Karuzela transferowa w piłce nożnej

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez fordern Pn sty 06, 2014 0:44  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

THC-303 napisał(a):
Ciekawi mnie teraz opinia naszego forumowego fana Bayernu

Od wczoraj w tym kraju jest kilka milionów fanów Bayernu :evil:

Dlatego doprecyzowałem - fana Bayernu "before it was cool" :-P

Pojawiły się także doniesienia (ESPN), że ter Stegen już latem ma przejść do Barcelony. Borussia Mönchengladbach potwierdza, że odejdzie wraz z końcem sezonu (kontrakt do 2015, więc umowa z nowym klubem pewnie już podpisana), ale nie powiedzieli dokąd przejdzie. Jeżeli to się potwierdzi, to Barcelona w końcu będzie mieć porządnego bramkarza. :P

Będziemy musieli poszukać nowego bramkarza, zrobimy to już latem. Myślę, że Marc dołączy do klubu, z którym jest łączony - powiedział dyrektor sportowy niemieckiego klubu Max Eberl.
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez smylas Pt sty 24, 2014 14:20  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Obrazek

Mourinho na konferencji właśnie potwierdził. Mogę rozpoczynać oficjalną podniętę, i uczcić najdroższy transfer w historii United :D
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Angulo Pt sty 24, 2014 17:29  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Dla mnie Mata zawsze będzie w Valencii!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez hideto Pt sty 24, 2014 21:11  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Dla ciebie to Mclaren zawsze jest mistrzem... tylko ten pech...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cravenciak Pt sty 31, 2014 13:00  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Obraniak w Werderze Brema. Dla niego to tylko lepiej, Ligue 1 przy Bundeslidze to piaskownica. Facet nauczy się grać kombinacyjnie, wychodzić na pozycję i szukać kolegów - nie zacznie biegać, to nie będzie grał (a jak zacznie biegać to przyda się reprezentacji). Zanosi się też na 1 skład, bo Werder jest ciemnej i głębokiej od jakiegoś czasu.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Patrick Pt sty 31, 2014 13:06  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Ligue 1 przy Bundeslidze to piaskownica

Tylko żeby się później nie okazało, że zamiast Bundesligi będzie druga liga. ;)

Obrazek
Świetny transfer PSG.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt maja 23, 2014 22:30  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

David Luiz w PSG za 50 mln (ponoć funtów). PSG nie wygląda na klub który się przejął karą za nieprzestrzeganie finansowego Fair Play.
Rekordowa kwota za obrońcę? (O le to wciąż obrońca, a nie DP)
http://www1.skysports.com/football/news ... david-luiz
Przypomnę iż PSG chciałoby jeszcze nabyć Oscara i Hazarda. Nie wiem czy nie taniej byłoby kupić klub, niż tych trzech graczy osobno. Jeśli Luiz za 50, to nie wiem o jakich kwotach mówić w przypadku innych graczy.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez BagBag So maja 24, 2014 0:07  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Oscar i Hazard nie do ruszenia, a odejściu Luiza mówiło się baaardzo długo...Roman swojego imperium nie sprzeda tak szybko :P
Avatar użytkownika
BagBag
 
Dołączył(a): N mar 02, 2008 11:15

Postprzez dodgers So maja 24, 2014 9:19  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Wielka szkoda. Najbardziej pozytywna postać w zespole. Na obronie nie grał rewelacyjnie (w przeciwieństwie do występów w reprezentacji), ale na pomocy o wiele lepiej to wyglądało. W parze z Maticiem mogliby zawojować, a tak został nam Ramires, którego gra co sezon wygląda gorzej ;/
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez l00kers So maja 24, 2014 12:38  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Jak PSG dalej tak będzie działać to dostanie ban na europejskie puchary.
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez rolnik sam w dolinie So maja 24, 2014 18:00  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

l00kers napisał(a):Jak PSG dalej tak będzie działać to dostanie ban na europejskie puchary.

I tak chodziły informacje, że mieli teraz dostać bana na LM. Wynegocjowali jednak, że zapłacą 'wysoką' karę (łapówka dla UEFY?) w wysokości 60mln i ograniczą skład w LM do 21 graczy. te kary są śmieszne, za nie przestrzeganie restrykcji finansowych dawać kary finansowe.... Do tego przez dwa lata na transfery mogą wydać tylko 60mln euro (na okienko czy na wszystkie 4?). Fanie to sobie wymyślili w UEFA, pieniążki wpadają za nic.

dodgers napisał(a):Wielka szkoda. Najbardziej pozytywna postać w zespole. Na obronie nie grał rewelacyjnie (w przeciwieństwie do występów w reprezentacji), ale na pomocy o wiele lepiej to wyglądało. W parze z Maticiem mogliby zawojować, a tak został nam Ramires, którego gra co sezon wygląda gorzej ;/

Może i postać pozytywna, ale sprzedaż jakiegokolwiek obrońcy za kwoty rzędu 40-50mln to okazja i głupotą byłoby się nie zgodzić. Widać było, że Luiz jako ŚO nie pasował do koncepcji Mourinho (który powtarzał, że to nie def. pomocnik, a środkowy obrońca, potem wystawiając go właśnie na pomocy). Sprzedaż ta (jak i Maty) będzie mieć jednak sens tylko gdy Portugalczyk faktycznie zostanie w tym klubie na długie lata, w innym wypadku niepotrzebnie pozbyliśmy się dwóch dobrych graczy.
Mam nadzieje, że poza Ramiresem i napastnikami nikogo więcej nie sprzedadzą.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez chmiel So maja 24, 2014 18:19  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Trzeba wziąć pod uwagę, że Romek już nie sięga tak głęboko do kieszeni jak kiedyś. Obecna Chelsea już nie jest klubem z początków Abramowicza albo w stylu choćby dzisiejszego PSG. Teraz The Blues starają się spełniać Financial Fair Play i zarabiać na siebie (poza tym mocno postawili na szkółkę, co może nie jest jeszcze widoczne w dorosłej piłce, ale objawiło się już tym, że każda młodzieżowa drużyna Chelsea dotarła w tym sezonie do finału krajowych rozgrywek w swojej grupie wiekowej). Także takiej kasy za obrońcę było aż szkoda nie wziąć. Tym bardziej za rezerwowego. Bo Luiz był w tym sezonie rezerwowym i w następnym byłby nim nadal. Jose na środku obrony woli innych graczy, a defensywny pomocnik to nie optymalna pozycja dla Brazylijczyka. Poza tym Matic na tej pozycji jest od niego lepszy.

Jako fan Chelsea byłem praktycznie pewien odejścia Luiza. Wielkie dzięki dla niego za to, co zrobił dla Chelsea, mój sentyment będzie miał już na zawsze i szkoda, że odchodzi, ale tak musiało być. Cieszę się, że odchodzi za tak dużą sumę i mam nadzieję, że zostanie ona odpowiednio wykorzystana w trakcie tego okienka transferowego. Bo braki kadrowe w Chelsea są dość spore, jeśli chce się walczyć o najwyższe cele w następnym sezonie.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez smylas So maja 24, 2014 18:21  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

rolnik sam w dolinie napisał(a):Wynegocjowali jednak, że zapłacą 'wysoką' karę (łapówka dla UEFY?) w wysokości 60mln i ograniczą skład w LM do 21 graczy. te kary są śmieszne, za nie przestrzeganie restrykcji finansowych dawać kary finansowe.... Do tego przez dwa lata na transfery mogą wydać tylko 60mln euro


:zakrywa: :zakrywa: :zakrywa:

1. Nie było żadnych negocjacji, taką samą karę dostało City
2. 40mln zostanie im zwrócone jeśli będą przestrzegać FFP w następnych dwóch latach, czyli kara wyniesie zaledwie 20mln
3. Na transfery mogą wydać 60mln PLUS to co zyskają z piłkarzy sprzedanych
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez rolnik sam w dolinie So maja 24, 2014 18:23  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

:sad: :sad: :sad:
Pomyliłem zakaz gry w LM z zakazem transferowym.
:-( :-( :-(
http://psgfc.pl/news/show/quotle-parisi ... ast-zakazu
:-D :-D :-D
O ile wykluczenie z Ligi Mistrzów nie wchodzi w grę, o tyle mówiło się o zakazie transferowym podczas letniego okna transferowego. Według "Le Parisien" PSG wyszło z propozycją zapłacenia wielomilionowej kary oraz obietnicy poprawy finansów.

(Rozumiem, że po trzy emotki to jeszcze w zgodzie z regulaminem?)
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez smylas So maja 24, 2014 19:17  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

A sorki, nie wiedziałem że się powołujesz na jakże wiarygodny Polski portal o PSG który jako źródło podaje Paryską gazetę która na sport przeznacza 2 ostatnie strony, szkoda tylko że szanowane i wiarygodne gazety typu l'equipe czy FF milczały na ten temat. Sorki...
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron