Puchar UEFA 2007/2008

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel Śr sie 01, 2007 15:45  Puchar UEFA 2007/2008

Jutro mecze rewanżowe rundy eliminacyjnej do PUEFA. GKS Bełchatów na wyjeździe zmierzy się z Ameri Tbilisi (w pierwszym meczu 2:0 dla Bełchatowa), natomiast Groclin Grodzisk z Araz Imishli (w pierwszym meczu 0:0).
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez McLaren Śr sie 01, 2007 18:20  

Czarno widzę obecny Groclin, który dostaje baty od Ruchu Chorzów 1 - 4 na własnym boisku. Pierwszy mecz pokazał, że wcale nie są o wiele (o ile w ogóle są) lepsi od swoich rywali. Jedyna poważna szansa to słupek Sikory. Tak więc mogą spodziewać się ciężkiej przeprawy. A GKS powinien dać radę, bo jest zaliczka dwóch goli. Stawiam jednak na obydwie drużyny polskie, bo Groclin zagra rewanż u siebie, a na wyjeździe nie stracił gola, także nie jest tak źle.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez chmiel Cz sie 02, 2007 15:21  

Zasadniczo zgadzam się z McLarenem. Obie drużyny powinny awansować do kolejnej rundy. O ile Bełchatów powinien spokojnie zagrać i bezproblemowo zapewnić sobie awans, to Groclin nie będzie miał wcale tak łatwo. GKS zaliczkę z pierwszego meczu ma dość spokojną i mają ten komfort gry w rewanżu, a Groclin zagrał na wyjeździe bardzo słabo i zaliczki nie ma żadnej. Grają u siebie, dlatego awans powinni wywalczyć i nie ośmieszyć się już teraz. Jednak z drugiej strony patrząc na ich inaugurację OE, nie można być zbyt pewnym awansu. Zobaczymy.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Arek Cz sie 02, 2007 17:27  

No i niespodzianka wisi na włosku,GKS który według was miał awansować bez problemów przegrywa 0-2 czyli w dwumeczu jest już 2-2,nawet jeśli awansują to trzeba sobie powiedzieć szczerze polska piłka sięgneła dna...
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Kamil F1 Pt sie 03, 2007 8:53  

2 runda kwalifikacji P.UEFA za "naszymi" i oby przynajmniej jeden dostał sie do fazy grupowej :) sądzę że się to uda losowanie par kwalifikacyjnej 2 części odbędzie sie dzisiaj o 13.00 zobaczymy kto im przypadnie może coś słabego... :)
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez McLaren Pt sie 03, 2007 11:02  

Oj w bólach, w bólach... Wręcz żenująco wypadł Bełchatów, gdzie jakiś poziom trzymał tylko stary Lech między słupkami. Wątpię, aby polskie drużyny grały w rozgrywkach grupowych, kiedy pół-amatorskie drużyny potrafią ich miażdżyć prawie przez cały mecz. Coś żenującego. Ale jakoś się udało. Zobaczymy na kogo trafią. Ale od wicemistrza Polski naprawdę oczekiwałem czegoś więcej. Szkoda gadać, mimo, że awansowali.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez Alassane Bamba Pt sie 03, 2007 13:27  

Groclin gra z jakimś Tobołem z Kazachstanu (lepiej chyba trafić nie mogli), a GKS z Dnipro Dnipropietrowsk (też nie było najgorzej, bo mogli trafić na HSV). Oba kluby pierwsze mecze grają na wyjazdach 8)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez chmiel Pt sie 03, 2007 15:47  

Ameri - GKS 2:0 k. 2:4
Bełchatowianie uniknęli całkowitej kompromitacji i awansowali do kolejnej rundy, ale styl, w jakim to zrobili, pozostawia wiele do życzenia... GKS po prostu był na boisku i się bronił, bo grą w piłkę ciężko to nazwać. Udało się, choć mogli przegrać i to wysoko. Doprowadzili do karnych, w których Lech szybko obronił 11-tkę i ułatwił zadanie kolegom. To bramkarz był bohaterem i dzięki niemu Bełchatów gra dalej. W kolejnej rundzie GKS zagra z Dnipro Dniepropietrowsk i to zespół z Ukrainy jest jak dla mnie faworytem.

Groclin - Araz 1:0
Kolejny awans polskiej drużyny w ciężkich bólach... Groclin był zdecydowanie lepszą drużyną, ale nie potrafił tego udokumentować. Prowadzili grę, atakowali, ale do czystych strzeleckich sytuacji dochodzili bardzo rzadko. W samej końcówce Kłodawski trafił do siatki i awans stał się faktem. W kolejnej rundzie Grodziszczanie zagrają z Tobołem Kostanaj, z którym powinni wygrać.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel Pt sie 17, 2007 20:13  

Widzę, że nikt nie pisze. To ja tak coś na szybko napiszę. Polskie zespoły spisały się w spotkaniach na wyjeździe III rundy eliminacji Pucharu UEFA nadspodziewanie dobrze. Obie drużyny wywiozły dobre wyniki i są blisko awansu, ale to łatwo raczej nie przyjdzie. Mam nadzieję, że nie poczują się zbyt pewnie. Groclin z Tobołem wygrał 1:0, ale meczu TVP nie pokazywała. Mecz GKSu z Dnipro był i bełchatowianie zaprezentowali się bardzo dobrze. Inna sprawa, że gracze z Ukrainy nie zagrali zbyt dobrze.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez vvportero So sie 18, 2007 8:51  

chmiel napisał(a): Inna sprawa, że gracze z Ukrainy nie zagrali zbyt dobrze.


Bo nie pozwolili na to zawodnicy PGE GKS Bełchatów. Jak na rewanż wróciłby Łukasz Graguła to szanse na awans Bełchatowa oceniam naprawde bardzo wysoko.

chmiel napisał(a):Groclin z Tobołem wygrał 1:0,


Groclin podobno zagrał bardzo dobrze spotkanie gdyby byli troche bardziej skuteczniejsi to Toboł nie miałby po co przyjeżdzać na rewanż. Myśle jednak że grodziszczanie bez problemu powinni awansować do kolejnej rundy PU.
FUTBOL CAN CHANGE THE WORLD
Avatar użytkownika
vvportero
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 13:55
Lokalizacja: Z Galicji

Postprzez chmiel Cz sie 23, 2007 20:58  

KLIK - a więc jednak Legii się udało załagodzić karę.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Twarzer Cz sie 23, 2007 21:36  

Mysle, ze jesli bedzie tak grac w lidze jak gra teraz, to za rok znow bedzie miala szanse zagrac w 1 rundzie eliminacji do jakiegos pucharu... Oczywiscie mam nadzieje, ze wowczas UEFA juz nie bedzie zawieszac kary, bo z gory wiadomo co sie stanie. :)
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Postprzez vvportero Pt sie 24, 2007 10:35  

chmiel napisał(a):a więc jednak Legii się udało załagodzić karę.


chciałem zwrócić uwagę że w tamtym roku Feynoord Roterdam za takie samo wykroczenie kibiców dostał karę wykluczenia z tamtych rozgrywek i karę finansową. Także jeżeli kara dla Legii została by podtrzymana byłoby to chamstwo.
FUTBOL CAN CHANGE THE WORLD
Avatar użytkownika
vvportero
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 13:55
Lokalizacja: Z Galicji

Postprzez chmiel Pt sie 31, 2007 11:56  

Groclin pewnie wygrał 2:0 u siebie z Tobołem Kostanaj po dwóch szybkich bramkach Adriana Sikory. Groclin szybko zaatakował i udało się strzelić bramkę już w 5 minucie. To znacznie pomogło piłkarzom Dyskobolii. Dodatkowo szybko podwyższyli wynik, a później już tylko spokojnie kontrolowali przebieg spotkania. Pewny awans do I rundy PUEFA. Niestety PGE GKS Bełchatów odpadł w pojedynku z Dnipro Dniepropietrowsk. GKS przegrał aż 4:2 z zespołem ukraińskim. Szybko straciliśmy bramkę, ale również szybko wyrównaliśmy. Później nawet wygrywaliśmy i sytuacja była bardzo dobra, ale w ciągu 2 minut Dnipro dwa razy pokonało Lecha, raz po jego ewidentnym błędzie. A za kilka minut było już 4:2. Później Dnipro kontrolowało spotkanie.

Dziś losowanie par I rundy PUEFA. Groclin trafi na kogoś z grupy: RC Lens (Francja), Tottenham Hotspur (Anglia), Dinamo Bukareszt (Rumunia), Getafe CF (Hiszpania) oraz Crvena Zvezda Belgrad (Serbia). W spotkaniu z każdym z tych zespołów Groclin nie będzie faworytem.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez vvportero Pt sie 31, 2007 12:59  

No i po losowaniu. Grodzisk trafił na Crvena Zvezda Belgrad z naszym Grzegorzem Bronowickim w składzie.

Faworyt Pucharu Uefa Bayern Monachium trafił na portugalskie Beleneses.
FUTBOL CAN CHANGE THE WORLD
Avatar użytkownika
vvportero
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 13:55
Lokalizacja: Z Galicji

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron