Eliminacje ME 2008

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez mkpol Wt sie 22, 2006 22:20  

I tak wtopimy
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez slipstream Śr sie 23, 2006 7:10  

Bo ja wiem czy taka silna Belgia, raczej średniak a pozytywem jest to że z tej grupy bezpośrednio awansuje sie i z drugiego miejsca.

Ale co ja pisze! Cofam to co powiedziałem bo to zdanie to koncert nakrecania nadziei godny polskiej telewizji
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Krzyżu Śr sie 23, 2006 10:04  

Rasiak dostał powołanie ale zrezygnował - i bardzo dobrze ja bym też nie grał dla takich kibiców ;/. Prawda jest taka w kadzrze jest Franek który w 2lizde angielskiej siedzi na trybunach a nie ma Rasiaka, który w tej samej lidze strzelił w 4 kolejkach 3 bramki :-(
Krzyżu
 

Postprzez Indy Śr sie 23, 2006 10:49  

Rasiak ma chrzciny dziecka, nie zrezygnował tylko zaproponował że przyjedzie 3 dni później niż reszta. Beenhakker się nie zgodził. Wiem że wielu z was uważa że Rasiak po meczu z Anglią powinien skończyć z kadrą i w ogóle z futbolem ale prawda jest taka że na dzień dzisiejszy jest lepszy od Frankowskiego.

Belgia jest groźna u siebie ??? Na własnym terenie zremisowała z Kazachstanem więc raczej nie. Serbia i Czarnogóra w eliminacjach MŚ straciła tylko 1 albo 2 bramki ale bramkarz i 2 obrońców to czarnogórzanie więc po podziale kraju nie będą już grać w serbskiej kadrze.
mkpol napisał(a):I tak wtopimy

Tak samo pewnie myśleli potencjalni sponsorzy Kubicy gdy ten szukał forsy :evil:
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Krzyżu Śr sie 23, 2006 11:55  

Indy ja nie wierzę, w te opowieści ze chrztem - to trwa góra pare godzin... Dla mnie to ejst po prostu dobre alibi 8)
Krzyżu
 

Postprzez Kondzik Śr sie 23, 2006 17:41  

Ehh a ja i tak jak zawsze będę miał nadzieję na awans do ME. W końcu nadzieja umiera ostatnia :-(
Obrazek
Kondzik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 17:37
Lokalizacja: Kielce
GG: 7796909

Postprzez cocco Śr sie 23, 2006 17:43  

ale gdzie jest Grzesiu :grin: Tak naprawde to watpie zeby Lepo cos zdzialal z nasza reprezentacja i watpie ze wyjdziemy z grupy chociaz byloby zaj... gdyby sie udalo
Obrazek
Avatar użytkownika
cocco
 
Dołączył(a): Pt sie 11, 2006 11:48
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez gregoff Śr sie 23, 2006 19:39  

cocco napisał(a):ale gdzie jest Grzesiu :grin: Tak naprawde to watpie zeby Lepo cos zdzialal z nasza reprezentacja i watpie ze wyjdziemy z grupy chociaz byloby zaj... gdyby sie udalo


Grzesiu się obraził na debili z internetu którzy go totalnie skopali na wszystkich możliwych forach o piłce nożnej przed MŚ.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez im9ulse Śr sie 23, 2006 23:15  

Leo to taki fajny dziadek mroz - szroty dalej ciaga,dunczycy nas powiezli jak chcieli...eeee nic z tego nie bedzie :dusi: Leo moze jest fachowiec,ale z naszych pseudo kopaczy zespolu nie ulepi !!!
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez gregoff Śr sie 23, 2006 23:25  

Bo te szroty są i tak lepsze niż całe zastępy młodzieży :-? A tak poza tym to ja już piłki nie oglądam, i tak mecze ustawiane w polskiej lidze a niedługo sędziować będzie musiał Listek bo mu wsztkich sędziów w areszcze zamkną (z tych kilku czarnych owiec prawdziwe stado się zrobiło).

Nikt tu nie ma woli zmiany czegokoliwek więc po co to oglądać, żeby tylko się wkurzać.

Ps: Kto wierzył w awans Legii dzisiaj :?: Chyba tylko niepoprawni marzyciele...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Krzyżu Śr sie 23, 2006 23:33  

gregoff napisał(a):i tak mecze ustawiane w polskiej lidze

No nareszcie człowieku cała piłka jest ustawiona i to nei tylko PZNP ale i FIFA... To oni zrobili z tego sportu maszynke do robienia kasy...

gregoff napisał(a):Ps: Kto wierzył w awans Legii dzisiaj Question Chyba tylko niepoprawni marzyciele...

Ja po pierwszym golu włodarczyka. To było coś takiego
:-D :( :eek: :???: :razz: (Tak nie lubię Legii - tylko LECH:p)
Krzyżu
 

Postprzez SPIDER Cz sie 24, 2006 11:25  

gregoff napisał(a):Kto wierzył w awans Legii dzisiaj

Ja tak samo jak Krzyżu. Legia odpłynęła...

gregoff napisał(a):niedługo sędziować będzie musiał Listek

Dobrze by było, może zrobiłby porządek na boisku - albo sam by wziął łapówkę. Ale prawda jest taka, że w Polskim futbolu źle siędzieje. Niech PZPN się cieszy, że za to nie wykluczyli ich z rozgrywek międzynarodowych (bo FIFA takie coś rozważała).
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel Cz sie 24, 2006 18:39  

gregoff napisał(a):Ps: Kto wierzył w awans Legii dzisiaj :?: Chyba tylko niepoprawni marzyciele...

Ja byłem przygotowany na porażkę, ale po cichu wierzyłem. Po bramce Włodara na 1:0 jeszcze bardziej, ale co się stało później wiemy...

gregoff napisał(a):A tak poza tym to ja już piłki nie oglądam

A mówisz tylko o polskiej piłce czy ogólnie :?:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel So sie 26, 2006 11:23  

Tomasz Frankowski, Wolverhampton :arrow: CD Tenerife
Może zacznie grać, bo aż przykro było czytać, że Tomek kolejny raz zasiadł na ławcę albo na trybunach...
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Indy So sie 26, 2006 11:41  

I dobrze. Frankowski nie nadawał się do siłowej Angielskiej piłki tak samo jak Rasiak do Hiszpańskiej gdzie o wiele bardziej liczy się technika i szybkość. Z kadrą powinien jednak dać sobie spokój. Z graczy powyżej 30 zatrzymałbym tylko Żewłaka, Krzynówka i Żurawskiego a Sobol i Bosacki w formie też się przydadzą.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron