakowa,bo jeszcze jest Groclin który chyba wygra z Zagłębiem :) (1:0 w 65 minucie) Ale tak czy tak można już to w sumie powiedzieć że Wisła mistrzem będzie,dziś lub za tydzień najpóźniej :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez ufos N kwi 13, 2008 22:16  

Oj mała gafa bo prewaga Wisły nad Groclinem na 5 kolejek przed kopńcem wynosi 15 pkt. ale to i tak daje NAM raczej pewnego Mistrza zwłaszcza patrząc na to jak Wisełka gra przez cały sezon :-)
Avatar użytkownika
ufos
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 14:54
GG: 8539058

Postprzez SPIDER Pn kwi 14, 2008 17:57  

Ja może nie będę się cieszył o tyle z mistrzostwa Wisły, bo to pół biedy. Zadowoli mnie dopiero to, kiedy Biała Gwiazda awansuje do Ligi Mistrzów. Wtedy będzie można rzec, że wykonali plan w 100%.

A przyznam, że z tym składem i potencjałem, który posiadają obecnie niedostanie się do LM będzie ogromną porażką...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Arek Pn kwi 14, 2008 18:11  

80% przejścia eliminacji to będzie szczęśliwe losowanie w co wątpie,gdyż Wisła ostatnio słabo grała w Pucharach będzie nisko rozstawiona i znów może trafić na coś w stylu Milanu czy też Arsenalu. Ja jednak liczę na łut szczęścia w losowaniu i na wykonanie pozostałych 20% i w końcu upragnionego awansu do LM. A będzie to już 5 podejście Wisły do LM od czasów Telefoniki a tak dokładnie od 1999 roku kiedy to Wisła zdobyła pierwsze mistrzostwo(później zdobyła je jeszcze 4 razy).
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez KubuŚ So kwi 19, 2008 21:10  

Lech Poznań - Groclin Dyskobolia 2:1
No i mamy mistrzostwo dla Wisły i realne szanse Lecha na wicemistrza.
Obrazek
Avatar użytkownika
KubuŚ
 
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2007 7:09
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
GG: 7924021

Postprzez chmiel So kwi 19, 2008 21:13  

Wisła Mistrzem Polski! :brawo: Lech pokonał 2:1 Groclin i tym samym Wiślacy już przed spotkaniem z Cracovią mają zapewniony tytuł mistrzowski. Lech zaczął od bardzo mocnego uderzenia. Po pięknej akcji ładną bramkę strzelił Murawski. Dostał podanie od Zająca i przelobował Przyrowskiego. Potem toczył się wyrównany bój, jednak wiele zmieniło się w 31. minucie. Wtedy Djurdjevic dostał drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska. O ile drugie żółtko słuszne, o tyle pierwsze kompletnie niezasłużone. Groclin dostał prezent od sędziego tego spotkania. Zaczęli odważniej atakować i stworzyli kilka sytuacji do strzelenia bramki. Wielokrotnie Lecha ratował Kotorowski. W jednej z sytuacji w II połowie najpierw z największym wysiłkiem strzał zawodnika Groclinu obronił Kotorowski, a dobitkę z linii bramkowej wybił obrońca Lecha. Wtedy Mirek Szymkowiak powiedział, że jeżeli takie coś nie wpada do siatki, to już nic nie wpadnie. W 85. minucie kontra gospodarzy i 2:0. W doliczonym czasie gry goście strzelili kontaktową bramkę, więc Mirek się pomylił, ale Lech i tak zdobył 3 pkt. Groclin nie wykorzystał pomyłki sędziego. Gratulacje dla Lecha! Gratulacje dla Wisły!
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Arek N kwi 20, 2008 8:43  

No tak prędzej czy później musiało to nastąpić,Wisła po raz 11 w historii i po raz 6 w ciągu ostatnich 10 lat zostaje mistrzem polski. Co do Lecha i Groclinu mecz nie był jakiś porywający,Lechowi na pewno zaszkodziła czerwona kartka dla Djordevica w 31 minucie ale wygrali i chwała im za to. Teoretycznie Lech ma najłatwiejszy kalendarz do końca więc to on jest faworytem do wicemistrzostwa. A dziś 175 DERBY KRAKOWA!! :-D I co by tu nie mówić Wisła na pewno nie odpuści i tym bardziej cieszę się że na żywo obejrzę ten mecz :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Lucky Strike baski N kwi 20, 2008 9:11  

Nie wiem czemu wg. Ciebie mecz nie był porywający. Z perspektywy trybun był to mecz o wiele lepszy niż w Chorzowie(Który jest uznawany za najlepszy w wykonaniu Lecha w tej rundzie) Tyle ambicji, determinacji, zaangażowania dawno nie było widać wśród naszych piłkarzy co dzisiejszego dnia. Brawa należą się dla całego zespołu, ponieważ nikt nie odkładał nogi. Jedyny minus tego meczu(a może plus) to sędzia z Warszawy który wyjmował kartki z kapelusza, a gdy je powinien dać nie dawał.

Na trybunach totalna miazga :D Kto był ten zapamięta ten mecz na długo.
Lucky Strike Honda F1 Racing Team
Avatar użytkownika
Lucky Strike baski
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 21:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Arek N kwi 20, 2008 9:31  

Może nie mecz mnie zawiódł ale bardziej Groclin,trochę więcej oczekiwałem od Radka Majewskiego a tymczasem w tym meczu był gorszy od Murawskiego z Lecha. A że na trybunach była miazga to wiem nawet w tv było to odczuć-zwłaszcza przy golach,ale także przy sytuacji kiedy Kotorowskiego uratowała poprzeczka,a później obrońca wybił z linii,wtedy Groclin chyba stracił szansę na remis lub nawet wygraną :)


P.S. Prze meczem oczywiście gromkie brawa otrzymał Piotr Reiss który tydzień temu zagrał 300 mecz w lidze polskiej, na dodatek wszystkie w Lechu. Otrzymał oczywiście pamiątkową koszulkę z przodu z nr 9 a z tyłu z numerem 300 :-)
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez SPIDER Pn kwi 21, 2008 8:13  Re: Liga polska 2007/2008

Wisła przypieczętowała tytuł mistrza. Nie jest tajemnicą, że tytuł należał się im jak psu buda, więc nie ma tutaj nad czym debatować. Duża w tym także zasługa Kolejorza, który pokonał Groclin. A może to i dobrze, bo Lech idzie na v-ce mistrza.

Tak jak mówiłem już tutaj jakiś czas temu. Wisła zrealizuje plan 100% wtedy, gdy awansuje do Ligi Mistrzów.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez dex Pn kwi 21, 2008 10:26  Re: Liga polska 2007/2008

SPIDER napisał(a):Wisła przypieczętowała tytuł mistrza. Nie jest tajemnicą, że tytuł należał się im jak psu buda, więc nie ma tutaj nad czym debatować. Duża w tym także zasługa Kolejorza, który pokonał Groclin. A może to i dobrze, bo Lech idzie na v-ce mistrza.

Tak jak mówiłem już tutaj jakiś czas temu. Wisła zrealizuje plan 100% wtedy, gdy awansuje do Ligi Mistrzów.


To tak zabrzmiało jakby wisła zdobyła tytuł bo lech wygrał :)

Wisła na polską ligę jest silna chociaż też tylko wygrywa po 1-0 2-1 , ale do LM to jeszcze im brakuje , tak jak mowil kasperczak trzeba zejść na ziemie a nie bujać w obłokach .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Arek Pn kwi 21, 2008 15:52  Re: Liga polska 2007/2008

Derby cóż o nich można powiedzieć? Większość meczu to męska walka w środku pola. Następnie dwie bramki Brożka po których znów odezwały się głosy by może jednak pojechał na EURO :| Panowie to była tylko Cracovia :-P Na uwagę zasługuje niezła gra Łobodzińskiego który asystował przy obu bramkach Pawła. W zasadzie obie te akcje bliźniacze. Podsumowując Wisła wygrywa 2:1 i przynajmniej do jesieni rządzi w Krakowie :dziw: :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez vvportero Wt kwi 22, 2008 13:32  Re: Liga polska 2007/2008

@rek napisał(a):niezła gra Łobodzińskiego który asystował przy obu bramkach Pawła


Pomimo obydwu asyst Wojtek zagrał kolejne barzdo przeciętne spotkanie , do formy którą prezentował w lutowych meczach kadry Leo z Czechami i Finlandią to mu bardzo daleko a Kuba Błaszczykowski powoli wraca do formy :D

O samych derbach moge powiedzieć że mnie bardzo rozczarowały, mało gry w piłke, składnych akcji no i wynik nie ten ...

a na koniec jeszcze mój wilczy bilet dla marcina cabaja po kiego on tam faulował Zieńczuka przecież to była 93 minuta a osłabił zespół przed kolejnymi ważnymi meczami już w sobote z Lechem
FUTBOL CAN CHANGE THE WORLD
Avatar użytkownika
vvportero
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 13:55
Lokalizacja: Z Galicji

Postprzez Arek Wt kwi 22, 2008 13:59  Re: Liga polska 2007/2008

Dla kogo ważny dla tego ważny,Lech i Cracovia są w zgodzie :P :P . Craxa ma już spokojny sezon a kolejorz walczy o 2 miejsce,nie zdziwie się jeśli Pasy w delikatny sposób się "podłożą" :-) :P :-P
Ostatnio edytowano Wt kwi 22, 2008 14:18 przez Arek, łącznie edytowano 1 raz
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez okse Wt kwi 22, 2008 14:09  Re: Liga polska 2007/2008

@rek napisał(a):Dla kogo ważny dla tego ważny,Lech i Cracovia są w zgodzie

Ale to kibice mają sztame, zgode czy jak oni to nazywają - nie wiem nie orientuje się w tych relacjach miedzy kibicami i nie rozumiem ich. Myślisz że piłkarze też ? ;) Sądzę że będą walczyć - wszak grają o premie i o to żeby ktoś ich zauważył i może kupił, albo o lepsze warunki w dotychczasowym klubie. Inna sprawa że Lech jest faworytem - są w popularnym "gazie".

Kibice z Sosnowca mają dobre relacje z kibicami Legii a jaki był wynik tych drużyn na wiosnę to wszyscy wiemy :-P

Derbów Krakowa nie oglądałem - ale sądząc po tym że nic się nie mówi to było spokojnie na trybunach :) Noże nie latały, stadion cały :D
okse
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 21:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron