Karuzela transferowa w piłce nożnej

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Jędruś Pt maja 23, 2008 10:26  Karuzela transferowa w piłce nożnej

Karuzela tak naprawdę jeszcze porządnie nie ruszyła . Spekulacji jednak wiele , choć jest też kilka konkretów .

Największym kąskiem jest oczywiście król strzelców ligi angielskiej i jej najlepszy piłkarz , król strzelców Ligi Mistrzów , zdobywa Ligi Mistrzów i Mistrzostwa Anglii ,obecnie (najprawdopodobniej ) najlepszy piłkarz na świecie -C.Ronaldo .
Jeśli dojdzie do jego przejścia z Manu do Realu Madryt to stanie się najdroższym piłkarzem w historii futbolu . Mówi się o kwocie rzędu 100-120 mln euro !!!
Real chyba dał sobie spokój ze sprowadzeniem piłkarza roku 2007 - Kaki . Choć nic nie jest przesądzone .
Kolejnym celem dla Realu jest napastnik i superstrzelec reprezentacji Holandii ( kolejny do kolekcji ) czyli Klaas-Jan Huntelaar . Na co dzień występuje w Ajaxie Amsterdam i nie kwapi się bardzo by prędko go opuścić , bo po EURO 2008 trenerem klubu zostanie Van Basten .

Wiele mówi się też o przejściu Lamparda , który nie przedłużył jeszcze kontraktu z Chelsea na kolejne sezonu . Zainteresowane są nim : Juvenstus Turyn , Inter Mediolan i FC Barcelona .
Didier Drogba też jest rozchwytywany . Real , Milan ,Barca . Podobnie Eto'o , który myśli na poważnie o zmianie ligi .
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez chmiel Pt maja 23, 2008 10:38  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Zmieniłem nazwę tematu na taki ogólny, będzie mógł być wykorzystany także w kolejnych okienkach transferowych.

jędruś napisał(a):Wiele mówi się też o przejściu Lamparda , który nie przedłużył jeszcze kontraktu z Chelsea na kolejne sezonu .

KLIK. Nie mam wątpliwości, że ten kontrakt zostanie przedłużony. Zresztą nie widzę innej opcji. ;)

jędruś napisał(a):Didier Drogba też jest rozchwytywany .

Tutaj już taki pewny nie jestem, ale są jeszcze nadzieję, że Didier w Chelsea zostanie. KLIK. Mam nadzieję, że Didi jednak nie odejdzie z Chelsea i nadal będzie jednym z The Blues.

Co do zakupów Chelsea - KLIK.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez smylas Pt maja 23, 2008 12:30  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Maly-boy Pt maja 23, 2008 19:13  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

jak narazie wszystko wskazuje ,że Dudek zostanie w Realu... szkoda
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Jędruś Pt maja 23, 2008 21:11  

Będzie kolejny rok sterczał na ławce rezerwowych . Powinien grać regularnie . Żurawski z wielkiego klubu ( nie takiego owszem jak Real ) przeniósł się do średniaka ligi Greckiej i bardzo dobrze mu to wyszło . Jurek powinien postąpić podobnie .
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez chmiel So maja 24, 2008 18:17  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Maly-boy napisał(a):jak narazie wszystko wskazuje ,że Dudek zostanie w Realu... szkoda

Widać dla niego już kasa ważniejsza niż regularna gra. I jeszcze te głupie tłumaczenie, że sukces osłodził jego frustracje. Gdyby przynajmniej miał jakiś udział w tym sukcesie... Chyba Jurek już się za bardzo przyzwyczaił do siedzenia na ławce.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez pjaxz So maja 24, 2008 19:18  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Jego kariera i jego życie, a mistrzostwo Hiszpanii może sobie zapisać na koncie, bo w meczu Primiera Division wystąpił.
Poza tym już niewiele mu czasu zostało w piłce i chce się ustawić do końca życia (choć pewnie już jest), a przy okazji mieć szanse na sukcesy
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez dex So maja 24, 2008 23:04  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Mimo wszelkich pozorów Kevin Keegan nie próżnuje na rynku transferowym. Dziś agent chorwackiego napastnika grającego na co dzień w Hamburger SV - Ivicy Olica potwierdził zainteresowanie Newcastle United jego podopiecznym.

zródło http://www.nufc.pl/
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Kubuś Fatalista N maja 25, 2008 1:04  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

http://www.intermediolan.com/aktualnosci.php?n=1656

Ciekawe ile w tym prawdy. Choć osobiście nic przeciwko temu nie mam :grin:
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez SpeedyGonzales N maja 25, 2008 12:48  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Mnie interesuje Arsenal Londyn(mój kochany klub). Nasri na 99% jest graczem Kanonierów :grin:
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez chmiel Pn maja 26, 2008 18:52  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Obrazek

Seydou Keita, FC Sevilla :arrow: FC Barcelona
Keita to nie gwiazda a naprawdę bardzo dobry zawodnik, dlatego myślę, że jest to dobry transfer Barcy. Jednak z ostateczną transferu oceną trzeba oczywiście poczekać.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel Pt maja 30, 2008 17:58  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Hugo Lloris, OGC Nice :arrow: Olympique Lyon
Ciekawy dla Polaków transfer, bo był to podobno główny cel Milanu, który interesuje się również Borucem. Wg plotek Milan sięgnie teraz po Artura właśnie lub Freya. Mam nadzieję, że plotki są prawdziwe i Arturowi uda się wyrwać z Celticu do Milanu, bo teraz jedyny wielki klub, który poszukuje bramkarza.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Jędruś So maja 31, 2008 11:55  

Piotr Rocki - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkoposki - Legia Warszawa .

Trochę dziwny transfer . Nawet bardzo dziwny . Rocki nie jest już żadną gwiazdą , goli w tym sezonie nie strzelał ( z resztą w Ekstraklasie zagrał ponad 250 meczy i zdobył tylko 44 bramki ) . 34 lata ... Tylko roczny kontrakt . Według mnie czeka go długi sezon na ławie ...

Amauri - Palermo - Juventus Turyn - super rewelacja sezonu Seria A i jeden z najlepszych strzelców przechodzi z 23 mln euro do dobrego klubu . Podpisał 4 letni kontrakt . Z pewnością będzie alternatywą dla aktualnego króla strzelców Seria A - Del Piero i Trezegueta , który łączony jest z Barcą .
Będzie zarabiła 3,5 mln euro za sezon gry .

Alberto Gilardino - AC Milan - Fiorentina . Transwer na kwotę 14 mln i kontrakt zawarty na 5 lat . Odejście Alberto było konieczne , gdyż regularnie przegrywał on walkę w pierwszym składzie Milanu z Pipo i Pato . Zdobył w zeszłym sezonie zaladwie 7 bramek .

Adrian Sikora - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski- Real Murcia - No i nareszcie Adrian wyrwał się z polskiej Ekstraklasy , gdzie w tym sezonie spisywał się znakomicie i był jednym z najlepszym piłkarzy ligi . Real właśnie spadł z z pierwszej ligi hiszpańskiej . Klub niezły jak na początek europejskiej kariery .

Antonio Cassano - Real Madryt-Sampdoria Genua . Real postanowił rozwiązać kontrakt z Antonia i ten podpisał kontrakt z klubem w którym w tym sezonie występował na wypożyczeniu . Podpisał 4 letni kontrakt .
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Arek N cze 01, 2008 10:23  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

Gianluca Zambrotta Fc Barcelona :arrow: AC Milan



Włoch Gianluca Zambrotta, obrońca FC Barcelona i mistrz świata z 2006 roku, przeszedł do AC Milan - poinformował klub na swojej stronie internetowej.
Zambrotta trafił do Barcelony z Juventusu Turyn, który w 2006 roku został karnie relegowany do Serie B. Podobno Milan zapłacił Katalończykom za 31-letniego piłkarza 8,5 miliona euro.



Szczerze mówiąc ja jako kibic Barcy myślałem że Zambrotta po świetnych MŚ będzie dla nas większym wzmocnieniem niż w rzeczywistości był także cóż płakać nie będę :wink:
Ostatnio edytowano N cze 01, 2008 10:28 przez Arek, łącznie edytowano 1 raz
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Maly-boy N cze 01, 2008 10:25  Re: Karuzela transferowa w piłce nożnej

dziwne że Zambrotta nie jest dla Milanu za młodym zawodnikiem :-D
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron