Puchar UEFA 08/09

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez misiakow Pt mar 20, 2009 17:38  Re: Puchar UEFA 08/09

Spider, ale on pisze o jednym meczu, który był wczoraj :]
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Angulo Pt mar 20, 2009 17:38  Re: Puchar UEFA 08/09

SPIDER napisał(a):Post zaznaczający Twoją obecność na forum, czy o co chodzi?!
Bo ostatni post tutaj z 4 marca...

Nie, po prostu wczoraj zakończyła się 1/8 finału i byłem wkurzony po meczu Aalborg-Man City...
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez SPIDER Pt mar 20, 2009 19:03  Re: Puchar UEFA 08/09

Poważnie wczoraj był jakiś mecz?! W ogóle był jakiś mecz teraz? Ja nie wiedziałem, naprawdę. Byłem cały czas przekonany, że wtedy, kiedy odpadł Kolejorz, to już się zakończyło i trzeba czekać na losowanie. Albo inaczej. Wiedziałem, że będzie jeszcze jedna kolejka, ale nie znałem terminu.

Toteż przepraszam za wprowadzenie zamieszania.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kajek Pt mar 20, 2009 19:13  Re: Puchar UEFA 08/09

Ano byl, nawet Werder awansowal :-D
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Razor Pt mar 20, 2009 21:47  Re: Puchar UEFA 08/09

Ja tak samo jak Spider dopiero dziś się skapłem że była kolejna runda rozgrywana xD I Werder pokonał Milan ;O Udinese Zenit pokonało ;OO Dwa Ukraińskie zespoły grają dalej :o Same sensacje ;P
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez misiakow Pt mar 20, 2009 21:48  Re: Puchar UEFA 08/09

Udinese Zenit pokonało ;OO

To ja chyba inne mecze oglądałem xD
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Razor Pt mar 20, 2009 21:54  Re: Puchar UEFA 08/09

Udinese Calcio 2 - 0 Zenit Sankt Petersburg
Zenit Sankt Petersburg 1 - 0 Udinese Calcio

Wynik łączny: 2-1
Awans: Włochy Udinese Calcio

Coś Ci się pomyliło Misiakow.
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez misiakow Pt mar 20, 2009 22:02  Re: Puchar UEFA 08/09

nic sie nie pomyliło :) Chodziło mi o wczorajszy mecz :-P
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez dex So mar 21, 2009 17:51  Re: Puchar UEFA 08/09

Razor_3000 napisał(a):Ja tak samo jak Spider dopiero dziś się skapłem że była kolejna runda rozgrywana xD I Werder pokonał Milan ;O Udinese Zenit pokonało ;OO Dwa Ukraińskie zespoły grają dalej :o Same sensacje ;P


no to się wam trochę przysnęło , bo to dopiero 1/4 finału :P
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Razor Pt maja 01, 2009 19:56  Kibice222

Mecz był ciekawy. Kibicuję HSV i cieszę się że udało im się wygrać w 1 meczu. Zachowanie kibiców Werderu było skandaliczne. Mam nadzieję że dostaną jakąś karę pieniężną. HSV to mój faworyt do zdobycia p Uefa. Liczę że tak się stanie.

Sahtar - Dynamo. Oglądałem tylko skrót ale było widać przewagę Dynama. Aliev fantastycznie wykonywał stałe fragmenty. Myślę że Dynamo pokona w rewanżu Sahtar...
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez chmiel Pt maja 01, 2009 21:59  Re: Puchar UEFA 08/09

Werder - HSV 0:1
Drużyna z Hamburga odniosła zasłużone zwycięstwo i jest wielkim faworytem nie tylko do gry w finale, ale również do zwycięstwo w nim. HSV było lepsze. Jedynie dobre interwencje Wiese uratowały bremeńczyków przed większą ilością straconych bramek. Dwie sytuacje sam na sam z Oliciem i strzał Guerrero obronił pięknie. Przy uderzeniu Trochowskiego nie miał już jednak szans. Werder w II połowie, a szczególnie w końcówce też miał swoje szanse, ale generalnie to goście grali lepiej w tym spotkaniu i to oni stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji. W zespole Werderu przede wszystkim zabrakło dobrej postawy Diego, od którego zależy praktycznie gra całego zespołu. Był wczoraj mało widoczny jak na niego, mało było tych błyskotliwych podań i bodajże tylko jeden strzał. W HSV natomiast podkreślić należy jak zwykle bardzo dobrą grę Olicia i jego harówę na boisku. Byli jeszcze inni wyróżniający się zawodnicy, jednak jak dla mnie to on był ponad resztą. Niski, krepy, trochę zgarbiony przy sprincie, jednak silny, dobry technicznie, potrafiący prowadzić piłkę przy stopie i długo się przy niej utrzymywać. Biega i pracuje za dwóch. Świetny zawodnik.

Dynamo - Shakhtar 1:1
Ze skrótu można wywnioskować, że gospodarze mieli przewagę i byli zespołem lepszym, jednak nie udało im się wygrać. W rewanżu może być ciekawie i choć w lepszej pozycji jest klub z Doniecka, to Dynamo nie jest bez szans.

W sumie jedyne, co jest pewne przed rewanżami to fakt, że finał będzie niemiecko-ukraiński. :-P
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez marrak Cz maja 07, 2009 20:29  Re: Puchar UEFA 08/09

Shakhtar juz w finale. W rewanzu klub M.Lewandowskiego wygral 2-1. Meczu nie ogladalem wiec szerzej sie rozisywal nie bede :P Lewandowski gral.... 1min. + doliczony czas :P

W drugim SF narazie na remis (1-1) HT, co premiuje awansem Hamburger SV

EDIT 2:3 FT :o jak dla mnie lekka niespodzianka - Werder awans bramkami na wyjezdzie.

Czyli bez niespodzianki final ukrainsko-niemiecki :rotfl:
Ostatnio edytowano Cz maja 07, 2009 21:38 przez marrak, łącznie edytowano 1 raz
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Noras Cz maja 07, 2009 21:32  Re: Puchar UEFA 08/09

Już jest 2:3, ostatnia minuta leci ale zapewne coś doliczy...
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez misiakow Cz maja 07, 2009 21:37  Re: Puchar UEFA 08/09

Wielka klęska HSV. W lidze nic, w pucharze Niemiec nic, w pucharze UEFA również nic. Polecą głowy w Hamburgu... :shock:
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez SPIDER Pt maja 08, 2009 10:49  Re: Puchar UEFA 08/09

Oglądałem w zasadzie ostatnie 10 minut wczorajszego meczu. Jak Olić trafił na 2:3, to jeszcze wierzyłem w szansę na awans HSV. Nie wiem jak to wyglądało z bliska, bo nie pokazali powtórek, ale nie było czasami faulu, jak Rost miał piłkę w polu karnym? Bo jak przyjął i składał się do strzału to widziałem piłkę w bramce normalnie. A tutaj, pach, i momentalnie leżał.

A w Werderze nie zagra Diego i Almeida, którzy otrzymali niepotrzebne żółte kartki.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości