Nasze sportowe marzenia i sukcesy;)

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel N lut 24, 2008 17:02  

Ja trenuję siatkówkę w zespole szkolnym i w roku poprzednim zostaliśmy mistrzami powiatu. :) Niewielki to sukces, ale sukces. ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Rubiq N lut 24, 2008 17:15  

@rek, ty masz to szczęście że mieszkasz w Krakowie. Ja też trenuję piłkę nożną w miejscowym klubie, ale tutaj nie mam żadnych perspektyw.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez SPIDER N lut 24, 2008 17:47  

A ja gram w kręgle (klasyczne).
W minionym sezonie zdobyliśmy drużynowo Mistrzostwo Polski seniorów, juniorów i juniorów młodszych (w każdej drużynie występowałem). Poza tym jestem piątym zawodnikiem w kraju w kategorii juniora młodszego, v-ce mistrzem Polski w tej samej kategorii tyle, że parami. Tytuły zdobyte na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Do tegorocznej edycji zakwalifikowałem się w ten weekend podczas Mistrzostw Okręgu. Parami zajęliśmy z kolegą piąte miejsce, a indywidualnie jedenaste, co jest spowodowane słabym wynikiem w eliminacjach.

Miałem okazję jechać w ubiegłym sezonie na Mistrzostwa Świata do Sarajewa, lecz przez szkołę zrezygnowałem z tej imprezy - czego lekko żałuję. Poza tym występowałem trzy razy w reprezentacji Polski (mecze z Czechami, Niemcami i Rumunią).
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Jędruś N lut 24, 2008 17:54  

Ja chciałbym trenować biegi sprinterskie ale nie ma u mnie klubu który by tym się zajmował . A mam już 14 lat i to trochę późno by zacząć to trenować tak na poważnie .
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez dex N lut 24, 2008 19:49  

no to może ja wymienię swoje osiągnięcia chociaż chwalić sie nie lubie :)
1 miejsce na 100 m ( mistrzostwa gminy) rok 96
1 miejsce na 100m( mistrzostwa gminy) rok 97
1miejsce na 800 m ( mistrzostwa gminy)rok 98,99
1miejsce na 400m ( mistrzostwa gminy)99
1miejsce na 200m ( mistrzostwa gminy)99

2 miejsce na 400 ( mistrzostwa gminy)98
3miejsce na 200(m. gminy)98

3 miejsce w pięcioboju (mistrzostwa gminy) 2000
3 miejsce na 100 m ( mistrzostwa gminy) 2000

3 miejsce w pinponga ( mistrzostwa powiatowe) 2000
wicemistrz w pinponga ( mistrzostwa powiatowe ) 2001
4 miejsce w pingponga ( mistrzostwa powiatowe)2002

potem jeszcze grałem w piłke , dwa mistrzostwa szkolne

za mistrzostwa gminy mam dyplony , natomiast za pięciobuj i pingong medale ( chociaż nie wiem nawet gdzie są gdzieś w komórce schowane )
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez corey N lut 24, 2008 19:57  

Jeszcze rok temu grałem w kosza i z drużyną byliśmy mistrzami województwa,ale na mistrzostwach Polski marnie nam poszło :( 2x byłem wybierany najlepszym zawodnikiem w turnieju. Raz była recenzja turnieju w kablówce,który odbywał się w moim mieście i była tam pokazana moja akcja zakończona ładnym wejściem pod kosz :D

Chmiel być może skojarzy,bo zespół w jakim grałem to UKS Trójka Działdowo.
corey
 
Dołączył(a): N lut 24, 2008 17:39
Lokalizacja: Działdowo
GG: 8532593

Postprzez Macus N lut 24, 2008 21:03  

Grałem w miejscowym klubie i moge się pochwalić 3 miejscem w lidze. Byłem wybierany także najlepszym bramkarzem. Mam jeszcze srebrne medale :)
Avatar użytkownika
Macus
 
Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 7:45
Lokalizacja: Działdowo

Postprzez chmiel N lut 24, 2008 21:48  

SPIDER napisał(a):Poza tym występowałem trzy razy w reprezentacji Polski

No to można tylko przyklasnąć. :brawo:

corey napisał(a):Chmiel być może skojarzy,bo zespół w jakim grałem to UKS Trójka Działdowo.

To Ty z Działdowa jesteś? ;) Oczywiście, że kojarzę. UKS zawsze jest w samej czołówce w województwie. Też chodziłem do tej szkoły, ale w kosza umiem grać, że tak powiem - średnio, dlatego nie grałem w drużynie.

Macus napisał(a):Grałem w miejscowym klubie

Start czy Wkra?
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Jędruś N lut 24, 2008 21:55  

dex a jakie czasy osiągałeś na 60 i 100 metów ???
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Fiflaczek N lut 24, 2008 22:20  

Ja tam treuje od 2 lat piłke nożną ale niestety drużynowo sukcesów w tym sezonie nie mamy bo niestety 4 lepszych graczy odeszło do innej drużyny i teraz co chwile ktoś nowy dochodzi.Moim marzeniem żeby nasza drużyna powróciła do walki o 1 miejsce jak w poprzednim sezonie.

Co mogę powiedzieć nasz system wprowadzania młodzieży do poważnego sportu leży,żeby zrobić karierę trzeba bardzo liczyć na łut szczęścia,na to że ktoś dostrzeże twój talent(przykład Kuby Błaszczykowskiego).

niestety to jest smutna prawda, szczególnie w mniejszych miastach jest przekichane się wybić.Trzeba by się samemu zgłosić do jakiegoś lepszego rozpoznaalnego klubu żeby coś osiągnąć ale trzeba ćwiczyć , trenować ,walczyć z samym sobą.Ja niestety ostatnio nie mam zapału do gry i są efekty.Na treningach jak jest gierka to ni huhu nic nie moge strzelić a zawsze to po 2 bramki było.Teraz to nawet podać dokładnie nie moge.To chyba przez ciągłe problemy osobiste.Mam nadzieje że do początku rundy wiosennej wszystkie a chociaż połowa minie.
Fiflaczek
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:02
Lokalizacja: z kont!!

Postprzez mutu Pn lut 25, 2008 0:17  

Ja tam chciałbym zostać kiedyś kierowcą rajdowym. Ale to są dość odległe czasy, bo na razie mam niecałe 14 lat. Jako tako można powiedzieć, że jeżeli wykaże ku temu inicjatywe, to będę może miał pieniądze na starty i na samóchód, bo mój wójek ma firmę własną i wiadomo, że chciałby ją promować. Musiałbym się jednak zapytać go o to, bo jak na razie się nie pytałem, ale on docenia moje zainteresowanie w tej dziedzinie więc zobaczymy, jak będzie :) Mimo wszystko to jeszcze odległe czay.
Od nie dawna zaczął mnie też interesować snooker. Znam zasady gry i na rzie próbuję, ale musiałbym więcej trenować
Williams F1 Team
Avatar użytkownika
mutu
 
Dołączył(a): So sie 25, 2007 14:49
Lokalizacja: Ozimek

Postprzez dex Pn lut 25, 2008 11:58  

jędruś napisał(a):dex a jakie czasy osiągałeś na 60 i 100 metów ???

na 100 coś koł 10,3 10,2

na 60 coś koło 8sek wiem że raz miałem tam cos koło 7,90 czy jakos tak ale juz nie pamiętam dokładnie .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Macus Pn lut 25, 2008 12:05  

Start czy Wkra?


Wkra Działdowo a teraz jeszcze klasa sportowa o profilu piłka nożna w Gimnazjum numer 2
Avatar użytkownika
Macus
 
Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 7:45
Lokalizacja: Działdowo

Postprzez Jędruś Pn lut 25, 2008 12:23  

dex napisał(a):koł 10,3 10,2


Seryjnie ??? Ja na 100 m tak jeszcze poważnie nie biegałem ale na 60 m kręce teraz gdy mam 14 lat już 8,20 więc jeszcze trochę treningów i zejde poniżej 8 .

Kwalifikacja do igrzysk olimpijskich wynosi bodajże 10,13 .
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez fordern Pn lut 25, 2008 13:27  

w sporcie to jedynie bilard lub dart :twisted:
jak się idzie czasem (b. rzadko :-D ) do Domino (klub w Działdowie, wtajemniczeni wiedzą gdzie to jest) to się pyknie ;)
w darta miałem 120 raz ;]
ale tak to żadnych sukcesów nie mam :(
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości