Komentatorzy sportowi

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kostrzewus N lut 24, 2008 12:08  

Ja lubię Bogdana Chruścickiego, który komentuje skoki narciarskie na Eurosporcie. Borowczyk i Sokół też są fajni.
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Postprzez Grzesiek N lut 24, 2008 12:10  

Z pewnością nie Kołtoń - jego cytat - "szczał na bramkę szczydziestu metrów" - sam mówi za siebie.

NIE Szpakowi i Szaranowi.

Jaroński i Wyrzykowski są fajni.

Duet Borówa and Sokół też się sprawdził.

A najlepsi to są komentatorzy z Canal+ - Laskowski, Smokowski, Twarowski i Wolski.

kostrzewus napisał(a):Ja lubię Bogdana Chruścickiego, który komentuje skoki narciarskie na Eurosporcie. Borowczyk i Sokół też są fajni.
Tja - Chruścik ma niesamowite wyczucie odległości w skokach: "To będzie 130 metrów", tymczasem ktoś skoczył 123 :-)
Avatar użytkownika
Grzesiek
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 11:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PiotrGT N lut 24, 2008 12:58  

Moje typy:

Tenis - Karol Stopa
Żużel - Paweł Wójcik
Siatkówka - Tomasz Swędrowski & Wojciech Drzyzga
Kolarstwo - Tomasz Jaroński & Krzysztof Wyrzykowski
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez misiakow N lut 24, 2008 13:05  

tak przeglądam ten temat i nie wiem za co tak uwielbiacie Pana Drzyzge? Przeciez on nie potrafi bezstronnie komentować. Przykład? Mecz Politechnika - Resovia w sezonie 2006/07 W warszawskim zespole grał jego syn, ale to go nieusprawiedliwia. Aż żal było go słuchać. Co chwile pochwały pod adresem syna, a tak naprawde, nic wielkiego nie pokazywał. :???:
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez izyk19 N lut 24, 2008 13:26  

Moje typy to :
Jaroński, Wyrzykowski. Dowcipnie,fajna atmosfera i bardzo duża wiedza,szczególnie jeśli chodzi o Tdf.

Komentarz Jeftucha i Kruka również jest dobry, przyjemnie sie ich słucha.

Jeśli chodzi o piłkę nożną to zdecydowanie najbardziej lubię duet komentujący premiership czyli Twarowski i Nahorny.
Avatar użytkownika
izyk19
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 12:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez TobaccoBoy N lut 24, 2008 13:47  

To temat "najlepsi komentatorzy sportowi" - nie "Co nam sie podoba, a nie w komentarzu i czemu nie?" .

Dla mnie najlepszymi komentatorami Tobie Moody i Jason Ryder (Moto Gp i niekiedy WSBk) oraz Jeremy Shaw (CCWS, WTCC, GP2 i zasadzie do reszty serii wyścigowych). Jak dla mnie tacy nudziarze jak nasi Gac, Szymczak, Widomski, Mielczarek winni pójść do nich na korepetycje.
TobaccoBoy
 

Postprzez chmiel N lut 24, 2008 16:48  

misiakow napisał(a):tak przeglądam ten temat i nie wiem za co tak uwielbiacie Pana Drzyzge?

Za jego bardzo fachowy komentarz. Ekspertów znających się na siatkówce tak jak on na pewno udałoby się znaleźć, ale eksperta, który potrafi komentować, byłoby już bardzo ciężko. Pan Wojtek ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać widzom. Rzeczywiście czasami jest stronniczy, ale jak komentuje mecze reprezentacji Polski, to mi to nie przeszkadza. :-P W PLS może to wkurzać, ale lepszego komentatora-eksperta od siatki w Polsce wg mnie nie ma, więc jest najlepszy.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Miki1910 Pn lut 25, 2008 15:03  

Jak kiedyś ktoś to powiedział to jest najlepszy treer wśród komentatorów i najlepszy komentator wśród trenerów (choć ogólnie to trener przeciętny).
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez misiakow Pn lut 25, 2008 15:04  

wiec może niech Drzyzga komentuje tylko mecze reprezentacji, a PLS zostawi w spokoju!
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez chmiel Pn lut 25, 2008 18:15  

Zdecydowanie nie! Niech PLS komentuje nadal. Byłaby to dużo strata, gdyby przestał. Brakowałoby jego fachowego komentarza.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez dk_ml Pn lut 25, 2008 22:31  

witam!

Zgodzam się że panowie Wierzykowski z Jarońskim oraz Kruk z Jeftuchem świetnie komentują, potrafią zaciekawic widza i oddać emocje.

Jeśli chodzi o Szpaka to podziwiam go za emocje ktore znakomicie przekazuje,minusem jest to że popelnia duzo gaf

Jednak ja uwazam za wspanialych komentatorow niemieckiego eurosportu. Chodzi mi o Rolfa Kalba, który komentuje snooker, Gerga Siegmunda z Dirkem Thiele komentujacych skoki narciarski oraz Sigi Heinricha komentatora biathlonu.
Ich komentarze sa znakomite, Ci którzy ich słuszeli wiedzą o czym mówie:)
Pozdro
dk_ml
 

Postprzez SPIDER Wt lut 26, 2008 9:10  

Najlepsze są momenty, gdy pokazują na Eurosporcie najlepsze akcje.

Po angielsku.

Po niemiecku.

Z komentatorów w Polsce to tak:
piłka nożna: Borek i Kołtoń, cała "plejada' TVP przy nich się po prostu chowa
siatkówka: nie oglądam często, więc nie mam pojęcia kto tam komentuje
żużel: zdecydowanie Lorek. Padł już tutaj głos, że Wójcik. Przecież on przy Lorku się chowa. Jeszcze Feddek gdy komentuje z Lorkiem to idzie posłuchać
motorsporty: muszę tutaj dać Sokoła i Borowczyka. Poza tym ludzie z Eurosportu, mimo tego, że chowają się przy ich angielskich odpowiednikach.

No i grande finale. JAROŃSKI I WYRZYKOWSKI. Oni są genialni, wręcz niedoścignieni. Relację TdF, które komentują potrafią człowieka czasami rozbawić. Nigdy nie zapomnę jak kiedyś 20 minut gadali o kawie. No i słynne "rach ciach ciach' z biathlonu.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel Wt lut 26, 2008 17:07  

żużel: zdecydowanie Lorek. Padł już tutaj głos, że Wójcik. Przecież on przy Lorku się chowa. Jeszcze Feddek gdy komentuje z Lorkiem to idzie posłuchać

Również uważam, że Lorek z tego grona jest najlepszy. Jest to młody komentator i prezentuje bardzo miły do słuchania styl komentowania. Pełen luz. Ale czasami może wkurzać ten jego angielski akcent.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER Wt lut 26, 2008 18:59  

czasami może wkurzać ten jego angielski akcent

Tak, to prawda. Nieraz aż się nie da słuchać tego komentarza. Ale nie umniejsza to faktu temu, że wiedzę o "czarnym sporcie" ma przeogromną.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez slipstream Wt lut 26, 2008 19:51  

chmiel napisał(a):Ale czasami może wkurzać ten jego angielski akcent.

Pal licho akcent, ale to mówienie przez nos jest jak dla mnie irytujące - przesłania to całą jego wiedzę.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości