NBA - Kobe Bryant na MVP

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez gregoff Pn sty 23, 2006 12:21  NBA - Kobe Bryant na MVP

Nie wiem czy ktoś się interesuje koszykówką ale ostatnio Kobe Bryant zrobił niesamowity wyczyn. W jednym meczu zdobył 81 punktów w tym w drugiej połowie aż 55 i praktycznie sam wygrał mecz. Jest to drugi wynik w historii koszykówki (100 punktów Wilt Chambarlein w latach 60). Nawet Jordan nigdy nie rzucił więcej niż 70 punktów.

NIgdy nie byłem jakimś fanem Kobe, bo w końcu to on doprowadził do tego, że z Lakers odszedł Shaq i ogólnie czasami chłopak przegina. Ale w tym sezonie gra jak z nut (oczywiście nic dziwnego, skoro w Lakers tylko on odpowiada za zdobywani punktów) i chyba należy mu się tytuł MVP.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Bart Pn sty 23, 2006 12:26  

Też tak sądzę. Kiedyś w duecie z Shaqiem wymiatali, ale jak wiadomo zespół sie rozpadł. Fani Lakersów niech dziękują Bryant'owi za to, że jest takim geniuszem, bo gdyby nie on, to byłoby z drużyna krucho. Tytuł MVP na pewno dla niego!
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez chmiel Pn sty 23, 2006 13:49  

Zgadzam się Bryant gra świetnie i należy mu się tytuł MVP. Jednak ja jestem wielkim zwolennikiem młodegto i już świetnego gracza Cleveland Cavaliers, LeBron'a James'a :-D On jest kapitalny, niedawno zdobył bodajże 51 pkt, mimo urazu :D Przyszłość należy do LeBrona :-P
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Bart Pn sty 23, 2006 13:58  

chmiel napisał(a): Przyszłość należy do LeBrona

Który powoli zastępuje Michaela Jordana nie tylko w noszeniu koszulki z nr 23. :-D
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez SPIDER Pn sty 23, 2006 14:46  

Dzisiaj sobie z kumplem idę do domu (jak co tydzień na okienku - mieszka koło szkoły). Patrzymy na telegazetę i... 81 punktów Bryant'a. Trzy razy odświerzaliśmy stronę, bo myśleliśmy, że to pomyłka. Na szczęście nie.

gregoff napisał(a):należy mu się tytuł MVP

Popieram :dobrze:.
Ostatnio edytowano Pn sty 23, 2006 15:13 przez SPIDER, łącznie edytowano 1 raz
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez krisow Pn sty 23, 2006 14:48  

Kobe też ma przyszłość przed sobą. Ma przecież dopiero 27 lat, a już jakie osiągnięcia. Bez Shaqa stał się pierwszą opcją w ataku Los Angeles Lakers i wykorzystuje to bardzo dobrze. Gdyby tak jeszcze team był lepszy ...
Obrazek
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
krisow
 
Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 13:16
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Postprzez Bart Pn sty 23, 2006 15:10  

SPIDER napisał(a):Niestety nie.

:o
Dlaczego niestety? Przecież taki występ nie zdarza się co dzień i każdemu. :razz:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez SPIDER Pn sty 23, 2006 15:13  

Miało być na szczęście.

EDIT
Poprawione.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Ave Pn sty 23, 2006 17:01  

Bryant? A kto to jest? Gwalciciel. Zdobywa duzo punktow- Jeziorowcy wygrywaja? Porownania do Jordana? :x Nic glupszego i smiesniejszego. Nie chce mi sie gadac w tym temacie.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez gregoff Pn sty 23, 2006 19:15  

O ile wiem strony doszły do ugody i Kobiego oczyscili z zarzutów. Nawet Jordan nie był święty (zdradzał żonę i teraz o ile wiem się z nią rozwiódł)
więc może skupmy się tylko na wynikach sportowych a te w tym sezonie są za Bryantem.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Ave Pn sty 23, 2006 20:16  

Za odpowiednia sume sam bys poszedl na ugode :) . Koszykowka to zespolowa gra. Jordan na poczatku kariery gral podobnie egoistycznie jak obecnie Bryant. Starcia z Pistonsami nauczyly go tego, ze indywidualnie nie siega sie po tytul mistrzowski. W 1991 r. kiedy gwiazda Chicago Bulls zrobila miejsce dla Pippena, Granta, BJ Armstraga (pojedynki z Kevinem Johnsonem z Phoenix Suns `93) oraz J. Paxsona, powstala druzyna nie majaca sobie rownych w NBA. Bad Boys z Detroit przypominali podworkowa bande przedszkolakow w starciu z dobrze poukladana druzyna z Chicago przez P. Jacksona. Byl Kukoc przyszedl Harpper w koncu najlepiej zbierajacy showman Rodman. To byla poezja koszykowki. Tych kilku ludzi wynioslo NBA na poziom, ktorego dlugo nie doswiadczymy. Hale przeciwnikow pekaly w szwach by zobaczyc Jordana i spolke w akcji.
Bryant? A kto chce grac z rozkapryszona gwiazdeczka? Czlowiekiem ktory przedklada wlasne osiagniecia nad dobro druzyny. Obecny sklad Jeziorowcow to w glownej mierze zasluga Bryanta, ktory by blyszczec musi byc otoczony nieudacznikami. W tym zespole nie moze byc wartosciowych graczy, bo przeciez gwiazdeczka strzeli focha i obrazi sie na caly swiat.
Zreszta obecna NBA upadla do poziomu narkomanow, pragnacych sie napchac zlota gowniarzy oraz stetryczalych weteranow (Payton i inni), ktorym i rabek przy spodnicy czyni kontuzje. Jedyny ktory sie wylamuje z tego schematu to Kevin Garnet, ale wokol niego nie potrafiono zbudowac dobrej druzyny i o mistrzostwie moze tylko pomarzyc.
Bryant w 90 latach bylby zwyklym wyrobnikiem przy tych, ktorzy tworzyli owczesna NBA. Barkley, Thomas, Magic, Drexler, Malone, Kemp, Ewing, Olajuwon, Robinson, etc. Gdzie tu miejsce dla Bryanta? Kto to jest?
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez gregoff Pn sty 23, 2006 20:44  

Ale żeś mi wykład dosunął. Akurat o Jordanie to wiem na pewno nie mniej niż Ty wię akurat było nie potrzebne. Poza tym Jordan nie zrobił miejsca wokół siebie tylko do niego zaczęto dopasowywać skład. Poza tym nie podobał mu się jeden transfer (wiesz jaki :?:) iktóry w efekcie przyniósł spodziewany efekt ale sam Jordan długo się nie mógl z tym pogodzić.

Ps: Kiedyś to Ty mnie oskarżyłeś o to, że generalizuje. Sądze, że w tej chwili Ty też to robisz :-P
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Ave Pn sty 23, 2006 23:41  

Charles Oakley za Billa Cartwrighta. Nie bawia mnie quizy, wiec podarujmy sobie te forme rozmowy.
Sklad Bykow przed zdobyciem 1 mistrzostwa niewiele sie zmienial na kluczowych pozycjach, wiec mowa o budowie zespolu pod Jordana jest bezzasadny. Trzon zespolu stanowili Jordan, Pippen i Grant. 1 tytul przyszedl po tym jak Jordan przestal sie "szarpac" na boisku i zaczal dostrzegac partnerow. Od 1995 r. nie bylo juz jednego lidera tego zespolu, bylo 2: Pippen i Jordan.
To co napisalem w poprzednim oraz tym poscie dotyczy kontekstu Bryanta. To chyba zrozumiale :) .
Ps. Nie generalizuje bo i po co? Wystarczy odpowiedziec na pytanie dlaczego z L.A. odszedl Shaq.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez gregoff Wt sty 24, 2006 9:53  

Ave napisał(a):Charles Oakley za Billa Cartwrighta


Sprawdzałem twoją czujność. Co do Shaqa i jego odejścia z LA to chyba napisałem coś nie coś w pierwszym poście :P
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez RENO Wt sty 24, 2006 11:23  

Bart napisał(a):
chmiel napisał(a): Przyszłość należy do LeBrona

Który powoli zastępuje Michaela Jordana nie tylko w noszeniu koszulki z nr 23. :-D


Nio i LeBron już niedługo prawdopodobnie stanie się pierwszym na świecie i w historii sportowcem który zarobi miliard dollarów !!!
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron