Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2006

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Czy reprezentacja Polski awansuje z grupy do dalszych rozgrywek na MŚ?

Tak
31
42%
Nie
42
58%
 
Liczba głosów : 73

Postprzez mkpol Cz lip 13, 2006 11:48  

W napisał(a):Fakty przemawiają za winą Zidane.


Popieram popieram i jeszcze raz popieram.

Nawet najgorsza obelga nie usprawiedliwia agresji fizycznej i pod tym wzgledem Zizu jest bezsprzecznie winien.

W jakimś poscie pisalem ze dobrze zrobil ale byla to oczywista prowokacja :-)
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez gregoff Cz lip 13, 2006 12:44  

Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez slipstream Cz lip 13, 2006 13:02  

mkpol napisał(a):ale byla to oczywista prowokacja


ktora jest nieodzownym elementem sportu (niestety) - zreszta sam Dudek mówil w programie Szymona Majewskiego źe przed rzutami karnymi bramkarze lubią coś szepnąć na ucho wykonawcy jedenastki (nawet było coś o małżonkach) źeby go zdeprymować. I co jakoś nikt jeszcze nie płakał, to co zrobił Zidane dowodzi tlko jego słabości, I pozatym co z tego wynikało - Materazzi nawet publicznie tego nie powiedział, co bym moźe wtedy bardziej Zidana zrozumiał, ale tak?
Zresztą tym bardziej rozumiem jego postępowanie jak czytam słowa jego matki źe "chce jaja Materazziego na tacy". No to sie w sumie nie ma co dziwić zachowaniu Zizu - wychowanie wynosi się z domu
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez mkpol Cz lip 13, 2006 13:34  

slipstream napisał(a):
mkpol napisał(a):ale byla to oczywista prowokacja


ktora jest nieodzownym elementem sportu (niestety) -


Piszac o prowokacji mialem na mysli to co napisalem ze dobrze zrobil. Chcialem w ten sposob wywolac dyskusje i w pewnym sesie mi sie udalo :-)
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez W Cz lip 13, 2006 14:48  

slipstream napisał(a):Materazzi nawet publicznie tego nie powiedział, co bym moźe wtedy bardziej Zidana zrozumiał, ale tak?

Gdyby Materazzi powiedział to, co powiedział, publicznie, to i tak ośmieszył by się tylko narażając na falę międzynarodowej krytyki, jeżeli wypowiedż uderzała w pochodzenie Zizu.

Człowiek pewny swojej gosności nie ma powodów reagować na byle słowne zaczepki.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez dex Cz lip 13, 2006 21:21  

W napisał(a):Fakty przemawiają za winą Zidane

oczywiśćie , ale mi chodzilo o to że teraz media i polskie i międzynarodowe wielce sie wypowiadają , jakby byli super expertami , teraz każdy zawodnik /trener mądry , trudno tak sie stało i już ,zidane go faulował i sędzia podiął taką a nie inną decyzję , zresztą sedzia pokazuje kartki za to co widzi , a z kilkunastu metrów napewno nie słyszy co każdy do siebie gada.


gregoff napisał(a):Drobnymi faulami i cwaniactwem na boisku

niestety taka jest prawda , wygra bardziej cwany i przebiegły , a faule słowami były , są i będą .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez im9ulse Cz lip 13, 2006 23:12  

ciekawi mnie jedno ile media i plebs beda sie jeszcze zajmowali tym "tematem zamiennikiem"...Mistrzostwa juz sie skonczyly Wlosi maja zloto i finito...a tu jakies jalowe dysputy...jakies szopki chece...zwykly przecietny czlowiek moglby zec : Co k...a obchodzi,ta cala pier...ta husaria !!!???

Czy to pierwszy raz ktos kogos wyzwal na boisku ,bylo juz plucie,szarpanie za wlosy,kopanie po jajach - teraz mamy cios "z zidana" :lol: ale calej tej podniety nie rozumiem :lol:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez W Cz lip 13, 2006 23:14  

im9ulse napisał(a):ale calej tej podniety nie rozumiem

Polecam oglądać TV, ponieważ dzisiaj słyszałem, że Włosi mogą stracić tytuł i jest to groźba wystosowana przez FIFĘ-kichę, wieć trudno przejść nad nią do porządku dziennego.

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ale tak mocne słowa mogą świadczyć o francuskich wpływach.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez im9ulse Cz lip 13, 2006 23:20  

teraz wogole jest jakis nacisk antyrasistowskiego lobby !!! moze jeszcze zrobia z Zidana swietego albo lepiej meczennika...

W napisał(a):że Włosi mogą stracić tytuł i jest to groźba wystosowana przez FIFĘ-kichę

to byla by porazka na maxa !!! smiech na sali i chyba RIP fify...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez deZZember Cz lip 13, 2006 23:36  

Ja też nie wiem o co tyle zamieszania... Sztuką jest nie dać się sprowokować. Oglądał ktoś Szymon Majewski Show z Jerzym Dudkiem? On tam bardzo fajny i (szczególnie teraz) ciekawy przykład dał: jak Polska grała z Anglią, to polski piłkarz (nie pamiętam nazwiska) co krył Beckhama próbował go wyprowadzić z równowagi mniej więcej zdaniami typu (po angielsku oczywiście ;) ) "wczoraj spałem z twoją Victorią", czy coś w stylu "ona cię zdradza ze mną" itp. (już nie pamiętam jak to dokładnie leciało). A Beckham podobno spojrzał się na niego, uśmiechnął się i powiedział coś w stylu "sądząc po twoim wyglądzie to niemożliwe" :D Tak więc najważniejsze, to nie dać się sprowokować! Jeżeli nawet Materazzi wyzwał jego matkę i/lub siostrę od ladacznic, to Zidane co najwyżej mógł powiedzieć coś w stylu "wiem, że często bywasz w burdelach, ale chyba byłeś za bardzo pijany i coś ci się pomyliło". A jeżeli coś o jego pochodzeniu Włoch powiedział? Przecież to zrobił WŁOCH, Zidane miał pełno możliwości riposty, począwszy, że to on jest brudasem i śmierdziuchem (to w końcu Włoch ;) ), nieudacznikiem o przeroście formy nad treścią (jak ostatnio bywało z Włochami: od II W.Ś. i Mussoliniego, po ich "super" samochody i Berlusconiego... nie wspominając o obecnym stanie skorumpowanej piłki). Z resztą wg. mnie nazwanie kogoś w dzisiejszych czasach "terrorystą" nie jest obraźliwe, a wręcz przeciwnie :-P ... ale ja tu nie o tym -wracając do tematu: Francuz sfaulował w taki sposób, że słusznie dostał czerwony kartonik. Włoch zachował się jak świnia, ale to nie znaczy, że mają rozegrać finał jeszcze raz, bo już o takiej paranoi słyszałem :eek: . Może dostać Materazzi karę, ale do cholery, już po meczu! Można to porównać: jak Villeneuve blokował podczas kwalifikacji Fisichelle, ten poszedł do jego boksu, ale na szczęście nie dał Kanadyjczykowi w mordę. A co jakby dał? Oj, czerwona kartka ;) Może nawet dyskwalifikacja na kilka wyścigów. I nikt by się nie pytał "dlaczego"? Tylko idioci domagaliby się powtórki kwalifikacji... Wiem wiem, kwalifikacje to nie finał MŚ w piłce nożnej, ale prawo właśnie na tym polega, że ma być z założenia sprawiedliwe, czyli nie ważne czy chodzi o najważniejszy mecz czterech lat, czy o ligowe spotkanie III ligi -zasady powinny być te same.

Reasumując: dostał Zidane za zachowanie czerwoną kartkę słusznie? Tak! Został przez to spatrzony wynik meczu? Nie! No to o co chodzi? A chodzi o zachowanie Włocha... OK, ja go również potępiam, ale to nie znaczy, że ma być powtórka finału! Surowa kara, może jakaś dyskwalifikacja, ale nie odebranie tytułu czy powtórka finału :-o !
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hide Cz lip 13, 2006 23:54  

SPIDER napisał(a):Nie mogę przyjąc do wiadomości tego, ze to Włochy są MŚ. Przecież oni w tym mundialu nie grali nic - i nie ma się co oszukiwać.

Spider to widze ze jestes niedzielnym kibicem. Wlosi grali w tych mistrzostwach najlepsza pilke od 1994 roku. Moze nie jest to tak widowiskowa gra jak Barazylijczykow ale jak skuteczna. W sporcie nie liczy sie efektownosc tylko efektywnosc. Wlosi w temacie efektywnosci byli i sa mistrzami. to tyle ode mnie. Pozdrawiam
FORZA CAVALLINIO !!!
Avatar użytkownika
hide
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:11
Lokalizacja: Wschowa

Postprzez Enkei Cz lip 13, 2006 23:57  

hide napisał(a):Moze nie jest to tak widowiskowa gra jak Barazylijczykow ale jak skuteczna.

Brazylijczycy nie grają widowiskowej piłki. Brazylijczycy grają 'sprytną' piłkę. Widowiskową gra Francja. I to Francja powinna zostać Mistrzem Świata.
Enkei
 

Postprzez deeze Pt lip 14, 2006 0:38  

Enkei napisał(a):Brazylijczycy nie grają widowiskowej piłki. Brazylijczycy grają 'sprytną' piłkę. Widowiskową gra Francja. I to Francja powinna zostać Mistrzem Świata.

Przykro mi, ale w 100% nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Sposób, w jaki Francja wyszła z grupy wydaje mi się co najmniej szczytem sprytu, jeśli nie mówimy tu już o totalnym fuksie. Jak na mundialu w Korei i Japonii - nie powinni byli w ogóle wyjść z tej grupy. Grali tandetnie i bez jakiegokolwiek polotu. I jak taką grę nazwać widowiskową? Jedyne widowisko jakie widziałem w wykonaniu Francuzów (zresztą wątpliwym jest ich nazywać Francuzami) była "bańka" Zidane'a.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez W Pt lip 14, 2006 7:27  

Warci siebie.

Obiecuję, żę to ostatni mój post w tym temacie.
Artykuł wydał mi się ciekawy - jak widać, Materazzi ma wprawę.
Dlaczego Zidane nie postąpił jak Cirillo...?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez sex pistols Pt lip 14, 2006 7:49  

Boż cały temat opiera sie na glupich plotkach :evil: . Nieważne czy mu coś powiedział czy nie to były sekundy. Dziwi mnie tylko to że wszyscy dziennikarze na świecie nie potepiaja tego czynu tylk oszukaja usprawiedliwienia. A żadnych powtorek odebranmia niczego nie bedzie i przestancie wogole takie pierdoly opowiadac.

P.S Panie W jeśli będzie pan pisał każde zdanie od nowej lini to i tak to bedzie jednolinkowiec :-P
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron