Zawody Strong Man

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Damon Pn wrz 22, 2008 20:03  Re: Zawody Strong Man

rafaello85 napisał(a):Ja też o tym czytałem. Pudzian podobno zemdlał podczas jakiejś konkurencji i to była dla niego oznaka, że pora zakończyć karierę.
Nie jakiejś tam tylko pociągnął samolot ważący 40 ton. A z tym zasłabnięciem to prawda, tyle tylko że nie to wpłynęło na jego decyzję. Przynajmniej ja w to nie wierzę, na pewno myślał już o tym dłuższy czas ;) Ale brawa dla niego ;)
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dmaot malach Pn wrz 22, 2008 20:32  Re: Zawody Strong Man

Ciekawi mnie, jak forumowicze odnoszą się do postulatów Międzynarodowej Federacji Strongman (czy jak im tam leci) o wpisanie "wieloboju siłowego" do programu olimpiad. Wiadomym jest że w 2012 roku jest to wykluczone. Poczekam ze swoją opinią, chciałbym usłyszeć najpierw Wasze zdanie.
Avatar użytkownika
dmaot malach
redaktor
 
Dołączył(a): Cz maja 08, 2008 9:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Arek Pn wrz 22, 2008 20:35  Re: Zawody Strong Man

Ciekawi mnie ilu by na koksie złapali :-D
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez patgaw Pn wrz 22, 2008 20:48  Re: Zawody Strong Man

dmaot malach napisał(a):Ciekawi mnie, jak forumowicze odnoszą się do postulatów Międzynarodowej Federacji Strongman (czy jak im tam leci) o wpisanie "wieloboju siłowego" do programu olimpiad. Wiadomym jest że w 2012 roku jest to wykluczone. Poczekam ze swoją opinią, chciałbym usłyszeć najpierw Wasze zdanie.




po 2012 to juz za pozno, jak by to zrobili kiedy pudzian by walczyl, to bym byl za :D
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez rafaello85 Wt wrz 23, 2008 20:14  Re: Zawody Strong Man

Damon napisał(a):A z tym zasłabnięciem to prawda, tyle tylko że nie to wpłynęło na jego decyzję. Przynajmniej ja w to nie wierzę, na pewno myślał już o tym dłuższy czas ;) Ale brawa dla niego ;)

Tak jak napisał Kamyl, Mariusz Pudzianowski od jakiegoś czasu rozważał zakończenie kariery, a to zasłabnięcie tylko utwierdziło go w tym przekonaniu.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Kajek Wt wrz 23, 2008 20:42  Re: Zawody Strong Man

W tamten weekend Pudzian powiedział w DDTVN że robi miesiąc przerwy aby wyleczyć kontuzje mięsnia jakiegoś tam...
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości