Antonio Puerta

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Fiflaczek Wt sie 28, 2007 16:55  Antonio Puerta

Antonio Puerta nie żyje [*][*][*][*][*][*]
Tekst z wp.pl:
"We wtorek w godzinach popołudniowych zmarł pomocnik hiszpańskiej Sevilli Antonio Puerta, który zasłabł podczas sobotniego meczu ligowego z Getafe (4:1).

22-letni Puerta w 31. minucie spotkania upadł na murawę, ale wkrótce wstał o własnych siłach i pod opieką lekarza udał się do szatni. Tam ponownie zasłabł i został odwieziony do szpitala. Już w poniedziałek lekarze określali stan zawodnika jako krytyczny. "Piłkarz pozostaje w stanie bardzo ciężkim" - napisali w oświadczeniu lekarze ze szpitala Virgen del Rocio w Sewilli. Rokowania na przyszłość z związku z brakiem dostępu tlenu do mózgu nie były optymistyczne."

Szkoda chłopaka miał przed sobą życie i kariere sportową a tu o
szkoda gadać
Fiflaczek
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:02
Lokalizacja: z kont!!

Postprzez smylas Wt sie 28, 2007 17:12  

Ach ja szkoda był naprawde wspaniałym zawodnikem........
Brak mi słów jak sie o tym dowiedziałem to aż mnie zatkało.
Zegnaj Antonio nigdy o tobie nie zapomne [*]
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Arek Wt sie 28, 2007 18:18  

Pokój jego duszy myślałem ze przeżyje[^]
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez vvportero Wt sie 28, 2007 18:58  

Fiflaczek napisał(a): kariere sportową


Antonio był nazywany w sowim kraju żywym srebrem. Szybki,dynamiczny,zdecydowany,przebojowy, mógł grać na obu bokach pomocy czy obrony. Przez media,kibiców uważany był za wieką nadzieje hiszpańskiej piłki nożnej. Z Sevilla w trakcie swojej krótkiej przygody zdobył 5 trofeów. 2x Puchar Uefa, Superpuchar Europy, Puchar Króla i Superpuchar Hiszpani. Dzisiaj miał walczyć z koleami o prawo gry w Lidze Mistrzów a w piątek bronić w Monaco Superpucharu Europy w spotkaniu z Milanem.

Co ciekawe Antonio Puercie zdarzało się juz wcześniej zasłabnąć na boisku jednak jak mówili jego koledzy obniwniał tym zmienne warunki atmosferyczne. Podobno był meteopatą. Władzę Sevilli z prezesem Del Nido na czele zarzekają się że Puerta przeszedł perfekcyjnie wszystkie badania przed sezonem.

Mam nadzieje że hiszpańska prokuratura zajmię się i wyjaśni sprawę przedwczesnej śmierci jednego z większych talentów które ostatnio pojawiły się na futbolowej arenie.
FUTBOL CAN CHANGE THE WORLD
Avatar użytkownika
vvportero
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 13:55
Lokalizacja: Z Galicji

Postprzez smylas Wt sie 28, 2007 19:14  

Napotkałem sie na film o Puercie warty obejrzenia:
http://pl.youtube.com/watch?v=5q6u37rQXrw
:-? :-? :-? :-? :-?
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Krauza Wt sie 28, 2007 19:24  

Panie świeć nad jego duszą [*][*][*] żal taki młody zawodnik... :-? :-? :-? :-?
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez chmiel Wt sie 28, 2007 21:12  

[*] Zawsze szkoda człowieka, który umiera w tak młodym wieku. Niestety zostawił ciężarną żonę...
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez bauer41 Wt sie 28, 2007 21:18  

to byl swietny piłkarz :-( .pierwszy raz go ogladalem 2 lata temu podczas finału pucharu UEFA,zrobil na mnie ogromne wrazenie.
Avatar użytkownika
bauer41
 
Dołączył(a): Wt sie 21, 2007 18:08
Lokalizacja: laskociągi

Postprzez Unikalny.Nick Wt sie 28, 2007 21:51  

Gdy to przeczytałem na Onecie to wstrzasneło mną.... Jeden z największych talentów w Hiszpanii... Jeszcze przedwczoraj lekarze mówili że jego stan się poprawia , byłem dobrej myśli a tu takie coś :-(
[*]
Unikalny.Nick
 
Dołączył(a): Śr sie 22, 2007 11:48

Postprzez Fiflaczek Śr sie 29, 2007 8:20  

mną tez wstrząseło tym bardziej ze ja tez trenuje piłke nożną
Fiflaczek
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:02
Lokalizacja: z kont!!

Postprzez pjaxz Śr sie 29, 2007 9:23  

Niestety obecny poziom przygotowania fizycznego czołowych drużyn może powodować takie sytuacje. Nie ma nic za darmo. Szkoda Puerty [*]. Jeżeli miał wcześniej problemy to powinni wyciągnąć wnioski...
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Razor Śr sie 29, 2007 11:34  

Sevilla to mój ulubiony klub zagraniczny i bardzo to przeżyłem [*]
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez pa0 Śr sie 29, 2007 11:53  

To straszne taki młody uzdolniony chłopak na sama mysl otym chce sie płakac. Wyrazy współczucia dla jego rodziny, :-? :-? :-? :-? :-?
FERRARI FOREVER
pa0
 
Dołączył(a): Cz lip 12, 2007 15:44

Postprzez Mishka Śr sie 29, 2007 12:09  

Jego dziewczyna niedługo miała urodzić mu dziecko. Dlaczego na boisku giną zawsze młodzi piłkarze z wadami serca. Gdyby łatwo dało się to wykryć, to może nie dochodziłoby do takich tragedii. Niech spoczywa w pokoju [*]
Obrazek Obrazek ニッポンを元気に!
Avatar użytkownika
Mishka
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 3:09

Postprzez MerliX Śr sie 29, 2007 21:15  

czyżby kolejna śmierc piłkarza?

Dzień po śmierci hiszpańskiego piłkarza Antonio Puerty futbolowym światem wstrząsnął kolejny zgon gracza - po treningu zmarł Chaswe Nsofwa z drugoligowego izraelskiego Hapoelu Beer Szewa.
27-letni napastnik z Zambii zasłabł w trakcie zajęć i został przewieziony do szpitala. Lekarze nie zdołali ocalić mu życia.

Trening odbywał się w bardzo wysokiej temperaturze. Sztab medyczny przez kilka minut próbował przywrócić mu akcję serca, zanim przewieziono go do kliniki.

- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, zobaczyliśmy piłkarza leżącego na ziemi. Udzieliliśmy pierwszej pomocy - posłużyliśmy się wstrząsami elektrycznymi i zewnętrznym rozrusznikiem serca. Mimo naszych wysiłków zawodnik zmarł w szpitalu - powiedział wezwany do piłkarza sanitariusz Carmel Cohen.

Według informacji izraelskiej telewizji piłkarz był zdrowy - kilka dni wcześniej pozytywnie przeszedł badania lekarskie.

źródło:onet,o2,interia
Avatar użytkownika
MerliX
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 9:54
Lokalizacja: Działdowo

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości