Liga Mistrzów 2007/2008

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez smylas So maja 24, 2008 16:59  Re: Liga Mistrzów 2007/2008

dex napisał(a):A teraz już nie jesteś

Wiesz trochę mnie nie zrozumiałeś byłem wtedy w 2/3 klasie podstawówki i dopiero zaczynałem kształtować swoje upodobania piłkarskie (oczywiście za MU byłem od początku) ale starałem sie w każdej lidzie znaleźć klub któremu bym kibicował(oczywiście głównym było MU) a jak to u dzieci wszystko sie zmienia. Wujek kupił mi oryginalną koszulkę Interu na San Siro Ronalda i wszystko obróciło sie do góry nogami :P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Arek So maja 24, 2008 20:21  Re: Liga Mistrzów 2007/2008

Sezon Ligi Mistrzów się zakończył. Znamy zwycięzców,znamy przegranych,więc temat można już chyba zamknąć :-) I do zobaczenia na eliminacjach LM z Wisłą Kraków :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez dex So maja 24, 2008 22:51  Re: Liga Mistrzów 2007/2008

smylas napisał(a):Wiesz trochę mnie nie zrozumiałeś byłem wtedy w 2/3 klasie podstawówki

No to zmienia postać rzeczy , jak byłem w podstawówce to też rózne myśli po głowie mi chodziły, wiadomo zresztą jak człowiek jeszcze mały jest :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości