Eliminacje ME 2008

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel Pt lis 23, 2007 16:53  

Ale Anglicy to zawsze Anglicy. Zawodników w zespole mają świetnych i do Euro mogliby wypracować trochę lepszą formę. Jak dla mnie Anglicy nie są nigdy nudni, choćby ze względu na to, że ich albo ktoś lubi albo wręcz nienawidzi (oczywiście są wyjątki, ale ich reprezentacja budzi emocje). A awansowała nudna Rosja.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Czarinio Pt lis 23, 2007 17:26  

Mi sie wydaje ze wszystko wina Mclarena.Zla taktyke opracowal na Chorwatow.Ale coz jest jak jest.Mclaren wyrzucony i ztego sie ciesze xD
Czarinio, dumny użytkownik Forum f1wm.pl od Oct 2007.
Avatar użytkownika
Czarinio
 
Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 15:26
Lokalizacja: Szczecinek
GG: 11270173

Postprzez chmiel Pt lis 23, 2007 17:35  

Daquest napisał(a):Mclaren

McClaren. Też się na to złapałem. ;) Rzeczywiście Steve zła taktykę przygotował na Chorwatów. Co do decyzji personalnych też można mieć zastrzeżenia. Jak mógł wystawić Carsona na bramce, kiedy ten nie miał rozegranego nawet 1 meczu w reprezentacji. Debiut w takim meczu może być stresujący, a szczególnie na tak newralgicznej pozycji jak bramkarz. I Carson pierwszą bramkę zawalił, a pierwsza bramka często jest najważniejsza. Na szczęście dla Anglików już nie jest ich selekcjonerem.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez slipstream Pt lis 23, 2007 17:57  

chmiel napisał(a):Jak mógł wystawić Carsona na bramce

Pozwolę sobie odpowiedzieć cytatem zczuba.pl
zczuba.pl napisał(a): Nie chcemy bronić Steve'a McClarena, ale jednak trochę będziemy, choć ledwo przez gardło nam to przechodzi. Wszyscy mają do niego pretensje, że nie wyrzucił z kadry, rzeczywiście fatalnego, Paula Robinsona. Nikt jednak nie próbuje nawet odpowiedzieć na pytanie - kim miałby go McClaren zastąpić?

Dla zainteresowanych cały artykuł tutaj :arrow: http://www.sport.pl/sport/1,74696,4698286.html okraszony odpowiednim komentarzem oraz zapisami video na udokumentowanie tegoż.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez SPIDER Pt lis 23, 2007 18:12  

Ja nie jestem zadowolony z faktu, że Anglia nie awansowała, ale podobnie jak kilku przedmówców twierdzę, że Euro nie straci na wartości z powodu ich obecności. Tak po prostu.

Chyba raz mogą występować inne drużyny niż te, które są na piedestale. Ale fakt faktem, że odpadnięcie Anglii jest niespodzianką. Dużą? Ciężko powiedzieć, bo od początku eliminacji grali w kratkę...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez fisi Pt lis 23, 2007 19:59  

Szkoda że nikt Niemcom nie utarł nosa. W żadnej dyscyplinie sportu nie maja wybitnie utalentowanych jednostek (wyjatki Gerd Muller, Sven Hannawald w skokach ten drugi jak nie Niemiec) ale sa cholernie ambitni i mocni psychicznie i tym wygrywają.
"An eye for an eye makes the whole world blind" Mahatma Gandhi
Avatar użytkownika
fisi
 
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 9:08
Lokalizacja: z kątowni

Postprzez chmiel Pt lis 23, 2007 20:06  

fisi napisał(a):Szkoda że nikt Niemcom nie utarł nosa.

A ja się cieszę, że awansowali na Euro, mimo że ich bardzo nie lubię. Wolę, aby Niemcom ktoś utarł nosa już na samym Euro. ;) Jak Czesi w Portugalii na przykład. :) Zresztą w eliminacjach z reguły kibicuje faworytom, a na turnieju jest już trochę inaczej.

zczuba.pl napisał(a):Nie chcemy bronić Steve'a McClarena, ale jednak trochę będziemy, choć ledwo przez gardło nam to przechodzi. Wszyscy mają do niego pretensje, że nie wyrzucił z kadry, rzeczywiście fatalnego, Paula Robinsona. Nikt jednak nie próbuje nawet odpowiedzieć na pytanie - kim miałby go McClaren zastąpić?

Wg mnie nikim nie powinien go zastępować. W tak ważnym meczu powinien bronić Robinson. Może jest słaby, ale jest na pewno bardziej doświadczony. na Euro już mógłby na kogoś innego postawić. Inna sprawa, że wyboru nie ma dużego. Swoją drogą Anglicy mogą Nam zadrościć takich rezerwowych bramkarzy jak Kuszczak i Fabiański. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER Pt lis 23, 2007 20:41  

fisi napisał(a):Szkoda że nikt Niemcom nie utarł nosa

Jak wygrywają po 13:0 to nie ma na to szans.
:-D

Ale tak na poważnie. Niemcy mają ten komfort, że na każdą pozycję mają gracza, który idealnie zastąpi jednego z zawodników podstawowych. Na przykład jak w ataku gra Klose i Kuranyi, to Podolski po zmianie może go dobrze zastąpić. I tak na każdej pozycji.

Nie możesz też mówić, że Niemcy nie mają gwiazd jeśli chodzi o piłkarzy i o inne dyscypliny. Beckenbauer, Sepp Meier, Basler, Effenberg... Sporty zimowe to także jedna z domen Niemiec. O piłce ręcznej nie wspomnę.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Alassane Bamba Pt lis 23, 2007 20:42  

chmiel napisał(a):Swoją drogą Anglicy mogą Nam zadrościć takich rezerwowych bramkarzy jak Kuszczak i Fabiański.

Ja tam śmiem twierdzić nawet, że i taki Szamotulski z Malarzem by się do kadry Anglii łapali 8)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez im9ulse Pt lis 23, 2007 21:20  

Daquest napisał(a):Mi sie wydaje ze wszystko wina Mclarena

tez nie do konca prawda !!! wymien mi dobrego anglika z ligi hiszpanskiej,wloskiej,francuzkiej ??? nie ma !!! oni sie kisza w premiership ,w ktorej coraz wiecej znacza obcokrajowcy - spojrz na bramkarzy Carson ??? kto to jest kiedys mieli Seamana ,Shiltona etc. teraz w najlepszych angielskich klubach na bramce stoja obcokrajowcy...chociaz ten McClaren to tez gosciu pokroju Kleidinsta - trener nieudacznik
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Alassane Bamba Pt lis 23, 2007 23:27  

im9ulse napisał(a):kiedys mieli Seamana

Zaznacz, że Seamana z lat 90-tych (a szczególnie drugiej połowy), bo to, co ten koleś wyprawiał w trzecim tysiącleciu to już powód do dumy nie był :-P Anglia bramkarzy nie ma od długiego już czasu i co gorsza brak perspektyw... Miał być Kirkland, potem Carson, a jak to się kończy, każdy widzi :roll: Taka prawda, że większość klubów Premiership ma bramkarzy obcokrajowców, bo po prostu na tej pozycji w Anglii panuje taka bieda, jak u nas na lewej obronie :wink: Zresztą, popatrzmy na wielką czwórkę: w MU Holender van der Sar z Polakiem Kuszczakiem na ławie, w Arsenalu Hiszpan Almunia, Niemiec Lehmann, a na następne lata już zabezpieczenie w postaci dwóch Polaków, Fabiańskiego i Szczęscnego, a po rezerwach błąka się dodatkowo Francuz Mannone. Liverpool i Hiszpan Reina ze zmiennikiem Itandje z Kamerunu, w Chelsea Czech Cech, Włoch Cudicini, a gdy obaj nie mogli grać, to Ze wytrzasnął swego rodaka Hilario. To mówi chyba samo za siebie 8)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez Reyes666 Cz lis 29, 2007 17:28  

Prześlij dalej po sieci
Zróbmy kawał Włochom .... Na włoskiej stronie prestiżowej gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boją się najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu!
Głosujcie na Polskę, niech się Włosi zdziwią
www.gazzetta.it/appsSonda...etta/d_1504.jsp
Obrazek
Reyes666
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 18:24

Postprzez Arek Cz lis 29, 2007 17:59  

To już było i po szturmie polskich fanów okazało się że Polska ma 90% i że to jej się Włosi najbardziej obawiaja :razz: :wink:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez chmiel Cz lis 29, 2007 20:30  

Zresztą już usunęli tę ankietę.

PS: Nie znam włoskiego, ale tak przypuszczam. ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Pepik Pt lis 30, 2007 19:47  

Ja na tę stronkę wszedłem na początku ankiety, kiedy Polska zamykała stawkę, w trakcie, kiedy "najazd" Polskich internautów wyprowadził nas na pozycję lidera oraz na końcu głosowania, kiedy liderem była Francja przed Niemcami. Polska znalazła się ostatecznie na miejscach 4-5 z 20% bodajże, jak dobrze pamiętam. Widać więc wyraźnie, że inne nacje także nie próżnowały :-D

Wracając do losowania: W niedzielę dowiemy się, z kim Polska zagra na Euro 2008. Z mojej strony chcę tylko, abyśmy uniknęli tych reprezentacji, z którymi ostatnio graliśmy, lub będziemy w niedalekiej przyszłości rywalizować. Jak już pisałem wcześniej, przed losowaniem grup eliminacyjnych MŚ 2010, pragnąłem, abyśmy wylosowali zespoły, z którymi dawno nie mierzyliśmy sił. Moja prośba została wysłuchana. :wink: Dlatego też nie chciałbym wylosować: Czechów, Szwedów, Niemców oraz Portugalię. Z mojego punktu widzenia dobra byłaby grupa: Holandia, Włochy, Hiszpania i Polska. Powiecie, że zwariowałem, ale tak bym sobie tego życzył. Przynajmniej, jak odpadniemy z tej grupy, to nie będzie wielkiego zawodu. :-D

[mod="Mariusz"]Temat zamknięty dnia 2 XII 2007.[/mod]
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron