Liga Mistrzów 2007/2008

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Arek Wt lip 31, 2007 13:13  

Pora znów odswiezyć ten temat,bo już dziś zagłebie rozpoczyna swoją(przypuszczam żę krótka) przygode w LM.

Realnie mysle zę zagłebie u siebie mozę powalczy o zwyciestwo ale w dwumeczu steua bedzie zwycięzcą.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez chmiel Wt lip 31, 2007 18:47  

Już dziś pierwszy mecz II rundy eliminacji LM, w którym Zagłębie Lubin zagra ze Steauą Bukareszt. Jestem ciekawy, jak zaprezentuje się Mistrz Polski, który w I kolejce OE zaprezentował się dobrze, mimo że wynik był niski. Jednak Steaua to silna drużyna, która przez ostatnie lata bardzo dobrze prezentuje się na europejskiej arenie. Właśnie dlatego wynik remisowy będzie można uznać za niezły.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez stasiek93 Wt lip 31, 2007 20:26  

Niestety w Bukareszcie będzie bardzo ciężko i trzeba by wygrać by mieć wogóle szanse. Według mnie ciekawą taktykę wybrał Czesio Michniewicz tylko szkoda że na ataku Włodarczyk, no ale nie mają nikogo lepszego.
(wreszcie wymienili te szmaty z kwadratowymi numerami na fajne koszulki nika :-P )
Avatar użytkownika
stasiek93
 
Dołączył(a): So cze 16, 2007 15:14
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez neodg Wt lip 31, 2007 22:29  

No i kolejny nasz orzeł czyli tym razem Zagłębie Lubin, pokazało jak nie należy grać w piłkę. Po takim meczu, wiem że porażka 1:0 nie jest niemożliwa do odrobienia, ale zastanawiam się z czym wogóle taki klub pcha się do europejskich rozgrywek. Niby klub potentat finansowy a zawodnicy kopać potrafią ale tylko na krajowym poziomie. Bo bądźmy szczerzy ale Steaua to nie jest klub z czołówki europejskiego futbolu ale widocznie na nas to i tak za dużo.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
neodg
 
Dołączył(a): Pn lip 02, 2007 9:08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez maciek Wt lip 31, 2007 23:47  

Nie wiem po co nam to miejsce w eliminacjach do LM jak i tak od wielu lat nic nie potrafimy wygrać. O poziomie meczu i Zagłębia już nie mówię, bo co można powiedzieć o drużynie która w 79' oddaje pierwszy celny strzał? Jakby grali cały mecz tak jak ostatnie minuty to mogło być dobrze, a tak jak zawsze gramy beznadziejnie...............

neodg napisał(a):Bo bądźmy szczerzy ale Steaua to nie jest klub z czołówki europejskiego futbolu ale widocznie na nas to i tak za dużo.

Dodajmy że i tak swoją grą nie zachwycali.
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez K9G Wt lip 31, 2007 23:55  

Szkoda, ze znowu polski zespol przegral w eliminacjach. Juz kilka szans polska miala. Najwieksze miala Wisla Krk, ale niestety polegal a szkoda :( 2 meczu Zaglebie nie wygra. Steaua bedzie grala na remis od poczatku do konca i tak sie pewnie zakonczy mecz. Widac, ze polska pilka jeszcze duzo, ale to duzo odstaje od czolowki i przez dlugi okres czasu nic sie nie zmieni :/
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez maciek Śr sie 01, 2007 10:19  

Macus napisał(a):Może za rok Szczęście

Jeśli nic się nie zmieni w polskiej piłce to możemy o tym zapomnieć na kilka lat. Dopóki nie znajdzie się jakiś znakomity prezes i trener, którzy razem będą chcieli zrobić coś dla piłki a nie dla siebie to nigdy nic nie zdziałamy :(
Bo póki co jest tak: masz dobry zespół, zgłosi się kilka klubów po kilku piłkarzy a że zamiast ich zatrzymać opłaca się rozprzedać drużynę to tak się robi :-(
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez neodg Śr sie 01, 2007 10:46  

Nie przekreślajmy jeszcze szansy Lubina. Wkońcu jest rewanż a cuda się zdarzają. Inna sprawa że gdyby udało się pokonać Steaue to czeka jeszcze jedna runda eliminacji a tam, znając nasze polskie szczęście, trafimy na któryś z kłubów z Anglii bądź Hiszpanii.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
neodg
 
Dołączył(a): Pn lip 02, 2007 9:08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez michallool Śr sie 01, 2007 11:34  

JEszcze Zagłebie ma jakąś szanse na LM. Ale na Polską ekipe w LM czekamy 11 lat i chyba znów faza grupowa bedzie bez polskiej ekipy :(
michallool
 

Postprzez Endrju Szopen Śr sie 01, 2007 13:06  

ŻADNA Polska ekipa w tej chwili szans na coś więcej w LM nie ma, bo po prostu nasza polska (pożal się Boże) "liga" nie nadaje się do gry na światowym poziomie... Pod tym względem jesteśmy strasznie zacofani...
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez damian1812 Śr sie 01, 2007 13:10  

Poprostu nasi piłkarze nie mają ambicji ani woli walki,grają bo grają aby dostać kase. :-(
damian1812
 

Postprzez chmiel Śr sie 01, 2007 13:15  

Zagłębie Lubin - Steaua Bukareszt 0:1
Mecz nudny na niskim poziomie. Obie drużyny nie grały nic. Steaua bardzo dobrze grała w defensywie, ale w ofensywie nie pokazali nic szczególnego. Bramkę strzelili po rzucie rożnym, a nie z gry. Zagłębie również w defensywie nieźle, ale w ofensywie słabo. Polacy rozbijali się o obronę Rumunów, którzy nie dali w ogóle pograć Naszej drugiej linii. Iwański był kompletnie niewidoczny. Zagłębie grało bez sensu górną piłką w pole karne, a to nie wychodziło. Dopiero w końcówce zaczęli grać lepiej, a najlepsze okazje do strzelenia bramki również były po rzutach rożnych, a nie z gry. Dwa strzały głową Chałbińskiego i Nunesa były bardzo groźne, szczególnie Nunesa. Steaua zagrała słabo, Zagłębie jeszcze gorzej. Szanse na awans do III rundy ELM małe.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Endrju Szopen Śr sie 01, 2007 13:18  

Oglądałem ten mecz. To znaczy - PRÓBOWAŁEM obejrzeć ten mecz. Nie dało się, bo rzeczywiście był
chmiel napisał(a):nudny na niskim poziomie




...i ludzie się mnie jescze pytają, czemu przestałem lubić piłkę nożną?
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SPIDER Śr sie 01, 2007 13:34  

chmiel napisał(a):Mecz nudny na niskim poziomie

Racja chmiel, dlatego aby nie usnąć przed TV przełączyłem sobie na niemiecki kanał NDR, który transmitował akurat mecz Hannover 96 - Real Madryt. Tutaj chociaż było można na coś popatrzeć.
:)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez McLaren2 Śr sie 01, 2007 18:28  

chmiel napisał(a):Zagłębie Lubin - Steaua Bukareszt 0:1


...Fatany mecz nie dało sie go oglądać.A co do samego wyniku to niestety po raz kolejny Liga Mistrzów będzie bez Polskiego zespołu:(
Obrazek
Avatar użytkownika
McLaren2
 
Dołączył(a): Śr sie 01, 2007 18:08
Lokalizacja: Anglia

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron