Wszystko o NFL!

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez R.O.N.O Śr lut 03, 2010 20:47  Re: Wszystko o NFL!

Delikatnie rozkopuję temat, ale:
http://polsatsport.pl/news/1203_8968.htm.
Jak komuś się nie chce otwierać linku, to na Polsat Sport w niedzielę o północy czasu polskiego Super Bowl - Indianapolis Colts vs. New Orleans Saints.
"How hard can it be?"
Avatar użytkownika
R.O.N.O
 
Dołączył(a): Pn paź 13, 2008 10:52
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk
GG: 2940884

Postprzez TobaccoBoy Śr lut 03, 2010 23:44  Re: Wszystko o NFL!

Jak Saints to przegrają to się załamię, bo zdarte gardło jakie zafundowałem po wyciu na trybunach, by Vikings z ta najemną szmatą na czele dostali bo dupie poszłaby na marne.

Mnie zastanawia mnie jedno - jak w Polsce będą to pokazywać i w ogóle pokazują, w końcu SuperBowl to w zasadzie 2/3 czasu z tych 3-4 godz stanowią reklamy, które raczej nie są transmitowane w innych krajach.
TobaccoBoy
 

Postprzez Barti Cz lut 04, 2010 9:20  Re: Wszystko o NFL!

Ja kłopotów z Favre nie miałem, nawet go chyba lubię choć uważam że już nadszedł czas na retired. Mimo, że rozegrał najlepszy sezon w karierze. Ja za Saints, jsetem z innego powodu. Po tym co Luizjana przeszła ostatnimi laty i to że kibice pomimo ogromnych problemów zawsze pamiętali o swojej drużynie. Po prostu super micha im się należy.

A super bowl za pewne będą pokazywać na takiej zasadzie, że w czasie reklam w będą lecieć polskie reklamy, albo będą szybkie powroty do studia, gdzie panowie z mazakami będą rozrysowywać warte dla oka akcje. Choć szczerze wątpię w ten drugi scenariusz. Bo nie chce mi się wierzyć, że w polskiej telewizji odrobią taką pracę domową. A szkoda, bo tak robią niemcy i brytole.
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Cz lut 04, 2010 14:11  Re: Wszystko o NFL!

Oglądałem w Polsacie Sport m.in. mecz Świętych z Wikingami, ale nie na żywo, tylko w powtórce, więc nie wiem, jak jest z reklamami. Mogę za to powiedzieć, że komentowali Andrzej Kostyra oraz Michał Rosiak, sędzia Polskiego Związku Futbolu Amerykańskiego. NFL oglądam, odkąd mecze tej ligi pokazuje Polsat Sport, czyli od bardzo niedawna, poza tym nieregularnie. Obejrzałem do tej pory tylko kilka spotkań. Jestem więc w tej dziedzinie laikiem (choć zasady już jako tako znam i to jest sukces ;) ) i takiemu laikowi jak ja komentarz tych Panów się podobał.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Velik N lut 07, 2010 19:30  Re: Wszystko o NFL!

Tak dla informacji - jeśli ktoś nie ma Polsatu Sport, to transmisja będzie także na niemieckim ARD, Rai Sport Piu i BBCi :-) .
Obrazek
Avatar użytkownika
Velik
 
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 20:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez chmiel Wt lut 09, 2010 22:44  Re: Wszystko o NFL!

Czy tegoroczny Super Bowl był rzeczywiście nudny czy może mi jako komuś, kto nie siedzi w tym sporcie, wydawał się nudny (no poza ostatnimi minutami)? Zachęcam do napisania czegoś o meczu wieńczącym sezon tych, którzy bardziej interesują się futbolem amerykańskim. Napiszę tylko tyle, że podobało mi się podejście trenera Świętych - nie bał się ryzykować. Postanowił walczyć o 7 pkt, zamiast w zasadzie pewnych 3, potem o 2 zamiast pewnego 1, mimo że za pierwszym razem ryzyko się nie opłaciło. I te rozpoczęcie II połowy w wykonaniu zawodników z Nowego Orleanu. Ryzykował i wygrał. Brawo!
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron