Kombinacja norweska

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Saruto N mar 01, 2009 13:05  Re: Kombinacja norweska

Sztafeta była ciekawa i brawa dla Japończyków za wygraną, bo zrobili to w dobrym stylu.
Czwartkowy bieg był nudny, za mało walki jak dla mnie. Moan troche się postarał, jednak już nie ma takiej formy jak przed MŚ.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamillo17 Pt mar 06, 2009 17:55  Re: Kombinacja norweska

Trzeba przyznać, że Koivuranta dzisiaj pobiegł nieźle i należą mu się gratulacje za 2. miejsce i powiększenie przewagi nad Moanem. Zwycięstwo Demonga nie było niespodzianką.
Muszę to powiedzieć - kombinacja była dziś pokazywana przez Eurosport fatalnie. Najpierw wybrali alpejskie i nie pokazali skoków 37 bodaj zawodników (woleli dać powtórkę alpejskiego) i spóźnili się dość znacznie na bieg. Cieszę się, że pokazują tą dyscyplinę, gdyby nie oni nie interesowałbym się być może nią, ale jednak za dzisiejsze przekazywanie transmisji należy się duży minus.
Chcesz wziąć udział w konkursach wiedzy o skokach narciarskich? Chcesz typować wyniki wielu wydarzeń sportowych? Chcesz podzielić się refleksjami na temat skoków narciarskich? Nie czekaj :!: Wejdź pod TEN link i czuj się jak u siebie w domu :!:
Avatar użytkownika
Kamillo17
 
Dołączył(a): So sie 02, 2008 17:47
GG: 8287672

Postprzez Saruto Pt mar 06, 2009 20:14  Re: Kombinacja norweska

To że Demong wygra to było wiadomo już po skokach. Osobiście liczyłem na to że Koivuranta się utrzyma za nim w biegu i tak właśnie zrobił. 3 konkursy do końca :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamillo17 So mar 07, 2009 15:57  Re: Kombinacja norweska

Szkoda mi Koivuranty po tym, co stało się dziś, ale pobiegł nieźle, Moan pobiegł fantastycznie, powrót do formy z najlepszych dni tego sezonu.
Teraz Moan u siebie czy uda mu się wygrać PŚ? Zobaczymy za tydzień w Vikersund.
Chcesz wziąć udział w konkursach wiedzy o skokach narciarskich? Chcesz typować wyniki wielu wydarzeń sportowych? Chcesz podzielić się refleksjami na temat skoków narciarskich? Nie czekaj :!: Wejdź pod TEN link i czuj się jak u siebie w domu :!:
Avatar użytkownika
Kamillo17
 
Dołączył(a): So sie 02, 2008 17:47
GG: 8287672

Postprzez Saruto So mar 07, 2009 18:35  Re: Kombinacja norweska

Z jednej strony dobrze że Moan wygrał, bo dzięki temu walka będzie do końca. Z drugiej strony jako kibic Koivuranty żałuje że mu się nie udało bo przewaga byłaby spora.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fordern So mar 07, 2009 18:44  Re: Kombinacja norweska

Moan :o :o
Skubany pociągnął wspaniałym tempem do końca, a już tak liczyłem, że mu się nie uda, że widziałem samotny finisz Koivuranty w myślach :-D :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Kamillo17 So mar 14, 2009 13:08  Re: Kombinacja norweska

Wspaniale Koivuranta - 122,5 m, a Moan niestety :P też dobrze. Ale mam nadzieję, że dziś myśli o kryształowej kuli poniosą Koivurantę i Fin wygra dziś bez problemu, bo Demong już chyba takiej formy nie ma. Najbardziej Moana się obawiam.
Chcesz wziąć udział w konkursach wiedzy o skokach narciarskich? Chcesz typować wyniki wielu wydarzeń sportowych? Chcesz podzielić się refleksjami na temat skoków narciarskich? Nie czekaj :!: Wejdź pod TEN link i czuj się jak u siebie w domu :!:
Avatar użytkownika
Kamillo17
 
Dołączył(a): So sie 02, 2008 17:47
GG: 8287672

Postprzez Michal2_F1 So mar 14, 2009 13:42  Re: Kombinacja norweska

Moan ma niewielką stratę do 2 miejsca ;) Mam nadzieję, że doścignie Koivuratę.
Adam Cieślar jest 19 po skokach (tuż przed Norwegiem). Orientuje się ktoś jak on biega? Wydaje mi się, że fatalnie :P
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez adagio28 So mar 14, 2009 18:32  Re: Kombinacja norweska

Nie byłam w stanie oglądać biegu. Zbyt duże nerwy, zbyt słabe serce. 99 pkt... Lepiej nic nie mówić, tylko się cieszyć :grin:
Ta adagio28, nie ten adagio28.
Avatar użytkownika
adagio28
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 11:39
Lokalizacja: E.

Postprzez Saruto So mar 14, 2009 18:55  Re: Kombinacja norweska

adagio28 napisał(a):Lepiej nic nie mówić, tylko się cieszyć :grin:

Z cieszeniem to poczekajmy jeszcze kilkanaście godzin ;)
Koivuranta świetnie rozkłada siły na bieg :) brawo, kolejna piękna wygrana
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez adagio28 So mar 14, 2009 19:11  Re: Kombinacja norweska

Przy zwycięstwie Moana, Anssini musiałby być poza 30, żeby to przegrać, a ja w takie rzeczy nie wierzę... Choć w różnych sportach różnie się działo :-P
Ta adagio28, nie ten adagio28.
Avatar użytkownika
adagio28
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 11:39
Lokalizacja: E.

Postprzez Saruto So mar 14, 2009 21:13  Re: Kombinacja norweska

Dziś Raich miał zdobyć 3 pkt. w slalomie ;) czyli dla niego pikuś że tak powiem ale niestety nie udało się i przegrał kule ;)
Więc pewności nigdy nie ma, zostaje nadzieja :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamillo17 N mar 15, 2009 12:40  Re: Kombinacja norweska

Świetnie, Koivuranta pobiegł dziś nieźle, słabiej skoczył, ale już chyba myślał o kryształowej kuli.
Cieszę się ze zwycięstwa Koivuranty w PŚ no i z tego, że Eurosport stanął na wysokości zadania i pokazał ceremonię wręczania owej kuli. Oby w następnym sezonie Koivuranta też wygrał i PŚ i zdobył złoto olimpijskie.

Już mi brakuje kombinacji :P A trzeba wytrzymać do listopada...
Chcesz wziąć udział w konkursach wiedzy o skokach narciarskich? Chcesz typować wyniki wielu wydarzeń sportowych? Chcesz podzielić się refleksjami na temat skoków narciarskich? Nie czekaj :!: Wejdź pod TEN link i czuj się jak u siebie w domu :!:
Avatar użytkownika
Kamillo17
 
Dołączył(a): So sie 02, 2008 17:47
GG: 8287672

Postprzez adagio28 N mar 15, 2009 15:59  Re: Kombinacja norweska

Anzi :ukłon: Choć dzisiejszy bieg był na "odpał" :wink: Ładnie za to Ryynanen. Brawo dla podium konkursu, no i cóż można więcej rzec... Brawo dla tych najlepszych! :)
Ta adagio28, nie ten adagio28.
Avatar użytkownika
adagio28
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 11:39
Lokalizacja: E.

Postprzez Saruto N mar 15, 2009 19:13  Re: Kombinacja norweska

Koivuranta zdobył wreszcie kule :) Coś mi się wydaje że gdyby nie problemy zdrowotne w tym sezonie, to kula by już u niego była od poprzedniego tygodnia, a może i przed mistrzostwami.
Ryynanen bardzo poprawił bieg w tym sezonie, widać że powoli nadrabia do najlepszych i w przyszłym sezonie pewnie będzie jednym z faworytów.

Odpoczynek dobry jest ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości