ME w siatkówce 2007

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel Śr wrz 26, 2007 21:14  

Tak, tak. Małe niedopatrzenie. ;)

Polska - Belgia 3:0
Dzięki temu zwycięstwu Polki mają zapewniony awans do półfinału. :) Belgijki siatkarsko są gorsze od Polek i dzisiaj było to świetnie widać. Młody i niedoświadczony zespół gospodarzy miał małe szanse z 2-krotnymi Mistrzyniami Europy. Polki były lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosło poza obroną, ale i w tym było dobrze. Belgijki świetnie grały w obronie. W jednej z akcji Nasze dziewczęta 3 razy cieszyły się z punktu, ale 2 razy jeszcze musiały kontynuować grę, bo rywalki kapitalnie broniły. Reszta elementów funkcjonowała bardzo dobrze i wszystkie zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel Cz wrz 27, 2007 20:04  

Polska - Holandia 3:1
Polska wygrywa kolejne spotkanie i bez porażki awansuje do półfinału. :D Polki rozegrały dziś kolejny bardzo dobry mecz. Holenderki to silne rywalki i udało im się jednego seta wygrać. I set to świetny początek, jednak potem Oranje trochę się zbliżyły, ale nie dogoniły Naszych dziewcząt. W II secie Polki wygrały bardzo pewnie. W III partii to Holenderki zdobyły przewagę na początku, a Polki ich nie dogoniły, choć było bardzo blisko. W IV secie wygrana mogło być dużo wyższa, ale w końcówce dziewczyny się trochę zdekoncentrowały i przewaga zmalała, jednak wygrana była pewna. Polki grały dziś bardzo dobrze, a Holenderki grały gorzej niż w czasie wygranego przez nie Grand Prix. W półfinale po losowaniu polskie siatkarki trafiły na Serbki. Losowanie było chyba dla Nas szczęśliwe, bo Rosja to chyba silniejsza drużyna.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dex So wrz 29, 2007 20:21  

chmiel napisał(a):Losowanie było chyba dla Nas szczęśliwe, bo Rosja to chyba silniejsza drużyna

Natomiast ja zaraz mówiłem i więdziałem o tym że to nie jest dobre losowanie ( natomiast pozostali znajomi sie smiali ze mnie ) , zle sie gra dwa razy przeciw tej samej druzynie , nie trzeba tu przytaczać Włoszek wyjątki się czasami pojawiają , niestety Serbia dzieki nam awansowała i teraz nas "załatwiła ".

Już widziałem ten blask we wszystkich oczach kapitalne losowanie i szcześliwe ,no niestety taki jest sport , mam tylko nadzieje ze kibice nie obrzucą je błotem to to by było nie "fer" .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Mnich So wrz 29, 2007 22:29  

Chyba nasze dziewczyny się za bardzo spieły.Normalnie nie ten zespół.Myślę że będą chciały pokazać klasę i zdobędą te trzecie miejsce-uważam że to i tak dobry wynik w porównaniu do panów :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez chmiel N wrz 30, 2007 10:26  

Polska - Serbia 0:3
Niestety sen o trzecim z rzędu złocie na ME Naszych siatkarek skończył się w półfinale... Polki przegrały ten mecz w końcówce I seta. Dziewczęta wygrywały 23:20, ale przegrały, a w kolejnych partiach to już wszystko się posypało. Było naprawdę dobrze w I partii, ale teraz można tylko gdybać. Widać było łzy po meczu, ale nie dziwota. Mam nadzieję, że dla kibiców i co najważniejsze dla siebie zdobędą brąz. A te 3. miejsce i tak będzie dobrym osiągnięciem i nie ma co rozpaczać.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Arek N wrz 30, 2007 16:23  

No i polki bez medalu 1:3 z Rosją :-? :-?

A szkoda bo mogło być...złoto,sądze że decydujący był pierwszy set w meczu z serbia(23-20) dla polek i przegrana chyba gdyby nie to to polki byłyby na fali i nawet włoszki nie dały by rady,no ale nie ma co gdybać...

Tak czy siak brawo złotka grałyście pięknie do półfinału,dziękujemy :)

I tak o niebo lepiej niż panowie :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez chmiel N wrz 30, 2007 17:29  

Polska - Rosja 1:3
W pierwszym secie toczył się wyrównany pojedynek, ale w końcówce przy serwisie Kasi Skowrońskiej Nasze siatkarki wygrały seta. Gra wyglądała nieźle i wydawało się, że z psychiką i dziewcząt jest też dobrze. Niestety w II partii przegraliśmy i Nasze się złamały. W III secie Rosjanki zlały Polki, a w IV partii już tylko spokojnie doprowadziły do końca spotkania. Szkoda, że wracamy bez medalu z tych mistrzostw. Stać było Nasze na medal i mógłby to być nawet medal z cenniejszego kruszcu niż brąz. Ale i tak było nieźle. Widać, że Marco Bonitta robi świetną robotę.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Jacobser Śr paź 03, 2007 20:45  

Ja widzę duże podobieństwa gry w siatkówkę Polek jak i Polaków. Zarówno panie jak i panowie niestety po bardzo dobrej grze i ogrywaniu najlepszych powracają bez medalu. Dziwię się dlaczego po tak ładnych meczach nasze reprezentacje blokują się w walce o medale, o podium. Szkoda, bo wysiłek jaki wkładają w grę zostaje zmarnowany.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron